Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka była wasza pierwsza praca?

15 paź 2014 - 13:58:16

od razu po liceum znalazlam prace w firmie transportowej polaczonej z wentylacja i klimatyzacja.duzo sie nauczylam.bylo fajnie.

Jaka była wasza pierwsza praca?

15 paź 2014 - 14:09:14

A ja pracowałam dorywczo jako goniec, była to umowa zlecenie, w sumie zaledwie kilka godzin w tygodniu, choć czas był nienormowany, płacili od dostarczonych przesyłek, ale z tego co pamiętam kasa nie była wcale taka mała... tym bardziej jak na dziewczyne zaraz po liceum:)

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka była wasza pierwsza praca?

14 sie 2015 - 12:29:00

Kasjerka. Ogólnie to pracy szukajcie po takich agencjach - http://www.aterima.pl/oferty Jest tego całe mnóstwo, a stanowią fajny wstęp do późniejszej pracy. I można dorobić.

Jaka była wasza pierwsza praca?

18 sie 2015 - 23:19:50

ja swoja pierwsza prace zaczelam po maturze jako sprzedawca z bielizną pracuje tutaj do dzisiaj :) juz 2 lata. Szukam czegoś w zawodzie ale kiepsko to widzę ...

Jaka była wasza pierwsza praca?

07 gru 2015 - 22:39:43

Ja swoją pierwszą, najpierwszą ;-) pracę wspominam bardzo dobrze, choć pracy było co nie miara, bo była to praca w... lodziarni :D Dokładnie pracowałam w Limoni :-)
Wspominam to z sentymentem jak chyba większość ludzi swoje pierwsze kroki w jakimś miejscu, choć ręce miałam czasem pełne roboty to pensja wszystko wynagradzała :)

Jaka była wasza pierwsza praca?

07 gru 2015 - 22:58:37

Sprzedawca kosmetyków! Taki z ulicy. Nie wspominam tego dobrze i szybko się też skończyło.
Obecnie pracuję prawie w zawodzie i jestem bardzo zadowolona.

Jaka była wasza pierwsza praca?

07 sty 2016 - 14:29:41

Moją pierwszą pracą była pomoc w Agencji detektywistycznej. Myślałam, że będę dłużej tam pracować, ale pojawiła się szansa wyjazdu za granicę z której skorzystałam. Mile jednak ten etap życia wspominam. detektyw wrocław

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Jaka była wasza pierwsza praca?

01 mar 2016 - 08:55:31

Ja rozdawałam ulotki jak byłam w liceum ale raczej nie mozna tego traktować bardzo poważnie...Pierwszą pracę w zawodzie podjęlam po ukończeniu studiów . W 3 miesiące po obronie. Była to praca w biurze rachunkowym. Pamiętam, że mega się stresowałam pierwszego dnia. Nie było lekko, szczególnie spore problemy miałam w kontaktach z klientami. Jednakże z czasem się wprawiłam. Obecnie bardzo lubię swoją pracę, pracuje mi się bardzo dobrze oraz cieszę się,ze ją podjęłam.


Pozdrawiam :) I nie bójcie się !

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka była wasza pierwsza praca?

23 lut 2018 - 13:15:09

Myślę, że spoko pierwszą pracą dla tak młodych ludzi może być wypełnianie ankiet online – przecież teraz każdy korzysta z internetu, więc można połączyć przyjemne z pożytecznym :)) Polecam zaznajomić się z platformą epanel.pl – oferują dobre warunki.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka była wasza pierwsza praca?

17 mar 2018 - 17:56:44

Ja zaczęłam pracę jako hostessa jak miałam 16 lat i pracowałam tak przez 4 lata. Miło wspominam ten okres. Dla młodych dziewczyn to praca w sam raz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca w sklepie z bielizną potrzebna opinia