Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pożyczki chwilówki

24 wrz 2014 - 11:11:21

rozumiem pożyczyć pieniądze, bo brakuje na życie.. ale pożyczyć pieniądze, bo chcemy jechać na wakacje? nie stać mnie to siedzę w domu i nie wyjeżdżam.

Pożyczki chwilówki

24 wrz 2014 - 11:37:52

następna naiwna, co to znaczy brakuje?? trzeba umieć wygospodarować pieniądze a nie pożyczać.
Cały czas trąbią na lichwiarzy .Jak nie masz gdzie pożyczyć to sie tam nie pchaj.

Pożyczki chwilówki

24 wrz 2014 - 12:13:46

Jestem kategorycznie na nie.
Nie wiem jak mozna byc takim czlowiekiem, zeby pozyczac, aby miec na ubrania, wycieczki? To nie jest w zyciu niezbedne. Na jedzenie, rachunki, jesli ma sie noz przy gardle to dobra, jestem w stanie to zrozumieć, ale na pierdoly? W zyciu. Dopoki zycie mnie nie zmusza do tego, nigdy bym sie nie zadluzyla.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Pożyczki chwilówki

28 wrz 2014 - 22:39:03

Jak dla mnie to każdy ma swoje życie i sam decyzuje o tym na co bierze kredyt, a jeśli go spłaci to czemu by nie na przyjemności. Ogólnie uważam, że lepiej wiedzieć jakie są polecane przez innych i sprawdzone miejscia, bo nigdy nie wiadomo kiedy człowiek może znaleźć się w sytuacji podbramkowej. Czyli ze wszystkich typów mamy na razie Aasa polecone.

Pożyczki chwilówki

28 wrz 2014 - 22:50:48

Każdy ma swoje zycie jak kolezanka napisała powyżej ,każdy ma swoje sprawy swoje wydatki swoje marzenia i swoje problemy.Jesli ma ktoś potrzebe wzięcia pozyczki na cel ,który mu pasuje to dlaczego nie.Jesli jest to wycieczka ,bo jakas promocja to dlaczego nie to jego sprawa.Ktos wcześniej napisał ze to nieodpowiedzialne no coz za słowa nieodpowiedzialne jest wtedy ,gdy ktoś wezmie pozyczke i jej nie spłaci .:) Jeśli natomiast wezmie i spłaci według regulaminu,wie ze jest wypłacalny pracuje i ma z czego spłacać , to co to ma wspolnego z nieodpowiedzialnoscia?Jeden potrzebuje na chleb inny bluzke a jeszcze inny na wycieczke to jego sprawa jak mozna kogos oceniac ,jeśli spłaca to jaki problem ? Są rozne sytuacje w zyciu każdy ma swoje potrzeby .Osobiscie nigdy nie korzystałam z takiej pozyczki ale zdumiewa mnie fakt jak tutaj na szafie kobiety sa mega zaradne ,gospodarne i gdzie tam pozyczka nigdy w zyciu jakim to trzeba być człowiekiem jak ktoś powyżej napisał:) No same ideały chodzące:)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-28 22:57 przez filipekkrol.

Pożyczki chwilówki

03 paź 2014 - 21:58:37

Szybkie pożyczki to dla wielu osób zmora. Sama zostałam oszukana, facet wyłudził moje dane podając się za pracownika kancelarii Piwnicki i proponując pracę zdalną polegającą na przepisywaniu tekstów, a teraz przychodzą mi z banku informacje o tym, że posługując się moimi danymi prawdopodobnie nijako pan Wiktor Marzec zakłada mi konta bankowe i zaciąga pożyczki. Swoją drogą gdyby ktoś padł ofiara podobnego oszustwa internetowego proszę o wiadomość na priv.

Pożyczki chwilówki

13 paź 2014 - 08:12:16

Takie firmy oczywiście się zdarzają, trzeba na nie uważać - szczególnie wtedy gdy pojawiają się problemy w spłacie. Np spóźnimy się dzień lub dwa. kary umowne bywają kosmicznie wysokie. Odsyłam do rankingu pożyczek poza bankowych na http://marketmoney.pl/pozyczki-poza-bankowe/
Plus taki, że większość z nas je zna - są też przewidywalne.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Pożyczki chwilówki

26 paź 2014 - 12:32:26

Mało czytelne mi się te wydają. Ciężko się konkretów doszukać. Na tej stronce asakredyt.pl jest wprost rozpisane jakie są koszta. Dużym zwykłem drukiem i wszystko jest czarno na białym. Wole tak niż się doszukiwać wszystkiego. A już tragedia jakby się czlowiek czegoś nie doszukał, a podpisał nieśmiadomie.

