Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak dorobić do wypłaty?

30 gru 2015 - 18:29:59

Witaj.Szukasz dodatkowego zarobku? Chcesz zamawiać produkty Avon bez pośrednictwa innych konsultantek, a co za tym idzie – dużo taniej? Załóż bezpłatne konto konsultantki w Avon, a otrzymasz zniżkę na kosmetyki od 20% do 40%. Czekają na Ciebie również świetne prezenty w programie powitalnym. A to wszystko bez zobowiązań! Zostając konsultantką nie zobowiązujesz się do zakupu kosmetyków na żadną narzuconą z góry sumę. Możesz też otrzymać od firmy dodatkowe prezenty na powitanie dla nowych osób. Jeśli jesteś zainteresowana, napisz, udzielę Ci więcej informacji. Pozdrawiam :)

Jak dorobić do wypłaty?

30 gru 2015 - 18:57:13

moim zdaniem najlatwiej : dając korki. Co prawda nie kazdy ma do tego predyspozycje, ale chyba kazdy jest w czyms dobry. Jedni w j. obcych, inni w matmie itp.

Jak dorobić do wypłaty?

30 gru 2015 - 19:47:19

a może sprzedaż kosmetyków, kokosów nie zarobisz, i może nie będzie to gotówka w czystej postaci, ale np. w miejsce kupisz sobie jakieś kosmetyki( nie wydasz wtedy z wypłaty) i będziesz je mieć po niższej cenie z racji tego że będziesz konsultantką...

Jak dorobić do wypłaty?

30 gru 2015 - 22:05:39

Dokładnie tak. Są też prezenty, które można sprzedać i na n ich zarobić.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Jak dorobić do wypłaty?

11 lut 2016 - 15:48:18

Jest bardzo ciekawa opcja dodatkowego zarobku, a mianowicie PickPack. Polega ona na dostarczaniu paczek. Ogłaszasz się w serwisie, że jedziesz do miejsca X i za kwotę Y możesz dowieść paczki. Chętni się zgłaszają ze względu na konkurencyjność cen. Duży plus dla osób, które muszą dojeżdżać do pracy, wówczas dodatkowy dochód wpada praktycznie bez wysiłku

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dorobić do wypłaty?

22 lut 2016 - 14:47:47

Macosza, to bardzo dobry sposób na dorobienie sobie, niedawno sama korzystałam z takiej opcji, tylko ja korzystałam ze strony jadezabiore, wcześniej moja siostra to testowała, zabrała kilka paczek ze sobą i opłaciło się, bo i tak musiała jechać dalej,a przy okazji dorobiła sobie do paliwa. Często jest tak, że znajdzie sie kilka osób wtedy wszystko sie sumuje i wychodzi ładna kwota :)

Jak dorobić do wypłaty?

26 lut 2016 - 13:21:32

Witam:)
Mam dla Was dziewczyny super propozycję:)

Jeśli jesteście ciekawe ludzi....Lubicie pomagać....szukacie pracy z elastycznymi godzinami pracy...oczekujecie wysokich dochodów..., proponuję Wam pracę w AVIVIE JAKO DORADCA DS.UBEZPIECZEŃ I INWESTYCJI:) SAMA JESTEM TERAZ DWUZAWODOWCEM :)

NA PRAWDĘ WARTO, ZWŁASZCZA, ŻE ŚWIADOMOŚĆ LUDZI NA TEMAT:

-UBEZPIECZENIA ŻYCIA,
-ZDROWIA,
-KORZYSTANIE Z PAKIETÓW MEDYCZNYCH
-ZABEZPIECZENIA SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI EMERYTALNEJ
-ZABEZPIECZENIE DZIECI NA PRZYSZŁOŚĆ

ZNACZNIE SIĘ ZMIENIŁA :) BO JEST TREND NA UBEZPIECZENIE MAJĄTKU, TO PYTANIE DLACZEGO NIE UBEZPIECZAMY SIEBIE ORAZ SWOJEJ RODZINY? CZY MY JESTEŚMY MNIEJ WAŻNI NIŻ DOM, CZY SAMOCHÓD?DLACZEGO POLISA NA ŻYCIE I NASZE ZDROWIE NIE STAJE SIĘ PRODUKTEM PIERWSZEJ POTRZEBY?

ZOBACZ, CO AVIVA MA CI DO ZAOFEROWANIA.

Twoim źródłem dochodu będą atrakcyjne prowizje od sprzedaży. Możesz liczyć na premie i nagrody. To, ile zarobisz zależy od Twojego zaangażowania i wyników.

WSPARCIE NA STARCIE

Zapewnimy Ci wsparcie finansowe, abyś mógł skupić się na budowaniu portfela klientów. Wystarczy, że zaangażujesz się w pracę i spełnisz wymagania dotyczące sprzedaży.

POMOC DOŚWIADCZONEGO MENEDŻERA

Czeka Cię dużo wyzwań, ale w każdej sytuacji możesz liczyć na wsparcie swojego bezpośredniego przełożonego.

