Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

17 minut temu

Biznes

21 minut temu

tabernakula sklep

41 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lubisz swoją pracę?

30 maj 2014 - 12:00:48

Proste pytanie - lubicie swoją pracę? Obowiązki wypełniacie z przyjemnością i praca nie jest dla Was karą? Czy może każdego ranka czujecie mdłości na myśl o kolejnym dniu spędzonym w miejscu pracy, którego nienawidzicie, a wszystkie siły starają się przytrzymać was pod kołdrą? Czy w niedzielę rano myślicie już z obrzydzeniem o tym, że w poniedziałek rano trzeba będzie iść do pracy?

Jestem ciekawa jak jest u Was. Ja aktualnie bardzo lubię swoją pracę, jednak przeszłam również w innym miejscu pracy przed etap mdłości na myśl o poniedziałku :) Na szczęście szybko to zmieniłam :D

Lubisz swoją pracę?

30 maj 2014 - 12:02:15

Lubię swoją pracę :)

Lubisz swoją pracę?

30 maj 2014 - 12:03:06

Niet.
Szukam innej.

Dziękuję za zminusowanie! Mam nadzieję, że jest ci lepiej, po wciśnięciu tej kreseczki!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 12:07 przez cytraa.

Lubisz swoją pracę?

30 maj 2014 - 12:09:16

Bardzo lubie swoja prace.wstawanie o 3 nad ranem.dojazd.a jak juz tam dotre na7 to kazda godzina z ludzmi to sama przyjemnosc.mam zgrana paczke.nikt nie zazdrosci ani nie podklada swin.mam grafik ktory ustalam dla wszystkich.i tak od lat.

Lubisz swoją pracę?

30 maj 2014 - 12:15:09

Pracuję tylko w weekendy w kawiarni i bardzo lubię swoją pracę :)
Odrywam się na chwilę od domu,od problemów,mam okazję porozmawiać z fajnymi ludźmi:) a do tego w miarę dobrze zarabiam,więc nie mam na co narzekać :)

Lubisz swoją pracę?

30 maj 2014 - 12:19:02

prace jako prace lubię ale atmosfery w niej już nie koniecznie :)o zmianie nie myślę bo tragicznie nie jest ;) zawsze mogłam trafić gorzej :D ale jak kiedyś trafi mi się coś super to zmienię ;)

Lubisz swoją pracę?

30 maj 2014 - 12:27:26

Używajcie wyszukiwarki - było kilka takich wątków. Znając Administrację zaraz dostaniesz bana za powielanie :/

Lubisz swoją pracę?

30 maj 2014 - 12:29:47

Ja swoją lubię(własna firma), na razie nic nie zarabiam, tylko dopłacam z miesiąca na miesiąc, no ale mam nadzieję, że za jakiś czas się rozkręci, wtedy będę czuć pełną satysfakcję:) Cieszy na pewno mnie fakt, że pracuję w pięknej i ciekawej dla każdej kobiety branży i że mogę zgłębiać tajniki sukni ślubnych i rozwijać się w tym temacie.

No i wiadomo czasem trzeba od pracy odpocząć, żeby mózg się nie przegrzał:P Więc czasem też mam dość;)

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Lubisz swoją pracę?

03 lut 2015 - 06:56:40

Jeżeli zajmujesz się strojami ślubnymi, myślę, że fajnym pomysłem będzie tutaj wpisanie firmy do katalogu branżowego. Spokojnie taką działalność można potraktować jako artystyczną, wszakże zdolności trzeba mieć przy niej mnóstwo, dlatego też Katalog Artystyczny będzie jak najbardziej wskazany. Założenie wizytówki firmy w Art Imperium [moderacja - link] jest bezpłatne, a na pewno marka stanie się lepiej rozpoznawalna.:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-10 13:52 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Lubisz swoją pracę?

07 lut 2015 - 12:27:46

Ja lubię swoją pracę. Mąż jest mechanikiem samochodowym, ja prowadzę bloga o modzie. Poza tym zajmuje się tą stroną męża [moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-10 13:49 przez moderator.

Lubisz swoją pracę?

07 lut 2015 - 13:27:40

lubię :)

Lubisz swoją pracę?

07 lut 2015 - 13:40:03

Lubię moją paczkę zgranych ludzi w pracy :) Co do obowiązków to zalezy co w danym dniu wykonuję.. więc czasem lubię, czasem nie .

Lubisz swoją pracę?

07 lut 2015 - 14:25:28

Ja pracuje obecnie w kuchni ,od ósmej rano do 18stej.Ale jest fajnie ,zgrane wspolpracownice a to jest najważniejsze.

Lubisz swoją pracę?

07 lut 2015 - 14:36:54

prace lubie ale dzieci.... mam ochote czasami pozabijac:)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Lubisz swoją pracę?

10 lut 2015 - 12:49:43

Ja pracuję w biuro nieruchomości sopot [moderacja - link] i powiem wam szczerze, że bardzo lubię swoją pracę. Pracuję w swoim wymarzonym zawodzie, mam pracę w której się realizuję i spełniam swoje marzenia i jestem bardzo zadowolona



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-10 13:55 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Firma kurierska