Pożyczki chwilówki

26 paź 2014 - 12:38:34

Nie wiem czy wiecie na czym polega korzystanie z karty krefytowej albo limitu w koncie. JA wole kk bo mam 52 dni na oddanie dlugu bez zadmych kosztow. Tylko trzeba pilnowac terminow. A w sumie nawet jak nie oddasz w terminie to nor masz procentu jak w lichwie. Limit tez fajny n oale czas krotszy na oddanoe. Nie martwie sie ze ominie mnie promocja a za chwile oddam jak dostane wyplate. Nigdy nie brala chwilowke po prostu soe boje. Pozdrawiam

Pożyczki chwilówki

26 paź 2014 - 13:05:09

Cytat
kasiamango
Czytałam artykuł o fałszywych firmach pożyczkowych w Internecie, tutaj macie link do niego: https://www.mini-credit.pl/uwazaj-na-falszywe-firmy-pozyczkowe-w-internecie. Może dzięki niemu ktoś nie zostanie oszukany :) swoją drogą trzeba wybierać tylko firmy, które są znane na rynku

I chyba temu ma służyć wątek: sprawdzonym i polecanym firmom szybkich pożyczek.
Nie ważne GDZIE, nie ważne JAKIE, nie ważne NA CO, nie ważne KIEDY pożyczmy pieniądze - ważne by robić to z głową i na miarę własnych możliwości.

Pożyczki chwilówki

27 paź 2014 - 03:55:23

Jest kilka firm, gdzie można wziąć pożyczkę bez żadnych odsetek, pod warunkiem, że spłaci się ją w ciągu 30 dni. Gdy to się nam jednak nie uda odsetki są naprawde duże, często ponad 100% w skali roku, także radze uważać :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Pożyczki chwilówki

27 paź 2014 - 22:23:00

Trochę bez sensu jest dla mnie pożyczanie na 30 dni. Jak ma się długi to 30 dni to bardzo mało czasu niekiedy na uzbieranie na nowo danej kwoty. Wplacisz ją i co ? Znów szukasz innej pożyczki. Wolę jak już to irmy gdzie tak jak to Aasa dają na 18 miesięcy nawet z odsetkami i kosztami. Ale jest to czas w którym człowie ma szansę się odkuć.

Pożyczki chwilówki

27 paź 2014 - 22:35:54

Cytat
xasandra
Jest kilka firm, gdzie można wziąć pożyczkę bez żadnych odsetek, pod warunkiem, że spłaci się ją w ciągu 30 dni. Gdy to się nam jednak nie uda odsetki są naprawde duże, często ponad 100% w skali roku, także radze uważać :)

Z tą darmową pożyczką to też bym uważała... Doczytajcie warunki. U jednej z reklamowanych firm jest prowizja od udzielonej pożyczki (opłata manipulacyjna, czy jakkolwiek ją tam zwą...). I uwaga - wynosi coś koło 150zł!!! Czyli pożyczając reklamowany 1000zł na miesiąc za darmo ==>>> oddajesz 1150zł. Czyli nie tak do końca za darmo :P

Według mnie jak już ktoś bardzo potrzebuje szybkiej pożyczki, to tylko karta kredytowa (spłacam w terminie bez żadnych dodatkowych kosztów) lub kredyt w rachunku bieżącym. I jak już to tylko BANKI, NIGDY PARABANKÓW.

Cytat
MickyMK
Trochę bez sensu jest dla mnie pożyczanie na 30 dni. Jak ma się długi to 30 dni to bardzo mało czasu niekiedy na uzbieranie na nowo danej kwoty. Wplacisz ją i co ? Znów szukasz innej pożyczki. Wolę jak już to irmy gdzie tak jak to Aasa dają na 18 miesięcy nawet z odsetkami i kosztami. Ale jest to czas w którym człowie ma szansę się odkuć.

Z ciekawości sprawdziłam...
Pożyczając 1000zł na rok płacisz 160% odsetek (RRSO). Co z tego że oprocentowanie wynosi 9% (wow!), skoro dodatkowe opłaty to prawie 400zł niezależnie od pożyczonej kwoty?? Po roku oddajesz ponad 1600zł!!!!

Zaznaczam, że bardzo drogi kredyt w karcie kredytowej w BANKU to ok 40% RRSO.

Nic tylko robić z tobą biznes :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 22:53 przez wiedzma84.

Pożyczki chwilówki

30 paź 2014 - 04:04:23

co sądzicie o wonga ? ? 60 dni spłaty kwota np. 500 zł i oddajesz 510....

Vivus ma na 30dni

asa ma od 1000zł - odpada

Poproszę o wypowiedź osób które miały styczność z wonga

Z tego co wyczytałam w internecie to właśnie wonga i vivus mają najlepsze opinie i je polecają najczęściej ALLLEE tylko jeśli bierzesz PIERWSZY RAZ i SPŁACISZ W TERMINIE to jest ok . Horror jest jeśli nie spłacisz w terminie

Tylko proszę już odpuścić to negowanie i pouczanie od osób które nigdy nie brały pożyczki chwilówki ....

Pożyczki chwilówki

31 paź 2014 - 21:21:46

Ja wzielam wlasnie pierwsza pozyczke tego typu w Lendonie. Z tego co wiem nie ma z nimi problemu. MNie zaskoczyly szybkie formalnosci i kasa na koncie w ekspresowym tempie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Małe kłamstwo w cv