Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 21:28:08

Podobno młodzi ludzie narzekają na brak pracy.
Od kilku dni dodaję ogłoszenia,że poszukuję młodej Pani do pracy w saloniku prasowym.
Na ogłoszenie odpowiedziało 10 osób , z czego 5 to osoby po 50-ce.
Jakie z tego wnioski wyciągam ? Że młodzi ludzie po prostu mało robią , dużo mówią..
Co wy o tym sądzicie? O tym całym "rosnącym bezrobociu" ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-01 21:29 przez LaadyFaashion.

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 21:32:54

I pewnie zaproponujesz im pracę za 1000 zł bez umowy.

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 21:35:36

zaproponowałam 1900 z umową o pracę ;) nie rozumiem po co te złośliwości.

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 21:38:42

Z chęcią bym przyjęła, a w moim mieście jest tylko praca na przedstawiciela handlowego z 5 letnim stażem pracy, a najlepiej z grupą.. ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-01 21:39 przez mileneczka088.

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 21:40:40

Cytat
mileneczka088
Z chęcią bym przyjęła, a w moim mieście jest tylko praca na przedstawiciela handlowego z 5 letnim stażem pracy, a najlepiej z grupą.. ;D



Życzę powodzenia w poszukiwaniach :)

Oczywiście mówię o dużym mieście, gdzie tych ofert jest najwyraźniej za dużo :)

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 21:46:32

Cytat
LaadyFaashion
zaproponowałam 1900 z umową o pracę ;) nie rozumiem po co te złośliwości.

to nie złośliwości to realia dzisiejszego zatrudniania przez prywaciarzy dlatego ludzie tak reagują a i pewnie tak myślą widząc ogłoszenie:)

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 21:46:39

sama szukam pracy. wysłałam może z 200 CV. I może z 5 osób odpowiedziało. A propozycje takie: 6,43 zł brutto/h i umowa zlecenie ( dojazd na miejsce 43km w 1 stronę), 7,43/h umowa zlecenie albo uwaga za free w zamian za zdobycie doświadczenia.
WIĘC NIE MÓW MI ŻE NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ. SAMI RÓBCIE SOBIE ZA DARMO JAK NIE MACIE SZACUNKU DO INNYCH I ICH PRACY

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 22:01:14

Młodzi wymyslają,przecież nikt nie da wam 5 tysięcy na dzień dobry.
Ja zaczynalam od 800zł!
Teraz moja wyplata to ok.1500zł.
Jak widze nowe osoby,przychodzące do nad,gdzie stawka jest juz o wiele wyższa niż ja mialam na początku i wymyslajace i placzące,bo ktoś im zwróci uwage czy głosniej coś powie to takie ciamajdy zyciowe,nawet nie chce myśleć co będzie za kilka lat...

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 22:02:10

różnie to bywa, ja poroznosiłam mnóstwo CV i nic, ale nie narzekam próbuję dalej, moja koleżanka siedzi w domu na d*** CV nigdzie nie roznosi i narzeka że z praca trudno itp, więc coś tu nie halo :P

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 22:03:19

ja chętnie taką pracę biorę :) wysłałam milion CV, odzewu brak i mnóstwo ludzi tak ma :) nawet na głupie ulotki cisza :)

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 22:05:12

Cytat
Innaczana
Młodzi wymyslają,przecież nikt nie da wam 5 tysięcy na dzień dobry.
Ja zaczynalam od 800zł!
Teraz moja wyplata to ok.1500zł.
Jak widze nowe osoby,przychodzące do nad,gdzie stawka jest juz o wiele wyższa niż ja mialam na początku i wymyslajace i placzące,bo ktoś im zwróci uwage czy głosniej coś powie to takie ciamajdy zyciowe,nawet nie chce myśleć co będzie za kilka lat...

Wszystko super, jak nie masz rodziny i pomagają Ci rodzice. Za 800 zł się utrzymasz. Ale jak masz dziecko i musisz liczyć sama na siebie? Za co opłacisz rachunki, zapłacisz za papu?

Rozumiem, że jak nie ma pracy, to trzeba podjąć każdą, za każde pieniądze. Ale o czym to świadczy, że w dzisiejszych czasach człowiek pracuje za 800 złotych przez cały miesiąc? Zupełny wyzysk, poniżenie człowieka...

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 22:06:27

Cytat
imena
Cytat
Innaczana
Młodzi wymyslają,przecież nikt nie da wam 5 tysięcy na dzień dobry.
Ja zaczynalam od 800zł!
Teraz moja wyplata to ok.1500zł.
Jak widze nowe osoby,przychodzące do nad,gdzie stawka jest juz o wiele wyższa niż ja mialam na początku i wymyslajace i placzące,bo ktoś im zwróci uwage czy głosniej coś powie to takie ciamajdy zyciowe,nawet nie chce myśleć co będzie za kilka lat...

Wszystko super, jak nie masz rodziny i pomagają Ci rodzice. Za 800 zł się utrzymasz. Ale jak masz dziecko i musisz liczyć sama na siebie? Za co opłacisz rachunki, zapłacisz za papu?

Rozumiem, że jak nie ma pracy, to trzeba podjąć każdą, za każde pieniądze. Ale o czym to świadczy, że w dzisiejszych czasach człowiek pracuje za 800 złotych przez cały miesiąc? Zupełny wyzysk, poniżenie człowieka...


wyjęłaś mi to z ust:)

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 22:09:27

Cytat
LaadyFaashion
zaproponowałam 1900 z umową o pracę ;) nie rozumiem po co te złośliwości.
Coś nie wierzę w to co piszesz:*

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 22:11:28

Cytat
LaadyFaashion
zaproponowałam 1900 z umową o pracę ;) nie rozumiem po co te złośliwości.

Chyba brutto.

Praca dla młodych ludzi

01 maj 2014 - 22:12:50

nie wierzę, że za taka kwotę nikt się nie zgłasza, z tego co widziałam do saloników takich chcieli za 5 zł, a 1900 zł co mi tu nie pasuje, ale jak prawda to super.

Cytat
Innaczana
Młodzi wymyslają,przecież nikt nie da wam 5 tysięcy na dzień dobry.
Ja zaczynalam od 800zł!
Teraz moja wyplata to ok.1500zł.
Jak widze nowe osoby,przychodzące do nad,gdzie stawka jest juz o wiele wyższa niż ja mialam na początku i wymyslajace i placzące,bo ktoś im zwróci uwage czy głosniej coś powie to takie ciamajdy zyciowe,nawet nie chce myśleć co będzie za kilka lat...

Widzisz tylko nie każdy ma ochotę robic za 800 zł gdy rachunki bez jedzenia sięgaja 1300 zł. Ja zawsze mówie jakie zarobki taki mój wkład w prace, nikt nie bedzie zapierniczał za 5 zł, dawać z siebie wiele moge za 12 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-01 22:16 przez truskawka_ang.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sklep internetowy