Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 16:52:41

Dziewczyny jestem cała w nerwach.. Potrzebuję kopa.. Jutro składam wypowiedzenie umowy o pracę w firmie w której pracuję od lutego zeszłego roku. Mam bardzo nieprzyjemnego szefa i stąd moje obawy. Podpisałam nową umowę w poniedziałek ale wczoraj okazało się w lipcu mam załatwioną pracę w Anglii u mojego brata i muszę jutro złożyć wypowiedzenie. Szczerzę to po prostu boję się mojego szefa ze będzie mi uprzykrzał życie na miesięcznym wypowiedzeniu, że będzie się wydzierał (jak już nieraz tak robił), że po co umowę podpisywaliśmy. Nie lubię go bardzo, ale wiem ze da mi do wiwatu ostro jutro. Macie sposoby na takich chamskich szefów?

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 16:56:03

tak, złożyć wypowiedzenie a na drugi dzień L4, albo wykorzystać urlop w czasie wypowiedzenia.

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 16:58:17

niestety na wykorzystanie urlopu nie ma szans bo moj szef sie nie zgadza na takie cos.. a co do l4 to obawiam sie ze moze mnie sprawdzic.. ;/

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 16:58:41

Cytat
Roksanka2906
że będzie się wydzierał (jak już nieraz tak robił), że po co umowę podpisywaliśmy.

Bo w poniedziałek jeszcze nie wiedziałaś, że czeka Cię coś lepszego. Po wypowiedzeniu weź urlop lub idź na chorobowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 16:59 przez NatalieHet.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 16:59:21

Powiedz mu, jak się będzie wydzierał, że masz chyba przez niego początki depresji i zastanawiasz się czy dasz radę pociągnąć tak dalej na wypowiedzeniu.

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 17:03:08

Cytat
malmie
Powiedz mu, jak się będzie wydzierał, że masz chyba przez niego początki depresji i zastanawiasz się czy dasz radę pociągnąć tak dalej na wypowiedzeniu.

To jest prawda ja mam przez niego depresję, byłam u lekarza i zdiagnozował mi początki depresji. dostalam jakies slabe leki ale dalej jak mysle ze mam z nim jutro gadac bo wymiotować mi się chce. ;/

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 17:03:10

Cytat
malmie
Powiedz mu, jak się będzie wydzierał, że masz chyba przez niego początki depresji i zastanawiasz się czy dasz radę pociągnąć tak dalej na wypowiedzeniu.

No właśnie, depresji Ci nie udowodni. nawet jak zrobi Ci kontrolę. Tak, że weź zaświadczenie od lekarza, że z Twoim zdrowiem psychicznym jest źle.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 17:07:41

Cytat
Roksanka2906
Cytat
malmie
Powiedz mu, jak się będzie wydzierał, że masz chyba przez niego początki depresji i zastanawiasz się czy dasz radę pociągnąć tak dalej na wypowiedzeniu.

To jest prawda ja mam przez niego depresję, byłam u lekarza i zdiagnozował mi początki depresji. dostalam jakies slabe leki ale dalej jak mysle ze mam z nim jutro gadac bo wymiotować mi się chce. ;/

Powinnaś się przemóc i jakby co to mu to powiedzieć, nie chowaj się, staw mu czoła, powiedz jak będzie się darł. ja nie jestem za tym, by zaraz lecieć do lekarza po zwolnienie, ale za tym by się postawić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 17:08 przez malmie.

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 17:12:45

ja tez nie chce uciekac ale najgorsze jest to ze on jest nieprzyjemny z samego wyglądu - wielki okolo 120kg wagi, wyraz twarzy ciagle niezadowolony, spocony, zarosniety.. okropny i te jego teksty "niech sie pani nie wydaje ze pani bedzie tu zawsze pracowac, moge pania zwolnic!", "napewno nie dostanie pani 2 tyg urlopu a jak sie pani nie podoba to moze sie pani zwolnic w kazdnej chwili". myslicie ze moge go nagrac dyktafonem?
juz nikt nie pomoze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 17:19 przez Roksanka2906.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 17:20:25

Nagrać, a po kiego diabła Ci nagranie, chcesz je sobie odtwarzać i się dołować ?

Jak Ci takim tekstem sypnie, że może zwolnić to zachowaj spokój i odpowiedz grzecznie: tak wiem, wyszłam panu naprzeciw i złożyłam wypowiedzenie.

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 17:22:08

chyba musiałby wiedzieć że nagrywasz, bo inaczej i tak to nic nie znaczy, no ale w sumie gdzie byś to wykorzystała. Ja nie jestem za tym by uciekać i się chować za L4, ale skoro to już tylko wypowiedzenie a nie praca na lata to po co sobie szarpać nerwy na koniec.

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 17:27:05

Myslalam zeby go posądzić o mobbing u inspekcji pracy bo nieraz tez lecialy teksty typu ze jestesmy glupie, osmieszanie przy kliencie typu: zapakowalam klientce prezent a on przy klientce: co to ma byc, niech pani powie ze to nie pasuje do siebie, niech jej pani powie ze ma to pani inaczej zapakowac. ze niby to rozowego zestawu kosmetyków nie pasowała fioletowa rafia.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 17:27:58

Cytat
JegoBaba
... ale skoro to już tylko wypowiedzenie a nie praca na lata to po co sobie szarpać nerwy na koniec.
No właśnie, a ja to z takich jestem, że chociaż dupsko wyszarpane, ale zawsze proszę pani. Jak widać wszelkie rozwiązania od człowieka zależą i trzeba wybrać to co komu pasuje.

Edit. Jak chciałaś o mobbing posądzić to trzeba było wcześniej, a tak to teraz na wypowiedzeniu to trochę podejrzane, że się chcesz zemścić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 17:29 przez malmie.

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 17:30:21

Jezu mam nadzieje ze jutro gladko pojdzie bo jak bedzie mnie wyzywal to chyba nie wytrzymam tego miesiaca. juz probowalam go sobie wyobrazac jako takiego malego ludka ze co on moze mi zrobic ale ciezko mi to szlo.

Potrzebuję kopa!

05 cze 2014 - 17:30:35

Cytat
Roksanka2906
ja tez nie chce uciekac ale najgorsze jest to ze on jest nieprzyjemny z samego wyglądu - wielki okolo 120kg wagi, wyraz twarzy ciagle niezadowolony, spocony, zarosniety.. okropny i te jego teksty "niech sie pani nie wydaje ze pani bedzie tu zawsze pracowac, moge pania zwolnic!", "napewno nie dostanie pani 2 tyg urlopu a jak sie pani nie podoba to moze sie pani zwolnic w kazdnej chwili". myslicie ze moge go nagrac dyktafonem?
juz nikt nie pomoze?


no ale zaraz zaraz ty się przecież chcesz zwolnić własnie w tej chwili :D to z czym niby miałby mieć problem. Pzrecież ci to ciagle obiecywał. takze luuuz dziewczyno ;) dasz rade,poza tym skalda ise wypowiedzenie, pracuje miesiac nawet i bierze sie urlop jesli msz, nie moze ci tego zabronic ;) a jak nie to idz do lekarza i wez L4 i juz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

staż/ praca za darmo