Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:00:26

Cześć dziewczyny,

znalazłam jakiś czas temu ofertę pracy jako tajemniczy klient w internecie, napisałam, odezwał się facet i napisał jakie mają aktualnie zlecenia do wykonania (wiązały się z wizytami w bankach, pożyczki itp) a że mi odpowiadało to się zgodziłam. Mailem wysłał mi umowę i miałam odpisać maila zwrotnego o treści "akceptuję warunki umowy" - zrobiłam tak. Później wykonałam wszystko tak jak w jego wcześniejszych instrukcjach - dzwoniłam pytać o pożyczkę, odwiedziłam jeden oddział banku i założyłam konto.

Próbuję się skontaktować z nim od 2 tygodni co dalej i cisza, zero odzewu, nie odpisuje na maile, a zlecenie było do końca października. Nie chodzi mi o pieniądze, które miałam zarobić a nie zarobiłam, tylko o to, czy facet nie wykorzysta tego, że zaakceptowałam jego umowę i nie będę musiała płacić za nie wiadomo co..

Jest to możliwe?

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:06:38

A może chodziło o to żebyś w tym banku założyła konto i on coś z tego ma?

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:06:45

dziwne mail zwrotny z akceptacja warunków, umowa powinna być na papierze 2 jednakowo brzmiących egzemplarzach i podpisana przez obie strony w przeciwnym razie nie wiesz co tak na prawdę podpisałaś.

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:08:40

współczuje . ja bym sie na takie coś nigdy nie zgodziła

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:11:22

no niestety człowiek uczy się na błędach..

ja dostałam od niego w załączniku tą umowę i nie widziałam w niej niczego podejrzanego, zwyczajna umowa zlecenie

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:17:14

A teraz zadzwon do banku i sprawdz czy ktos na twoje imie noe wzial kredytu. I najlepiej zlikwiduj konto

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:22:34

Cytat
neatly
Cześć dziewczyny,

znalazłam jakiś czas temu ofertę pracy jako tajemniczy klient w internecie, napisałam, odezwał się facet i napisał jakie mają aktualnie zlecenia do wykonania (wiązały się z wizytami w bankach, pożyczki itp) a że mi odpowiadało to się zgodziłam. Mailem wysłał mi umowę i miałam odpisać maila zwrotnego o treści "akceptuję warunki umowy" - zrobiłam tak. Później wykonałam wszystko tak jak w jego wcześniejszych instrukcjach - dzwoniłam pytać o pożyczkę, odwiedziłam jeden oddział banku i założyłam konto.

Próbuję się skontaktować z nim od 2 tygodni co dalej i cisza, zero odzewu, nie odpisuje na maile, a zlecenie było do końca października. Nie chodzi mi o pieniądze, które miałam zarobić a nie zarobiłam, tylko o to, czy facet nie wykorzysta tego, że zaakceptowałam jego umowę i nie będę musiała płacić za nie wiadomo co..

Jest to możliwe?

Kilka razy pracowałam jako Tajemniczy Klient i nigdy nie miałam z tym problemu, tak działają te agencje pracy, ja też odsyłałam umowę o pracę internetowo. Ale, WYNAGRODZENIE JEST ZAWSZE PŁATNE PO 30 DNIACH OD WYKONANIA PRACY. A więc sprawdź na umowie, jakie masz warunki, bo ja zawsze miałam płatność po 30 dniach od wykonania zadania, a co najważniejsze, pamiętaj, żeby przysłali Ci pit do rozliczenia z US.

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:23:18

Konto już zlikwidowane, pożyczka którą wzięłam (przelew weryfikacyjny na 1 grosz był jak się okazało równoznaczny z pożyczką.... ) też spłaciłam chwilę po jej otrzymaniu.

Rozumiem, że dziwi was moja głupota w tym momencie - mnie też.

Nie mam konta, pożyczka spłacona.. czy mogę mieć jeszcze jakieś inne konsekwencje?

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:24:27

Dziewczyny nie straszcie jej takimi głupotami, że ktoś kredyt na nią bierze, mimo wszystko w banku wiedzą, że ktoś przyjdzie ich kontrolować i też są czujni, a wszystkie dane tej dziewczyny będą kasowane, więc sie nie denerwuj!

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:25:22

no tak, tylko facet miał mi wysłać ankietę którą miałam mu odesłać po zrobieniu zleceń a jej nawet nie dostałam, więc nie miałam czego odsyłać. Nie liczę nawet na pieniądze, chce tylko wiedzieć że to już dalej się nie pociagnie..

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:30:15

Do mnie dzwonili, po wykonaniu zlecenia, albo w internecie musiałam wypełnić ankietę, nie denerwuj się, poczekaj do tych 30 dni jeśli nie przeleją Ci wynagrodzenia, lub się nie odezwą to będziesz stratna tylko o wynagrodzenie, najważniejsze że konto zamknięte i pożyczka spłacona :)

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:33:36

Cytat
kaja290
Dziewczyny nie straszcie jej takimi głupotami, że ktoś kredyt na nią bierze, mimo wszystko w banku wiedzą, że ktoś przyjdzie ich kontrolować i też są czujni, a wszystkie dane tej dziewczyny będą kasowane, więc sie nie denerwuj!
nie strasze. Moja kolezanka poszla na rozmowe, wypelnila kwestionariusz i przelala 1 zt zeby potwierdzic konto. A po kilku miesiacach milczenia ze ztrony niedoszlego pracodawcy skontaktowala sie z nia firma windykacyjna. Okazalo sie ze wziela chwilowke 2000.

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:34:03

Cytat
puchuskubatek
A teraz zadzwon do banku i sprawdz czy ktos na twoje imie noe wzial kredytu. I najlepiej zlikwiduj konto
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130403/BIALYSTOK/130409946
Najlepiej tak zrobić!!!
Natychmiast odwiedzić bank, opisać przyczyny założenia konta i to konto zlikwidować lub zmienić. I pamiętać: łatwy zarobek to podejrzany szwindel.

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:34:14

kaja290 trochę mnie uspokoiłaś. Wynagrodzenia nie przeleją, bo nawet numeru konta nie mają mojego, więc niemożliwe.

tajemniczy klient - oszukana

17 lis 2014 - 14:36:51

Cytat
MaszaGudicz
Cytat
puchuskubatek
A teraz zadzwon do banku i sprawdz czy ktos na twoje imie noe wzial kredytu. I najlepiej zlikwiduj konto
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130403/BIALYSTOK/130409946
Najlepiej tak zrobić!!!
Natychmiast odwiedzić bank, opisać przyczyny założenia konta i to konto zlikwidować lub zmienić. I pamiętać: łatwy zarobek to podejrzany szwindel.
http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Nowy-rodzaj-oszustwa-rekrutacyjnego-Przelew-na-1-grosz,wid,16784512,wiadomosc.html?ticaid=113d1f&_ticrsn=3

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POSZUKIWANE BLOGERKI :-)