Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

Witam:)
Mam małe pytanie, ponieważ zamierzam szyć torebki. Torebki będą ze skóry naturalnej. Wszystko mam już nagrane, ale przyszły obiekcje :( I takie pytanie czy dałybyście za średniej wielkości torebkę ok. 450-500 zł?
Torebka będzie z pomysłem, ponieważ będzie można dokupywać do niej pewne gadżety, które staną się jej ozdobą. Wybaczcie , ale nie mogę wszystkiego napisać. Proszę was o taką małą ankietę- tak, nie i podanie chociaż przybliżonego wieku :) Pozdrawiam i dzięki z góry. Kasia.

ja bym tyle nie dała :) bo zwyczajnie nie stać mnie na takie wydatki.
mam 20 lat

Ciężko powiedzieć, bo na przykład mi mało rzeczy się podoba, a jak już coś mi spodoba, to kupuję tą rzecz kilka razy i tak jest z torebkami - mam swój ukochany model, kosztuje około 260 zł i mam już sześć takich torebek w różnych kolorach. Gdyby kosztowała więcej, to pewnie i tak bym ją kupiła, bo mi się po prostu podoba. Jeśli coś mi nie przypadnie do gustu, to i za 10 zł nie kupię.

Edit: Chciałam napisać o tym, że najważniejsze jest to, czy torebka by mi się spodobała, cena to mniej ważna dla mnie kwestia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-15 15:44 przez xAmyLeex.

w obecnej chwili nie, bo zwyczajnie wolałabym za ta kwotę kupić 5 różnych torebek i dopasowywac do wszystkiego, ale są osoby którym bardziej zależy na jakości i trwałości takich produktów więc będą wolały dać więcej i mieć 1, ale porządną

Nie.jak dla mnie za drogo.

zalezy, podobaja mis ie wzory torebek jakie sa w massimo dutti i za nie jestem skłonna dać 5 stów, ale torebki które są np w primamodzie juz nie

z takim pomysłem to trzeba startować do pań w wieku 35 w górę, bo mysle ze osoby 20 letnie nie mają az tyle pieniedzy... wiecie studentki są dośc biedne ;-) taki stereotyp;P

Nie dałabym tyle za torebkę...

Nie dałabym tyle za torebkę, tak samo tyle nie dałabym za buty. Na torebkę mogę wydać max 150 zł, a na buty 250/300. Za tyle kasy będę miała torebkę i buty, jeszcze mi zostanie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-15 16:14 przez puma73.

Mam 25 lat. Po pierwsze nie kupuję dodatków ze skóry.
Po drugie wolę klasykę więc jakieś pomysły wątpię żeby do mnie trafiły.
Po trzecie zdarza mi się kupować drogie dodatki ale wtedy zawsze stawiam na sprawdzonego producenta - choćby ze względu na gwarancję :)

Ja bym nigdy nie kupiła ze skóry naturalnej...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Ja bym tyle dała, ale musiałby być formatu a4 i oczywiście wolałabym zobaczyć jak to wygląda ;) Co do dodatków do torby to mnie takie nie rajcują.

nawet gdybym miała życie ułożone dzieci odchowane to nie kupiłabym takiej drogiej torby.

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

Dziękuje bardzo:) Czekam na wasze następne komentarze..

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

Musiałaby być świetnej jakości, skóra dobrego gatunku, b.staranne odszycie, fason klasyczny, najlepiej w czarnym kolorze. Musiałaby też pasować do wielu ubrań - wtedy myślę, że zapłaciłabym tak do 400zł bo taką torebkę miałabym na dłużej :)
Co do gadżetów do torebki to jestem na nie.
Mam 24 lata.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRACA CZY KTÓRAŚ PISAŁA KOMUŚ?