Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozmowa z doradcą zawodowym - PUP.

06 lip 2014 - 16:02:11

Cytat
dootii
a od kiedy weszło to profilowanie?
No właśnie od kiedy to obowiązuje? Kilka lat jestem zerejestrowana i nigdy na żadne spotkanie nie zostałam umówiona. To ile mam czekać na takie coś? Może nie każdy urząd takie coś prowadzi? Następny podpis mam w październiku, ale wtedy będę pracować, więc następny raz zarejestruję się ok. za pół roku i pewnie jak zawsze na nic mnie nie umówią. A jak tu się upominać skoro przeciętny człowiek nie ma pojęcia o takich "akcjach"?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Rozmowa z doradcą zawodowym - PUP.

01 gru 2020 - 12:17:33

emat był już przewijany wielokrotnie, ale pod lupką nie znalazłam konkretnie tego czego szukam - dla bliskiej, pogubionej osoby, poszukuję doradcy zawodowego, który odkryje mocne strony i nakieruje lub odradzi wg predyspozycji konkretne obszary zawodowe, w które należałoby "iść" lub zdecydowanie odpuścić... Nie psycholog, nie coach biznesu... bo to chyba coś innego jednak. Doradca zawodowy z prawdziwego zdarzenia jest tutaj ktoś taki?

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Rozmowa z doradcą zawodowym - PUP.

01 gru 2020 - 20:59:31

Polecam kontakt z doradcą zawodowym Dobrosławą Brzostowską. To wspaniały doradca zawodowy z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalnie podchodzi do każdego problemu. Pani Dobrosława to osoba, która wykonuje swój zawód z pasją. Pracuje indywidualnie z osobami, które chcą zdiagnozować swoje kompetencje, mocne strony, a także chcą określić kierunek rozwoju zawodowego.

Takie konsultacje mozna przeprowadzić rownież online w Avigon. https://avigon.pl/specjalizacja/doradca-zawodowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-02 08:27 przez nataliii23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zrobic??