Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry psycholog

50 minut temu

Druk ścienny

58 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
zoska_samoska
Cytat
netka_an
z_s, rzeczowa wypowiedz, rzeczywiście. niemniej jednak troli nie szukamy - jak bede szukać małych ludzi o wielkim ego szukających dziury w całym dam ci znać natychmiast - profilowo bedziesz idealna.

umiejętność nadinterpretacji poziom zaawansowany. Nigdzie nie napisałam, że szukam pracy.

ale nie zakwestionowałaś profilowego dopasowania trolisiu:) dziękuję za podbijanie wątku - przyda mi się reklama:)

Zośka a Ty widzę tkwisz na tym portalu tylko po to, żeby dogadywać innym :D Widać, masz dużo wolnego czasu :D

Cytat
zoska_samoska
za 1800 to se murzyna znajdźcie. W dodatku na śmieciowej umowie.
za granica sa same tzw. " smieciowe " umowy i nikt tego nie kwestionuje , ludzie żyja normalnie i pracuja tylko u nas zawsze mało

Cytat
agata74
Cytat
zoska_samoska
za 1800 to se murzyna znajdźcie. W dodatku na śmieciowej umowie.
za granica sa same tzw. " smieciowe " umowy i nikt tego nie kwestionuje , ludzie żyja normalnie i pracuja tylko u nas zawsze mało

dokładnie:) reprezentuję firmę norweską na rynku polskim - w norw. zatrudnienie na okreslonych warunkach innych niz na podstawie KP jest standardem, ale u nas trzeba dorabiac ideologię i doszukiwac sie nieistniejących historii:)
ale my nadal tkwimy jedną nogą w prl... niestety:(

Cytat
jedwabnymodel
boze jaka wiocha -inglisz...dziewczyno szukaj na portalach o prace nie robisz tylko smrod za soba glupota i naiwnosciach innych

dokładnie.

Na pewno profesjonalna firma szuka pracownika przez szafę.

Zośka ma trochę racji - jeśli śmieciowa, to nie za 2 tysie i to w mazowieckim....
Norweska firma autorki wątku na pewno Norwegom oferuje inne stawki na takim stanowisku..Ośmielam się strzelić, że 4-5 razy wyższe...
Ale chętni się i tak znajdą, dlatego u nas w Polandii zawsze będą niskie, wschodnie pensje....

nie przez szafę, a przez fora, gdzie znajduje sie docelowa grupa poszukiwanych osób na to stanowisko - jakie to proste i jak bardzo trzeba tłumaczyc takie rzeczy... rozumeim niedojrzałość troli, ale az tak?? klękajcie narody...
przez fb tez się szuka, przez rózniaste portale społecznosciowe tez... rozumiem ze to również niedojrzałe i nieprofesjonalne - powiedzcie to najwiekszym - google, microsoft, mcdonalds, bo też tak szukają pracowników - własnie przez polecenia w sieci...

nie wiem czy zazdrościc tak wąskiego myslenia (jak ograniczniki na konskich oczach) czy nad nim zapłakać, bo śmiac się z kalek umysłowych nie można:(




na chwilę obecną ZAWIESZAM WĄTEK - uzbierało sie sporo chętnych - dziękuję za odzew:)
jesli po rozowach okaże się ze nie trafilismy z wyborem, pozwolę sobie go ponownie podbic:)

co do stawek norweskich - tez bym chciała miec ich stawkę:) ale płacic 2 razy wieksze podatki - też by mnie bolało:) wiec eduardo - bez szału ze stawkami, lepszy mają socjal i warunki (no własnie z tych ze podatkó)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-08 14:50 przez netka_an.

bosz... co za naród wiecznie im coś nie pasuje, czy komuś robi krzywdę wrzucając tu ofertę, nie! wiec po cholerę te zbędne komentarze . pracowników można szukać wszędzie :P

Cytat
zoska_samoska
Cytat
Iwkaaa_xP
2tys to jest dla Ciebie mało? u nas w woj. śląskim płacą 1000 :D

bo wy na tym biednym slasku to za miske ryzu moglibyscie pracowac.
poczekaj kochana ty i my wszyscy niedługo bedziemy pracować za miskę ryżu :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-08 15:48 przez agata74.

Kurczę, wszystko się zgadza! :D Ale dopiero od maja, bo maturę piszę i śmigam do Wawy :)

1800 zł jak na Warszawę to bardzo niedużo. W dodatku na umowę zlecenie.

Ja 4 lata temu na recepcji zarabiałam więcej.

No ale pewnie ktoś się znajdzie i za takie pieniądze.

Cytat
zoska_samoska
za 1800 to se murzyna znajdźcie. W dodatku na śmieciowej umowie.

no raczej ... porazka a nie kasa :O jeszcze w waraszawie jak tam jest tak drogo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odpłatny wolontariat po całej Polsce