Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

ubezpieczenie na zycie indywidualne

05 gru 2017 - 20:58:11

Jeśli chcesz dobre ubezpieczenie na życie to sprawdź wymarzone perspektywy od Raiffeisen Polbank - bardzo fajna oferta, łap <moderacja>
Sprawdzona przez kilka bliskich mi osób, wszyscy sobie chwalą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-05 21:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

ubezpieczenie na zycie indywidualne

03 sty 2018 - 10:18:11

ja mam, poczytaj sobie dokładnie umowę, ja wybrałam dosyć kompleksowa opcję, na chyba wszystkie mozliwe ewentualności łącznie z atakiem terrorystycznym, czeka mnie duzo służbowych podróży i wolę dmuchać na zimne

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

ubezpieczenie na zycie indywidualne

14 cze 2018 - 20:17:50

ja się właśnie zastanawiam nad wykupieniem ubezpieczenie w PKO Ubezpieczenia: <moderacja> Mam tam swoje konto osobiste i wziętą miniratke i jestem bardzo zadowolona z obsługi przez Bank. Fajne jest to że nie ma żadnego okresu karencji, ochrona obowiązuje już od następnego dnia po opłaceniu składki. Kiedyś interesowałam się ubezpieczeniem na życie w innych firmach i zazwyczaj jest tak, że okres karencji wynosi od 30 nawet do 90 dni.
Ubezpieczenie na życie to bardzo ważna rzecz, szczególnie jeśli mamy już założoną rodzinę. Nigdy nie wiadomo, kiedy przytrafi się coś złego nam lub naszemu mężowi/żonie a takie ubezpieczenie może zapewnić pewne zabezpieczenie finansowe chociaż na jakiś okres.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-14 20:50 przez moderator.

ubezpieczenie na zycie indywidualne

27 kwi 2019 - 13:28:39

A jak się ma kwestia ubezpieczenia przed wakacjami bez biura podróży? Chętnie dowiedziałbym się czegoś na ten temat. Wypowie się tutaj jakiś ekspert? Czy np. to jest warte uwagi https://www.polisaturystyczna.pl/ranking ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-28 10:56 przez qrpiech.

ubezpieczenie na zycie indywidualne

28 kwi 2019 - 20:31:08

Cytat
qrpiech
A jak się ma kwestia ubezpieczenia przed wakacjami bez biura podróży? Chętnie dowiedziałbym się czegoś na ten temat. Wypowie się tutaj jakiś ekspert? Czy np. to jest warte uwagi https://www.polisaturystyczna.pl/ranking ?
Na wyjazdy zagraniczne dobrze miec KL

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

ubezpieczenie na zycie indywidualne

29 kwi 2019 - 11:57:09

Zdecydowanie warto jest mieć. Dziwi mnie gadanie, ze takie polisy są drogie. NIe są bo w niektórych towarzystwach ubezpieczeniowych można ubezpieczyć się na wysoka kwotę już za kilkadziesiąt złotych. A taka kwota jest niczym w porównaniu do tego co wydaje się na wakacje. Opieka zdrowotna w innych krajach jest bardzo droga, o wiele droższa niż w Polsce. Poza tym nie zawsze będzie nas chroniła karta podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego i jeśli trafimy do kliniki prywatnej to będziemy musieli płacić za ubezpieczenie OGROMNE pieniądze.
Tak więc dla mnie ubezpieczenie na wakacjach to totalne must have, na którym nie warto jest oszczedzać!

ubezpieczenie na zycie indywidualne

31 gru 2019 - 10:50:47

Poszukaj ubezpieczenia w Cuk, ochroni Cię w razie choroby i pomoże podczas rehabilitacji. Będziesz mogła porównać ofertę kilku towarzystw i zdecydować która jest dla Ciebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-31 10:51 przez mariaszafi.

ubezpieczenie na zycie indywidualne

02 cze 2020 - 23:45:20

Jeśli szukasz dobrej oferty ubezpieczeniowej to możesz sprawdzić firmę https://viennalife.pl/ która dzięki fachowemu doradztwu pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biznes Benefit