Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

wybór przedszkola

38 minut temu

najtańsza apteka

58 minut temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pożyczki chwilówki

26 sie 2014 - 00:26:22

Można wpaść w błędne koło, znam przypadek, że dziewczyna nabrała w wielu bankach takich chwilówek i uzbierało się tego................100.000 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ojciec jej pomógł, bo groziło lub grozi wywalenie z mieszkania, ale wziął na siebie kredyt 50.000 zł, więcej nie mógł.
Ludzie na co można nabrać tyle kasy. Jeszcze zrozumiałabym, gdyby bawiła się, wyjeżdżała, wydawała na szmaty, ale po niej tego nie widać.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Pożyczki chwilówki

30 sie 2014 - 20:01:03

Tak jak wszystko w życiu tak i kredyty trzeba umieć brać z głową. Wydaje mi się, że do pożyczania nikt nas nie zmusza i firmy się są winne temu, że ktoś się zapożyczył nie myśląc o swoich możliwościach spłaty. Sytuacje są w życiu różne i dobrze, że są takie możliwości jak pożyczkodawcy.


Cytat
ludzkianiol
MickyMK, ja trafiłam na Aasa przez znajomą :) zanim udzielą komuś kredytu to sprawdzają go w BIK'u. Co do umowy to wszystko jest klarowne

To się bierze internetowo? Mają jakąś stronkę z przelicznikiem zdolności ?

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Pożyczki chwilówki

30 sie 2014 - 22:31:16

Lepiej znaleźć dodatkowe zajęcie przynoszące dochody zamiast brać takie chwilówki. Pomysł na dodatkowe zarabianie znam i zdradzę go zainteresowanym osobą w wiadomości jak będziecie chciały :)

Pożyczki chwilówki

30 sie 2014 - 22:43:49

Micky, tak jak pisałam, najpierw sprawdzają osobę w BIK :) https://www.asakredyt.pl/ tutaj masz ich stronkę internetowa.

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Pożyczki chwilówki

30 sie 2014 - 22:51:22

Nie ma chyba chwilówek w których nie sprawdzają w bazach

Pożyczki chwilówki

31 sie 2014 - 09:00:25

Nie wiem, wydaje mi się, że w innych nie sprawdzają. W Aasa trzeba mieć jeszcze obywatelstwo polskie aby dostać pożyczkę - teraz mi się przypomniało.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Pożyczki chwilówki

31 sie 2014 - 09:19:52

Cytat
zambezi
...
I nie rozumiem jak mozna brac chwilowke na jakies zachcianki typu zakupy/wakacje. Jedzenie, rachunki rozumiem, bo bez tego nie da sie przezyc ale na zachcianki? Nie masz kasy = kupujesz tylko najpotrzebniejsze rzeczy, ludzie sami wciagaja sie w wir dlugow.

Pożyczki chwilówki

31 sie 2014 - 09:22:08

Cytat
kasiulka221
Ja nie polecam. A ty taka dygresja na temat pożyczek

Mój znajomy posiada lomard i kiedyś przyszła do niego dziewczyna zostawić swój zaręczynowy pierścionek bo spodobała jej się bluzka w sklepie obok a nie miała już pieniędzy. Jak tak można zrobić.
Jak już to zastawić, a nie zostawić.

Pożyczki chwilówki

31 sie 2014 - 09:25:56

Cytat
_Bianka_
przyjaciele radośnie pakują rzeczy a ja lecę po chwilówkę :D cóż wydaje mi się, że jednak jestem rozsądniejsza niż przeciętny przedstawiciel społeczeństwa polskiego i nie polecę po chwilówkę :D i tym bardziej nie zadłużę się bo zobaczę coś co można kupić :D

kurcze no ludzie, nie umiecie zgromadzić sobie oszczędności, żeby nie być skazanym na chwilówki i oddawanie 2x, 3x więcej kasy niż się pożyczyło?
tylko wiesz są ludzie którzy nie mają z czego zgromadzać oszczędności bo cała wypłata im idzie na wydatki

Pożyczki chwilówki

31 sie 2014 - 09:39:17

a ja polecam vivus lub wonga gdzie tutaj mamy 60 dni na oddanie :)

Pożyczki chwilówki

01 wrz 2014 - 20:02:03

60 dni to dobry termin, ale Aasa daje dłuższe terminy spłat. Bardzo to wygodne, jeśli mamy problem z płynnością finansów.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Pożyczki chwilówki

07 wrz 2014 - 08:38:30

Weszłam na tą stronkę Aasa i zaskoczyl mnie ten przelicznik. Nie wiedziałam, że można taką pożyczkę aż na 18 miesięcy sobie rozłożyć. Fajna opcja awaryjna "jakby coś" .

Cytat
madziorek56
Lepiej znaleźć dodatkowe zajęcie przynoszące dochody zamiast brać takie chwilówki. Pomysł na dodatkowe zarabianie znam i zdradzę go zainteresowanym osobą w wiadomości jak będziecie chciały :)

Nie wiem jak, bo niestety większość z moich znajomych tak jak i ja nie dysponuje wolnym czasem. Chęci chęciami, ale przy pracy i dzieciach, ciężko jednak znaleźć czas na kolejną pracę, bo jedyne o czym się marzy po przyjściu do domu to chociaż 15 min ciszy i spokoju.

Pożyczki chwilówki

09 wrz 2014 - 14:38:52

Ja wszystko rozumiem, sa rozne sytuacje w zyciu, jednak warto wziac pod uwage to, ze jesli bedziecie chcialy wziac w przyszlosci kredyt w banku np. na mieszkanie to z historia typu wonga czy vivus to bedzie raczej ciezko.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

Pożyczki chwilówki

16 wrz 2014 - 08:51:02

Chwilówka to powinna być ostateczność. Jak patrzę na niektóre osoby to z taką lekkością ją zaciągają... A później płacz, że drogo, że nękają gdy się nie spłaca. To są właśnie konsekwencje szybkich pożyczek. Co ciekawsze historie związane z chwilówkami można przeczytać na tym forum http://www.***/f150/
M

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Pożyczki chwilówki

16 wrz 2014 - 14:41:27

Ja raczej wolę mieć te parę stów zaoszczędzonych niż martwić się o spłatę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ubezpieczenie zdrowotne