Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 12:45:48

ja tez się do tego przymierzam ale pod innym kontem :)
uderzę w coś zupełnie mega projekty już mam nazwę tez tylko muszę zahaczyć o urząd skarbowy i urząd miasta żeby dopytać co i jak :) prawnie :)

to ma być twoje - wiec jakim cudem ktoś ma ci wymyślać nazwę
to co podoba się tobie nie musi podobać się innym - i odwrotnie
tym bardziej, że starasz się o dotacje z urzędu wiec twój autorski pomysł i projekt a także założenia i nazwa musi się obronić.

mentalność ludzi mnie zadziwia :)

Pomóżcie Second Hand

12 wrz 2014 - 12:48:49

Cytat
formal
"A więc pomóżcie mi w wymyśleniu dobrej nazwy sklepu , która przyciągnie mi klientów i będzie kojarzyć się z dobrą jakością sklepu " - według mnie nazwa sklepu nie przyciągnie Ci klientów i nie ma ogromnego znaczenia. Najważniejszy jest towar i ceny. Ja u siebie w mieście mam 3 ulubione lumpeksy, które nie mają nazwy, a chodzę tam najchętniej, bo są najładniejsze ciuchy.

Też tak sądzę- nazwa nie ma znaczenia! Najważniejsze: dobra lokalizacja, dobra reklama, dobra opinia, dobre ceny, dobry towar i nie za duża konkurencja, bo można przesycić rynek. Też mam swoją działalność i mówię Ci co jest ważne na bazie swoich doświadczeń.
Cytat
paulisza
Cytat
formal
"A więc pomóżcie mi w wymyśleniu dobrej nazwy sklepu , która przyciągnie mi klientów i będzie kojarzyć się z dobrą jakością sklepu " - według mnie nazwa sklepu nie przyciągnie Ci klientów i nie ma ogromnego znaczenia. Najważniejszy jest towar i ceny. Ja u siebie w mieście mam 3 ulubione lumpeksy, które nie mają nazwy, a chodzę tam najchętniej, bo są najładniejsze ciuchy.


Zgadzam się, nazwa nie ma nic do rzeczy :) niedaleko mnie jest sklep, który się nazywa Kurnik - co wygrzebiesz to Twoje :)

hahah! zarąbiste!
Cytat
paulinakowal8
No dla mnie trochę ma znaczenie , ale dobrej jakości towar i schludny wygląd to na pewno również ważny krok , nie chce żeby klienci mieli złą opinię o sklepie...

Słuchaj potencjalnych klientek-nas, bo kiedy zakłada się własny biznes przestaje się postrzegać swój interes oczami klienta



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-12 12:51 przez martonka.

Pomóżcie Second Hand

19 wrz 2014 - 09:46:31

Witaj,masz dobry pomysl ! Nazwa sklepu powinna kojarzyc sie z czyms ladnym i milym,zeby przyciagnac kazdego klienta.Napisalas ze chcesz miec schludny sklep-tak trzymaj,bo tylko takie miejsca sa na topie.Moze pomysl zeby go nazwac butik....jakis-tam!Nie kupuj niesortu!Jest to towar w 70% do smieci!Wiem co pisze ,bo siedze w tym juz 6 lat i mam 2 sklepy-butiki i hurtownie.Musisz znalezc dostep do dobrego towaru,ktory bedziesz mogla ogladnac,dobre miejsce i reklame.Wrazie pytan -pisz.Chetnie doradze!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dział administracji w biurze podróży