Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 11:25:49

Witam Dziewczyny!

W najbliższym czasie będę się starać o dotacje na otwarcie działalności gospodarczej tj. sklepu typy " second hand... "odzież używana " markowa odzież sortowana i trochę odzieży nie-sort na wagę. Mam zamiar zrobić to wszystko czysto, schludnie żeby nie kojarzyło się ze starymi "lumpeksami".

A więc pomóżcie mi w wymyśleniu dobrej nazwy sklepu , która przyciągnie mi klientów i będzie kojarzyć się z dobrą jakością sklepu...


Czekam na propozycję..:)
Ma ktoś jakiś pomysł..?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-12 11:32 przez paulinakowal8.

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 11:41:57

Ty podaj swoje propozycje. Wtedy Ci ktoś pomoże.

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 11:50:18

Prowadziłam second hand przez 2 lata. Ten biznes nie ma sensu, znam te rynek od podszewki, niemożliwe jest znaleźć już sensowną hurtownię. Te sklepy, które się utrzymują mają faktycznie dostęp do towaru niesortowanego. Hurtownie się strasznie wycwaniły, niestety. Także jeśli bawić się w secondhand trzeba samemu zrobić wszystko od znalezienia źródła towaru, zebrać go i sprzedawać, ewentualnie mieć jakiś układ za granicą i ten towar ściągać bezpośrednio.

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 11:51:37

Ja Myślałam coś w rodzaju Salon Odzieżowy "Markowy Ciuch" jak narazie najlepsze z tych co wymyśliłam , chciałam poznać inne propozycję i zmodyfikować może coś...
No właśnie dostawcy też szukam , najlepiej byłoby samemu jeździć , z tego co widzę w naszym mieście te sklepy mają zbyt , teraz się to rozkręciło, tylko nie wszystkie mają dobry towar...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-12 11:56 przez paulinakowal8.

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 11:56:31

Jeśli chcesz inne propozycje to przejdź się po mieście i poszukaj już istniejących. Przecież nikt nie będzie wymyślał nazwy Twojej działalności za Ciebie.

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 11:58:55

Wiem ,że nie będzie bo sama to muszę zrobić, chciałam poznać tylko przykładowe pomysły innych , ...

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 12:05:20

A zapłacisz mi za to, że wymyślę dla Ciebie nazwę? Nazwa to połowa sukcesu. Nie zapłacisz, więc wymyśl sama, podaj tu propozycje, zrób ankietę i Ci wyjdzie co jest najlepsze, zamiast liczyć na gotowe.

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 12:05:39

np. "Galeria Second Hand"- dobra marka w niskiej cenie:)

Pamiętaj, że nazwa sklepu to połowa sukcesu. Najważniejsze, by towar był naprawdę dobrej jakości i w nie wielkiej cenie...ludzie kupując dany produkt po kupnie, albo go zachwalają, albo są zniechęceni. Im więcej dobrych opinii o twoim towarze tym lepiej dla ciebie. Wystarczy, że jedna osoba kupi i potem ciągnie się opinia...Powodzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-12 12:13 przez Marina92.

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 12:09:23

"A więc pomóżcie mi w wymyśleniu dobrej nazwy sklepu , która przyciągnie mi klientów i będzie kojarzyć się z dobrą jakością sklepu " - według mnie nazwa sklepu nie przyciągnie Ci klientów i nie ma ogromnego znaczenia. Najważniejszy jest towar i ceny. Ja u siebie w mieście mam 3 ulubione lumpeksy, które nie mają nazwy, a chodzę tam najchętniej, bo są najładniejsze ciuchy.

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 12:12:54

Tak zrobię;) , mam już kilka ale jak je dopracuję to dopiero będę wybierać, oczywiście i tak ja muszę to zrobić bo mąż wszystko "zrzucił" na mnie ... ech...

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 12:15:53

Pewnie :) Myślę, że najpierw zajmij się zorganizowaniem dobrego towaru, a wtedy obojętnie jaka by nie była nazwa, to klienci będą :)

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 12:20:00

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o lumpeks to nazwa jest tu najmniej istotna. Dla mnie istotne jest to, żeby ciuszki była rozwieszone, żeby było schludnie no i przede wszystkim, żeby nie śmierdziało! :)

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 12:23:29

Cytat
formal
"A więc pomóżcie mi w wymyśleniu dobrej nazwy sklepu , która przyciągnie mi klientów i będzie kojarzyć się z dobrą jakością sklepu " - według mnie nazwa sklepu nie przyciągnie Ci klientów i nie ma ogromnego znaczenia. Najważniejszy jest towar i ceny. Ja u siebie w mieście mam 3 ulubione lumpeksy, które nie mają nazwy, a chodzę tam najchętniej, bo są najładniejsze ciuchy.


Zgadzam się, nazwa nie ma nic do rzeczy :) niedaleko mnie jest sklep, który się nazywa Kurnik - co wygrzebiesz to Twoje :)

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 12:26:16

" istotne jest to, żeby ciuszki były rozwieszone, żeby było schludnie no i przede wszystkim, żeby nie śmierdziało! :)"[/quote]


To jest najważniejsze+ nie duża cena;)

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 12:29:18

No dla mnie trochę ma znaczenie , ale dobrej jakości towar i schludny wygląd to na pewno również ważny krok , nie chce żeby klienci mieli złą opinię o sklepie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dział administracji w biurze podróży