Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 08:46:53

Jak wyglądała Wasza pierwsza praca? Gdzie pracowałyście, co robiłyście? I kiedy podjęłyście pierwszą pracę? Byłyście zadowolone z charakteru pracy?

Ja pierwszą pracę zaczęłam w sklepie odzieżowym, zaraz po maturze :) I pracowałam właściwie przez całe wakacje, aż do rozpoczęcia studiów. Baardzo miło wspominam to moje pierwsze zajęcia zarobkowe, pewnie głównie dlatego, że trafiłam na świetnych ludzi, bo pracy było bardzo dużo.

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 08:53:05

jak mialam 10 lat zaczelam jezdzic do Norwegii na truskawki moja rodzina pracowala ja siedzialam w domu ale jak sie nudzilam to tez przychodzilam zbierac. 10 kg i juz bylam zmeczona :D

Jak juz mialam 15 lat to zbieralam prawie tak jak wszyscy, 16 lat juz legalnie jak wszyscy od rana do wieczora.

Jezdzilam tam co roku do 17 roku zycia czyli bylam tam 7 razy.

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 08:53:33

Ja po maturze wyjechałam do Londynu jako au-pair, posiedziałam tam kilka miesięcy, jednakże niestety nie trafiłam dobrze, i mimo swojej woli musiałam wrócić. Potem wykładałam przez miesiąć towar na półkach w sklepie, a potem na dłuższy okres pracowałam w rozlewni perfum :) .. aż do rozpoczęcia studiów. :) Takie były moje początki.

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 08:59:28

och moja 1 praca ogólnie nie chciano żebym szła do pracy jakiejkolwiek xd rok poźniej zaczełam jeździć do znajomych mojej mamy na zbiór wiśni gdzie zarobiłam swoje pierwsze pieniążki na kolczyka w języku ''jak sobie zarobisz to sobie zrobisz'' a z kieszonkowego nie wolno było mi tknac, kase zrobiłam wiecej niz chciałam i pojechałam do profesjonalnego studia piercingu :P kolczyk mam do dziś a tam do pracy jeżdze co roku na zbiór wiśni :)

a jeżeli chodzi o taka prace że na umowe itp. to w tym roku 1 raz miałam taka pracę i ja podziekuje bardzo nie miło wspominam... niestety..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-06 09:01 przez wakeupmakeup.

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:05:48

ja rozkładałam towar w supermarkecie przed świętami maiłam 16/17 lat chyba lubiłam to



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-06 09:06 przez edekzkrainykredek2.

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:16:30

sezonowe zbiórki owoców chyba od 14 roku życia, a taka na umowę to w wieku 17 lat pojechałam nad morze do pracy w ogródku na plaży:) było świetnie, chociaż kokosów nie zarobiłam;)

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:20:58

12-13 lat - składanie teczek na dokumenty
16-18 - praca jako hostessa, praca na produkcji w Avonie
19 lat - zaczęłam pracować na umowę o pracę w biurze. I tak do dziś



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-06 09:21 przez characteristic.

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:21:53

i patrzcie każdy tu pisze że od młodego pracował a teraz tej młodzieży jest ciężko i siedzą na garnuszku mamy i marudzą na brak kasy...

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:22:06

W trakcie matur poszłam do call center. Nie cierpiałam tej pracy, szybko z niej zrezygnowałam. Jeszcze w te same wakacje udało mi się załapać w księgarni lingwistycznej, no i do teraz pracuję tam w sezonie podręcznikowym.

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:27:14

Ja pomagałam Chińczykowi sprzedawać ubrania na Stadionie X-lecia w Warszawie. Zaczęłam w wieku 13lat, co weekend sobota i niedziela 6-14. 5 zł/h, ale bardzo miło wspominam :)+ konsultantka w Avonie. Do dziś lubię sama na siebie zapracować :)

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:30:42

Cytat
edekzkrainykredek2
i patrzcie każdy tu pisze że od młodego pracował a teraz tej młodzieży jest ciężko i siedzą na garnuszku mamy i marudzą na brak kasy...

Teraz inne pokolenie rośnie.
Poza tym, to też zależy od charakteru człowieka i zamożności rodziny w której się wychowujesz. Jeśli jakiś dzieciak jest nauczony, że ma od rodziców na wszystko, to wiadomo, że nie ma po co iść do pracy za 5zl/h.

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:36:19

kurde ja sama robiłam za grosze bo nie mam tez nie miała i się ciesze z ego wyszłam na ludzi i pracy sie nie boję

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:37:10

moja pierwsza paraca to najpierw praktyki w restauracji , w innym miescie miesiac czasu. a potem załapałam sie na staż do punktu kantor -lombard. Bardzo lubilam prace z ludźmi, ale szef okazał się swinią i juz musialam sie zwolnić :)

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:37:40

Pierwsza praca za granicą, wyjazd do Niemiec okolice Berlina, na 1,5 miesiąca praca w fabryce przy sortowaniu słoików i puszek z marynowanymi warzywami i owocami:) praca fajna , bardzo miło wspominam ten czas:)

Jaka była wasza pierwsza praca?

06 maj 2014 - 09:51:03

Moją pierwszą pracę zaczęłam na 2 roku studiów, była to Sephora. Doradzałam klientkom, pakowałam prezenty i sprzątałam :) Trwało to kilka miesięcy. Potem już była praca jako stażysta w dziale zakupów w korporacji przez pół roku na 5 roku studiów a później już po obronie zaczęłam moją obecną pracę i tak już 3 lata ponad siedzę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w LPP