Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca nad morzem ŁóDZKIE

01 maj 2014 - 13:35:23

Cześć, w te wakacje, po maturze chce wyjechać nad morze do pracy i poszukuje dziewczyny która także chciałaby pojechać i trochę zarobić, raźniej we dwójkę :)
Jestem z łódzkiego

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

praca nad morzem ŁóDZKIE

01 maj 2014 - 13:46:08

Od wielu lat pracuję nad morzem sezonowo. Dziewczyny. uważajcie..
Ta praca to przeważnie jedno wielkie oszustwo!! Bywa, że pracownicy nie dostają kasy.

Mnie akurat tak się nigdy nie zdarzyło, chyba od razu dobrze trafiłam, ale wielu pracowników w ciągu sezonu szukali pracy, trafiali tam gdzie ja jestem od wielu lat, żalili się jak zostali potraktowani.

Prawda jest taka, że jeśli idziesz do pracy do kogoś młodego z kasą, to jej nie otrzymasz, lepiej iść pracować do starszych ludzi (małżeństw).

Odradzam wszelkiego rodzaju sprzedawanie pamiątek i innych rzeczy. Polecam gastronomię, a przede wszystkim kelnerstwo, zawsze masz chociaż napiwki w razi gdyby ktoś Cię oszukał...

Jeśli szukasz pracy z noclegiem, zacznij już jej szukać, bo później ciężko o nocleg, wielu pracodawców oferuje kwatery, byle jakie ale są czasami nawet z wyżywieniem.

Praca nad morzem jest ciężka pracuje się cały czas, od rana do późnych godzin.. Często za marne pieniądze:(
Często za marne pieniądze.

praca nad morzem ŁóDZKIE

06 maj 2014 - 21:40:06

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-14 10:00 przez kasiekkk.

praca nad morzem ŁóDZKIE

17 maj 2014 - 20:05:08

Ponawiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dla młodych ludzi