PROFESJONALNE SZKOLENIA

Weźmiesz udział w Programie Szkoleń Avivy:
z zakresu produktów, przygotowujących do zawodu oraz rozwijających Twoje kompetencje sprzedażowe.

DODATKOWE BENEFITY

Dołączając do jednego z Klubów Doradców Avivy, otrzymujesz m. in. dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, pakiet usług medycznych i wsparcie marketingowe.

ELITARNY KLUB DORADCÓW MDRT

Najwięcej członków MDRT (Millon Dolar Round Table) w Polsce wywodzi się z Avivy. To międzynarodowa organizacja skupiająca najlepszych specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i oszczędności. Masz szansę do nich dołączyć.

Jeśli macie ochotę się ze Mną skontaktować, porozmawiać, dowiedzieć się więcej to zapraszam do pisania do Mnie na priv.Z chęcią odpowiem na Wasze pytania :)

Pozdrawiam serdecznie
OLA

Jak dorobić do wypłaty?

08 kwi 2016 - 07:38:28

A może spróbujecie sił w Betterware ?

Jak dorobić do wypłaty?

20 kwi 2016 - 16:14:54

Każdy robi zakupy codziennie - można też na tym zarobić. Kupuję przez internet ( jak wiele z nas) , ale jednocześnie zarabiam na tym. Zachęcam, odpowiem na priv

Jak dorobić do wypłaty?

24 kwi 2016 - 16:06:14

ja również chciałbym jeszcze zarobić dodatkowo mimo tego , że mam pracę i tak nie jest to duża pensja , która wystarcza

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 5/5

Jak dorobić do wypłaty?

24 kwi 2016 - 16:27:22

Ja na swoim przykładzie mogę zaproponować dwa sposoby dla osób, które mają trochę czasu i chęć zbudowania dochodu. Natomiast to nie może być krótkotrwały zryw. Trzeba trochę nad tym popracować i co miesiąc pojawi się kasa. Ile? Odpowiednio do włożonego wysiłku.

Sposób pierwszy:
Rejestrujesz sobie swoją nazwę .pl za 14 zł/rok, np. PrzepisyKazi.pl albo MamKota.pl albo AnnaNowak.pl itd. Potem łączysz ją z darmową platformą do blogów i piszesz. Są serwisy, które potem ci co miesiąc płacą na umieszczanie na nich linków, możesz dawać reklamy, wstawiać linki do Programów Partnerskich w których się zapiszesz itd. Potem można zrobić 2 bloga, 3,4,5 - z każdego zarabiać co miesiąc jakieś pieniadze :) albo sprzedawać domeny na aukcjach

Sposób drugi:
Ja teraz to rozwijam ale start niestety kosztuje od 400 zł. Jest fajna firma, bardzo skuteczne produkty dla osób na diecie, z kłopotami z ciśnieniem, sercem, ćwiczących fitness, sport itd. Skuteczne... Tutaj trzeba poszukać klientów ale jak sie rozejrzysz to wokół siebie na pewno znajdziesz kilka osób, które dbają o zdrowie. No i firma ma 90 dni gwarancji na zwrot kasy. WIęc przez 3 miesiace można spróbować i wycofać się.

Jeśli jeden albo drugi sposób będzie ciekawy to daj znać na PW. I tu i tu mogę pomóc.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 6/5

Jak dorobić do wypłaty?

31 maj 2016 - 13:57:29

najszybciej chyba możesz sobie dorobić jako hostessa na różnych imprezach, ale uważaj na agencje odezwij się może do tej, przez którą ja kiedyś pracowałam, agencja Caneli, nie oszukują ludzi i mają dość fajne zlecenia, np. Targi Poznańskie

zweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dorobić do wypłaty?

04 cze 2016 - 21:31:10

Dziewczyny jeżeli chcecie dorobić 100 miesięcznie bez wychodzenia z domu zapraszam na priv.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-07 16:55 przez martusia12225.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Jak dorobić do wypłaty?

09 cze 2016 - 07:10:33

Tak, praca jako hostessa to dobra opcja, ale na dłuższą metę odpada. Przynajmniej u mnie tak było. Pracowałam w tej branży może przez 6-8 miesięcy. Może zarobki dobre, ale to praca nie dla mnie.
Duże możliwości jeżeli chodzi o zarobkowanie daje copyrighting. Zależy jeszcze od zlecenia, bo za teksty do 2 tys znaków można wyciągnąć od 12 do nawet 50 zł. Gdzie sporządzenie takiego tekstu zajmuje od 30 do 2h max. Bywają oczywiście lepiej płatne zlecenia. Dużo zależy o tym co się pisze i dla kogo się pisze.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dorobić do wypłaty?

24 cze 2016 - 14:46:27

Pamiętajcie, że często bywa tak, ze trzeba powiadomić głównego pracodawcę o tym, ze doriabiamy w innym miejscu. Szczególnie, gdy to jest ta sam branża

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRACA W AVON.