Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej dziewczyny roztsałyśmy się tzn zwolniłam się i ja i ona w sumie też chciała się mnie pozbyć dostałam więcej kasy i oczywiście powiedziała że wystawi mi bdb referencje także problem jakby nie było roziązał się sam aha i jestem z Poznania :)i mam 21 lat



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-18 00:33 przez antosiatosia93.

szukaj w miedzyczasie czegos po prostu, lepszy rydz niz nic

Pewnie zobaczyli jaka jest twoja znajomość interpunkcji i stylistyki.

Nigdy nie pracowałam za takie pieniądze i mam nadzieję, że nie będę zmuszona pracować (bo tylko nóż na gardle mógłby spowodować, że podjęłabym się takiej pracy).

A ty ile sobie wynegocjowałaś, tyle masz. Masz na umowie 700 zł, więc powinnaś właściwie być im wdzięczna, że dostajesz więcej. Aha, nie ma czegoś takiego jak 'wypłata zapoznawcza'.

Moze czas poszukac w miedzyczasie innej pracy bo twoja szefowa to niezla oszustka.wg mnie daleko nie zajdziesz w tej firmie a mozesz tylko nerwicy dostac.

Było mówione że dostane te 1350zł to było moje minimum ale wiadomo że po cichu liczyłam na 1500-1600zł oczywiście np. po trzech miesiącach, te 1100zł to miała być pierwsza wypłata.

koleżanko wyżej nie czepiaj się interpunkcji, po prostu pisałam do szybko, bo nie wiem za bardzo co mam robić i chciałam znać wasze zdanie :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-16 20:22 przez antosiatosia93.

Mało dostałaś odpowiedzi na v.i.n.t.e.d? Myślę, że na szafie nikt nic nowego nie wymyśli. Czego oczekujesz?

Szukaj czegoś innego w międzyczasie.

Cytat
antosiatosia93
Było mówione że dostane te 1350zł to było moje minimum ale wiadomo że po cichu liczyłam na 1500-1600zł, te 1100zł to miała być pierwsza wypłata.

Antosiutosiu - a co kogo obchodzi na ile ty po cichu liczyłaś?

Nie pracowałabym za takie pieniądze i dlatego już drugi miesiąc szukam pracy w tym chorym państwie :/

"po cichu liczylam na wiecej"- z choinki sie urwalas, nikt Ci wiecej niz sie umowisz nie da, nawet jak bedzie miala, bo im więcej ktoś ma tym bardziej chytrzy i niestety to smutna prawda.......ja bym sie nie zgodzila na prace bez ubezpieczenia zdrowotnego, cos Ci sie stanie i nawet na chorobowe nie pojdziesz albo odszkodowania nie dostaniesz, masakra jakas.....

Cytat
JolajnaLoja
Mało dostałaś odpowiedzi na v.i.n.t.e.d? Myślę, że na szafie nikt nic nowego nie wymyśli. Czego oczekujesz?


kochana po prostu chce znać opinie tutaj dziewczyn i tam, co w tym dziwnego :)? trzeba od razu tryskać jadem :)?
Cytat
szafiarka_
"po cichu liczylam na wiecej"- z choinki sie urwalas, nikt Ci wiecej niz sie umowisz nie da, nawet jak bedzie miala, bo im więcej ktoś ma tym bardziej chytrzy i niestety to smutna prawda.......ja bym sie nie zgodzila na prace bez ubezpieczenia zdrowotnego, cos Ci sie stanie i nawet na chorobowe nie pojdziesz albo odszkodowania nie dostaniesz, masakra jakas.....


całe szczęście że jestem ubezpieczona u taty oraz na uczelni,

dziewczyny ja się zgodziłam na te 1100zł bo to moja pierwsza praca w innym mieście, wyprowadziłam się od rodziców i po prostu no wiecie świeżynka jakby jestem i dlatego chciałam też was popytać czy w ogóle jest sens, nie powiem, bo się denerwuje jak sobie o tym pomyślę, że znów dostałam 1100zł, ale dobrze że rozłożyła karty, przynajmniej wiem na czym stoję i nie ma się co oszukiwać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-16 20:21 przez antosiatosia93.

Cytat
antosiatosia93
Cytat
JolajnaLoja
Mało dostałaś odpowiedzi na v.i.n.t.e.d? Myślę, że na szafie nikt nic nowego nie wymyśli. Czego oczekujesz?


kochana po prostu chce znać opinie tutaj dziewczyn i tam, co w tym dziwnego :)? trzeba od razu tryskać jadem :)?


Ale na kafeterii, interii, wp, wizażu i tysiącach innych stron powiedzą Ci to samo - szukaj czegoś innego.

Cytat
szafiarka_
ja bym sie nie zgodzila na prace bez ubezpieczenia zdrowotnego, cos Ci sie stanie i nawet na chorobowe nie pojdziesz albo odszkodowania nie dostaniesz, masakra jakas.....

Ona jest ubezpieczona, bo studiuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-16 20:22 przez JolajnaLoja.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-16 20:27 przez antosiatosia93.

dziewczyny ja się zgodziłam na te 1100zł- moja pierwsza praca w innym mieście, wyprowadziłam się od rodziców i dlatego chciałam też was popytać czy w ogóle jest sens, nie powiem, bo się denerwuje jak sobie o tym pomyślę, że znów dostałam 1100zł, ale dobrze że rozłożyła karty, przynajmniej wiem na czym stoję i nie ma się co oszukiwać


jeszcze raz tutaj to wkleję, żebyście też wiedziały czym się kierowałam i dlaczego się zgodziłam..

a wiecie pytam to tu to tam, bo rodzice mówią że może tak to wzystko właśnie wygląda bo jestem studentką itd. chłopak też mówi bym poczekała, ale mnie tak szczerze choler*a bierze jak sobie o tym pomyślę..

Cytat
cytraa
Pewnie zobaczyli jaka jest twoja znajomość interpunkcji i stylistyki.

Nigdy nie pracowałam za takie pieniądze i mam nadzieję, że nie będę zmuszona pracować (bo tylko nóż na gardle mógłby spowodować, że podjęłabym się takiej pracy).

A ty ile sobie wynegocjowałaś, tyle masz. Masz na umowie 700 zł, więc powinnaś właściwie być im wdzięczna, że dostajesz więcej. Aha, nie ma czegoś takiego jak 'wypłata zapoznawcza'.


mam 700zł bo gdy podpisywałam umowę po trzech dniach dopiero to ona mi powiedziała wprost że 1100zł będzie, ale ona ma niższe koszty i dlatego tyle, wiecie moja koleżanka która tam pracuje ma 400zł a dostaje obecnie 1600zł i jest po studiach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-16 20:29 przez antosiatosia93.

sama piszesz ze jeszcze sie uczysz to ile chcesz na poczatku zarabiac? Wiadomo ze na poczatku sie mniej zarabia a potem wiecej. nie masz tyle doswiadczenia jeszcze co inne osoby w tym zawodzie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa