Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Polecam program PIT FORMAT, według mnie jest jak najbardziej w porządku. Po prostu szybko i bezbłędnie, a przecież to jest najbardziej istotne w momencie rozliczeń z PIT-em.

ja akurat bardzo zadowolona jestem z programu PITAX - wszystko świetnie wytłumaczone, krok po kroku więc szybko można było zrobić PITA i wysłac go przez internet. co oczywiscie jes ważne, bo juz tylko kilka dni zostało do rozliczenia

e-pity, jeśli chodzi o rozliczanie <moderacja-spam> to chyba nie ma prostszego programu. Polecam!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Bezpłatny program PIT FORMAT można bezpłatnie pobrać ze strony <moderacja-spam> Też z niego korzystam. Jest prosty w obsłudze, daje możliwość odliczenia wszystkich ulg itp. To chyba najbardziej znany program do rozliczeń w Polsce - skorzystało już z niego 12 mln osób.

Bardzo chciałabym zachęcić do przekazywania 1% na fundację<moderacja-spam> KRS: 0000 426 589

Zgodnie z informacjami na stronie Fundacja Pociecha pomaga dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Obecnie mamy podopiecznych w wieku od 6 do 18 lat. Wspieramy świetlice środowiskowe – zapewniamy dzieciom bezpieczne miejsce po szkole, opiekę, ciepły posiłek i pomoc w nauce.

Jej główne cele to:
– wspieranie świetlic środowiskowych, które zapewniają opiekę i pomoc w nauce dzieciom z trudnych środowisk
– finansowanie kolonii celem rozwoju osobistego, w tym społecznego dzieci
– informowanie i przeciwdziałanie patologiom społecznym, które istotnie zmniejszają poczucie bezpieczeństwa i szanse rozwoju dzieci.

Taka działalność z pewnością zasługuje na wsparcie...

Można też skorzystać z tego programu do rozliczania PIT<moderacja-spam>

Jest jeszcze jedna fajna okazja... 
Każda osoba która polubi profil Fundacji POCIECHA na FB -<moderacja-spam>otrzyma bezpłatnie ebooka - bajki dla dzieci - więcej informacji pod linkiem:*
<moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:37 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Jak ktos zna paragrafy to kazdy program urzędowy mu spasuje .Ja niesttey nie znam paragrafów , nie jestem księgową tylko zwykłym "kowalskim " , a ze nie mam ochoty płacić księgowej za wypełnienie deklaracji to szukałam, i znalazłam program , który zepłnia moje wymagania . nazywa się pitax , bez ściągania, tylko zakładasz konto a potem się logujesz emailem to swojego profilu .ja korzystam z tego programu juz drugi rok z rzędu . I npfajne jest to ,ze masz wgląd do poprzednich deklaracji , zresztą z tego co mi wiadomo to w systemie sa one 5 lat .

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Korzystałam z Pitax również i ja już 4 rok z rzędu . I jak co roku nie miałam żadnych problemów z wypełnianiem deklaracji a potem z otrzymaniem UPO.

Cytat
MagdalenaDz
Podziwiam was. Ja zawsze próbując rozliczyć się sama robiłam jakiś błąd i trzeba było składać korektę. Do tego te programy nie wiedzieć czemu albo nie chciały się pobrać, albo działały jakoś nie tak jak trzeba. Traciłam mnóstwo czasu i nerwów, dlatego w zeszłym roku za niewielką opłatą zrobiło to za mnie biuro rachunkowe. W tym roku też zgłoszę się do nich. Jeśli nie wiesz jaką firmę wybrać - czytaj tu.

Ale pewnie przykładów tych programów, jak nie działały, ani które to były nie przytoczysz :) Jak już ktoś używa argumentów typu "jakoś nie tak jak trzeba" to z pewnością lepiej niech korzysta z pomocy księgowej, bo trzeba być wyjątkowym człowiekiem, żeby zrobić błąd w aplikacji, której kod na to nie pozwala. To tak jakbyś napisała "jakiś dziwny ten kalkulator bo zrobił mi błąd w działaniu 2+2 więc zatrudniłam matematyka". :D

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

ja tylko na głównej stronie się rozliczam i od razu do ministerstwa poszło. jedyne co trzeba to mieć przychód za rok uprzedni

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cytat
lilllito
(...) jedyne co trzeba to mieć przychód za rok uprzedni
A jak nie było przychodu za poprzedni rok to "0" wystarczy i też dobrze będzie.
Programów do rozliczania masa cała i dlatego nie wiadomo co wybrać, ale ważne, by nie czekać na ostatnią chwilę, bo jak się "bramki" zapchają to pit po terminie będzie. Jaki konkretnie program to zależy co kto lubi, bo one w sumie podobne do siebie, ale otoczka i łatwe klikanie się liczy.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Właśnie kto co lubi.. ja lubię jak jest najmniej wpisywania i główkowania dlatego korzystam z pitax , tam jest taki kreator który zadaje pytania, kroczek po kroczku odpowiadając na nie otrzymujemy gotowy pit

Nie tylko za 2014 ale też polecam ten program pit na wszystkie inne lata bo wymiata.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Własny salon kosmetyczny?