Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:51:09

Moja pierwsza praca poważna była rozpoczęta po szkole średniej. Pracowałam jako Specjalista ds. bankowości w PKO BP . Dział KD czyli klient detaliczny. Miło wspominam pracę tam choć zmieniła mi ona pogląd na miłą bezstresowa prace za biurkiem :) Studiowałam wtedy Rach i fin ze specjalizacją bankowości i po części właśnie dzięki tej pracy zmieniłam kierunek studiów gdyż wiedziałam że jednak to nie jest to co chcę robić :)

Jaka była wasza pierwsza praca?

04 wrz 2014 - 10:13:04

Ja po raz pierwszy szukam "poważnej" pracy, pracowałam w różnych miejscach, moje wynagrodzenie nigdy nie było satysfakcjonujące. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej, napisałam CV z pomocą https://interviewme.pl/, i rozsyłam tylko po "poważnych" pracodawcach...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-12 15:24 przez gacico.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka była wasza pierwsza praca?

04 wrz 2014 - 10:21:27

Cytat
smacznazupa
Ja pierwszą pracę zaczęłam w sklepie odzieżowym, zaraz po maturze :) I pracowałam właściwie przez całe wakacje, aż do rozpoczęcia studiów. Baardzo miło wspominam to moje pierwsze zajęcia zarobkowe, pewnie głównie dlatego, że trafiłam na świetnych ludzi, bo pracy było bardzo dużo.

A ja miałam identycznie jak Ty :)

Jaka była wasza pierwsza praca?

04 wrz 2014 - 10:26:03

Na czarno to układałam dokumenty itp
a teraz w biurze i pomagam tacie prowadzić firme

Jaka była wasza pierwsza praca?

04 wrz 2014 - 11:00:28

Pierwsza praca to chyba na umowę zlecenie jakieś ulotki, a pierwsza na dłużej to własna działalność:)

Jaka była wasza pierwsza praca?

04 wrz 2014 - 11:05:05

Ja zaczęłam swoja pierwszą pracę po maturze. Miałam staż w księgowości i zarazem w firmie ze środkami ochrony roślin. Bardzo spodobałam mi się ta praca, szybko wszystko "łapałam". Do dziś sporo pamiętam. Obecnie zbieram się do założenia własnego sklepu :)

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka była wasza pierwsza praca?

04 wrz 2014 - 11:24:33

Ja swoją pierwszą pracę zaczęłam w trakcie 1 roku na studiach. Pracowałam przez parę miesięcy w sklepie odzieżowym (przez weekendy). Było fajnie, chyba, że na zmianie była któraś z kierowniczek :D

Jaka była wasza pierwsza praca?

04 wrz 2014 - 11:56:11

Ja teraz siedzę w mojej pracy. Pierwszej:) Skończyłam studia, choć się jeszcze nie obroniłam. Jestem pielęgniarką operacyjną tzw. instrumentariuszką :) Kokosów nie zarabiam jestem zadowolona. Robię to, co lubię. I to jest najważniejsze!

Jaka była wasza pierwsza praca?

04 wrz 2014 - 12:05:23

W wieku 13 lat rozwoziłam rowerem ulotki do domów w moim miasteczku. Pracowałam tak przez 8 miesięcy (codziennie po szkole), potem już nie udało mi się znaleźć pracy na dłużej, tylko same pojedyncze okazje zarobku (jako hostessa, kelnerka podczas dużej imprezy w restauracji, zbieranie truskawek, pomaganie w ogródku starszemu panu z mojego miasteczka itd.). Pierwsza praca na umowę dopiero przede mną, bo w tej chwili studiuję :)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

Jaka była wasza pierwsza praca?

04 wrz 2014 - 12:10:13

Moja była w smażalni ryb nad morzem. Ciężko było czasami.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-04 12:14 przez Alosa.

Jaka była wasza pierwsza praca?

04 wrz 2014 - 12:12:17

"ukochany" telemarketing :)

Jaka była wasza pierwsza praca?

20 wrz 2014 - 16:47:17

ja pracowalam jako taksówkarz:D Dalam sobie z tym spokoj, bo eni było bezpiecznie, zwlaszcza nocami dla kobiety ale polecam aka prace!

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka była wasza pierwsza praca?

15 paź 2014 - 13:40:01

No proszę:) Ja się mogę czymś podobnym pochwalić, bo pracowałam w firmie transportowej mojego ojca. Planowałam różne przejazdy, ale mężczyźni mnie niestety nie szanowali. Mój brat jeździł wtedy na tirach i w sumie starał się mi jakoś pomagać, ale nie zawsze kończyło się dobrze. Teraz jestem już jednym z dyrektorów tej firmy i szczerze mówiąc, muszą się mnie wszyscy słuchać;)

Jaka była wasza pierwsza praca?

15 paź 2014 - 13:48:19

Pierwsza praca na zmywaku w restauracji.
Kokosów nie zarabiałam ale wtedy na wszystko mi wystarczało a i miałam jeszcze z czego odłożyć.Godziny elastyczne, super klimat i fajni ludzie.Baardzo miło wspominam tamten czas i tamtą-pierwszą pracę:)

Jaka była wasza pierwsza praca?

15 paź 2014 - 13:49:58

Moja pierwszą pracą była rola wychowawcy na koloniach :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w LPP