Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca za granicą

29 gru 2014 - 23:18:10

Czy jeździcie/jeździłyście za granicę? :) Tak? gdzie?
Do sprawdzonych wcześniej firm przez kogoś? czy oferta z interentu?
Jakie firmy polecacie? jak nie?
Jakich pośrednich polecacie? jakich nie??

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-30 10:02 przez karolina822756.

Praca za granicą

29 gru 2014 - 23:40:06

Glantz Truskawki w Niemczech. polecam ;)

Praca za granicą

30 gru 2014 - 14:52:17

Cytat
karla1995
Glantz Truskawki w Niemczech. polecam ;)

jak wygląda tam praca? czemu polecasz? :)

up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-30 17:49 przez karolina822756.

Praca za granicą

03 sty 2015 - 13:18:32

jakie jeszcze agencje pracy polecacie i dlaczego?? Jakie Prace oferują?? Kraje które by mnie interesowały to holandia, francja, anglia.
Pozdrawiam
Grzesiek

Praca za granicą

03 sty 2015 - 13:24:22

Ja jeździłam na studiach, czasem przez agencję, a czasem spałam u znajomych i szukałam na miejscu. Wszystko zależy od tego co się chce robić.

Praca za granicą

03 sty 2015 - 13:41:00

Przez jakie agencje jeździłaś?? i jakie prace wykonywałaś

Praca za granicą

03 sty 2015 - 14:27:05

Byłam w Holandii na zbieraniu pieczarek- ale tu w kraju tez to robię i dlatego,bo nie każdy umie szybko zbierać i od razu sortować do pojemników wg.np wielkości czy wg.twardości grzybka.Byłam przez firmę CONTRAIN.Siedziby maja w łodzi, Poznaniu ,Przemyślu Tam Cie kierują-do jakiej miejscowości w Holandii ,czy Belgii/ w Belgii tez byłam/. I do jakiej pracy chcesz.Mają inne oferty też.Zapewniają zakwaterowanie i dojazd do pracy.Ja nie narzekam.Byłam chyba z osiem razy,po 3 miesiące.Zadzwonisz ,to się dowiesz.Adres do pośrednika znajdziesz na necie.Były tez osoby z nami zatrudnione przez firme AB, oraz JOBS.Mieszkaliśmy i pracowaliśmy razem, wiec chyba podobnie tamte firmy kierują.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Praca za granicą

25 lut 2015 - 16:25:27

Ja akurat swojego czasu pracowałam w Holandii jako pracownik w szklarni. Praca typowo fizyczna, więc wiadomo, że bywało ciężko, ale idzie przeżyć - zwłaszcza z myślą o pieniążkach :) A pracę załatwiałam przez agencję http://www.teamwork.com.pl/ z byłam bardzo zadowolona z ich usług. Wiem, że zajmują się też problemami z pracodawcami, w razie czego.

Praca za granicą

25 lut 2015 - 16:28:23

ja jeżdzę na opiekę, aktualnie z firmą Daily Help

Praca za granicą

25 lut 2015 - 16:32:49

Ja jeżdżę na wyspę do Niemiec, sprzatam pokoje hotelowe. Warunki na prawde dobre, za pokój i jedzenie nic nie płacę, więc co zarobie to mam dla siebie. No i standardowo po pracy- kocyk i plaża :)

Jeśli chodzi o różne prace u rolników- odradzam! To najgorszy rodzaj pracy sezonowej jaki może być.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-25 16:34 przez modeliing.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

Praca za granicą

27 lut 2015 - 18:26:37

Ja od jakiegoś czasu myślę o pracy za granicą i przeglądam wiele ogłoszeń. Ostatnio trafiłam na <moderacja - link> i od razu pokazałam to ogłoszenie mojemu chłopakowi. Też chce ze mną wyjechać;) Ja szukam pracy jako opiekunka osób starszych lub przy sprzątaniu. Na początku to wystarczy a później spróbuję się jakoś wybić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-27 19:11 przez moderator.

Praca za granicą

27 lut 2015 - 18:50:13

ja pracuję jako orderpicker w Holandii, polecam można się dorobić, na godzinę mam 10eur.
Wyjechałam na chwilę a juz 2 rok leci

Praca za granicą

09 mar 2015 - 21:30:13

Ja podobnie prace mam w holandii 10 eu / h, prace znajdziesz na http://praca.owi.pl jest duzo ofert pracy z agencji pracy - jak na pierwszy wyjazd moim zdaniem jest ok skorzystac z takiej pomocy pozniej mozna juz radzic sobie samemu:)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Praca za granicą

14 kwi 2015 - 05:32:47

Jeśli ktoś chce jechać zagranicę najlepiej zacząć szukać pracy w Polsce. Ja nigdy nie byłam zagranicą w pracy ale poważnie o tym myślę. Ostatnio dowiedziałam się, że jeżdżą od nas busy do Niemiec, Belgii i Holandii. Może na wakacje wyjadę na miesiąc i zobaczę jak się, żyje w Niemczech.

Jeśli ktoś chce jechać zagranicę najlepiej zacząć szukać pracy w Polsce. Ja nigdy nie byłam zagranicą w pracy ale poważnie o tym myślę. Ostatnio dowiedziałam się, że jeżdżą od nas busy do Niemiec, Belgii i Holandii. Może na wakacje wyjadę na miesiąc i zobaczę jak się, żyje w Niemczech.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-14 05:34 przez balonowadamulka.

Praca za granicą

10 lip 2015 - 13:00:39

Sprawdz sobie oferty na http://www.pracujwunii.pl/oferty-pracy/, bo ja na poczatku roku bylam w Niemczech z ich ogloszenia i nie mam zastrzezen.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-10 14:22 przez Zasquacz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ile bierze niania za opiekę nad dzieckiem-Chorzów