Obecnie rozmawiamy o:

Dom - remont i budowa

gorący temat

maszyny przemysłowe

29 minut temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Jak dorobić do wypłaty?

24 cze 2016 - 15:42:33

dziewczyny pewna i super sprawa ale tylko opowiem na priv albo telefonicznie mozesz zadzwonić <moderacja-dla własnego dobra nie podawaj danych, numeru telefonu, ani adresu e-mail>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-27 16:22 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dorobić do wypłaty?

27 cze 2016 - 15:47:03

U mnie plan był taki, że będę dorabiać jako hostessa, a ostatecznie okazało się tak, że stało się to moim głównym źródłem dochodu :) Lubię swoją pracę, co łączy się z tym, że muszę dbać o siebie, o to co jem, czy jestem wysportowana, jak wygląda moja cera, włosy... Miło być w pracy i czuć się atrakcyjną. Z drugiej strony to ciężka, fizyczna praca, praca z ludźmi, którzy nie zawsze są mili albo w dobrym humorze. Ale pomimo wszystko nie zmieniłabym jej wcale :) Jak się dostałam? Poprzez wysyłanie zgłoszeń bezpośrednio do agencji hostess w Warszawie. Odezwali się 2 czy 3, wybrałam Obsession <moderacja-spam>. Pracuję tam do tej pory i jestem obstawiana na najlepsze zlecenia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-27 16:23 przez moderator.

Jak dorobić do wypłaty?

12 lip 2016 - 08:57:22

A czy ktoś słyszał o czymś takim jak copywriter? Jeśli nie to polecam przeczytać artykuł - http://pracadlamam.com.pl/praca-dla-mamy-w-domu-zlecenia-dla-copywriterow/ Tak w skrócie tylko napiszę, że to osoba, która pisze teksty na zlecenie. Spróbować może każdy, bo nie są potrzebne większe umiejętności, wystarczy dostęp do internetu i chęci.

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dorobić do wypłaty?

14 paź 2016 - 15:24:06

Pilnie poszukuję dziewczyn do pracy, głównie przed komputerem w domu. Praca jako dodatkowe zródło dochodu. Wysokie zarobki. Zainteresowanych serdecznie zapraszam na priv:-)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Jak dorobić do wypłaty?

30 lis 2016 - 14:05:52

Testuję, kupuję lub promuję i zarabiam dodatkowe pieniądze. Ty też tak możesz. Jeśli moja propozycja Cię interesuje, to napisz do mnie.

Jak dorobić do wypłaty?

07 gru 2016 - 10:43:47

Tez chętnie się dowiem jak dorobić do pensji. Kiedy próbowalam skanowac zakupy takim skanerem od gfk, ale to mega żmudna praca a efekty żadne :( Slyszalam tez o dorabianiu jako wirtualna asystentka ale nie za bardzo wiem jak sie do tego zabrac, gdzie szukac takiej pracy?

Jak dorobić do wypłaty?

07 gru 2016 - 12:29:56

moze trzeba pomyśleć nad zmianą pracy? na lepiej płatną? coś robić ze swoim życiem? np kursy paznokcie rzęsy makijaż to co teraz na topie:) mniej marudzić tylko zabrać sie za siebie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?