Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
zoska_samoska
Cytat
netka_an
z_s, rzeczowa wypowiedz, rzeczywiście. niemniej jednak troli nie szukamy - jak bede szukać małych ludzi o wielkim ego szukających dziury w całym dam ci znać natychmiast - profilowo bedziesz idealna.

umiejętność nadinterpretacji poziom zaawansowany. Nigdzie nie napisałam, że szukam pracy.

ale nie zakwestionowałaś profilowego dopasowania trolisiu:) dziękuję za podbijanie wątku - przyda mi się reklama:)

Zośka a Ty widzę tkwisz na tym portalu tylko po to, żeby dogadywać innym :D Widać, masz dużo wolnego czasu :D

Cytat
zoska_samoska
za 1800 to se murzyna znajdźcie. W dodatku na śmieciowej umowie.
za granica sa same tzw. " smieciowe " umowy i nikt tego nie kwestionuje , ludzie żyja normalnie i pracuja tylko u nas zawsze mało

Cytat
agata74
Cytat
zoska_samoska
za 1800 to se murzyna znajdźcie. W dodatku na śmieciowej umowie.
za granica sa same tzw. " smieciowe " umowy i nikt tego nie kwestionuje , ludzie żyja normalnie i pracuja tylko u nas zawsze mało

dokładnie:) reprezentuję firmę norweską na rynku polskim - w norw. zatrudnienie na okreslonych warunkach innych niz na podstawie KP jest standardem, ale u nas trzeba dorabiac ideologię i doszukiwac sie nieistniejących historii:)
ale my nadal tkwimy jedną nogą w prl... niestety:(

Cytat
jedwabnymodel
boze jaka wiocha -inglisz...dziewczyno szukaj na portalach o prace nie robisz tylko smrod za soba glupota i naiwnosciach innych

dokładnie.

Na pewno profesjonalna firma szuka pracownika przez szafę.

Zośka ma trochę racji - jeśli śmieciowa, to nie za 2 tysie i to w mazowieckim....
Norweska firma autorki wątku na pewno Norwegom oferuje inne stawki na takim stanowisku..Ośmielam się strzelić, że 4-5 razy wyższe...
Ale chętni się i tak znajdą, dlatego u nas w Polandii zawsze będą niskie, wschodnie pensje....

nie przez szafę, a przez fora, gdzie znajduje sie docelowa grupa poszukiwanych osób na to stanowisko - jakie to proste i jak bardzo trzeba tłumaczyc takie rzeczy... rozumeim niedojrzałość troli, ale az tak?? klękajcie narody...
przez fb tez się szuka, przez rózniaste portale społecznosciowe tez... rozumiem ze to również niedojrzałe i nieprofesjonalne - powiedzcie to najwiekszym - google, microsoft, mcdonalds, bo też tak szukają pracowników - własnie przez polecenia w sieci...

nie wiem czy zazdrościc tak wąskiego myslenia (jak ograniczniki na konskich oczach) czy nad nim zapłakać, bo śmiac się z kalek umysłowych nie można:(




na chwilę obecną ZAWIESZAM WĄTEK - uzbierało sie sporo chętnych - dziękuję za odzew:)
jesli po rozowach okaże się ze nie trafilismy z wyborem, pozwolę sobie go ponownie podbic:)

co do stawek norweskich - tez bym chciała miec ich stawkę:) ale płacic 2 razy wieksze podatki - też by mnie bolało:) wiec eduardo - bez szału ze stawkami, lepszy mają socjal i warunki (no własnie z tych ze podatkó)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-08 14:50 przez netka_an.

bosz... co za naród wiecznie im coś nie pasuje, czy komuś robi krzywdę wrzucając tu ofertę, nie! wiec po cholerę te zbędne komentarze . pracowników można szukać wszędzie :P

Cytat
zoska_samoska
Cytat
Iwkaaa_xP
2tys to jest dla Ciebie mało? u nas w woj. śląskim płacą 1000 :D

bo wy na tym biednym slasku to za miske ryzu moglibyscie pracowac.
poczekaj kochana ty i my wszyscy niedługo bedziemy pracować za miskę ryżu :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-08 15:48 przez agata74.

Kurczę, wszystko się zgadza! :D Ale dopiero od maja, bo maturę piszę i śmigam do Wawy :)

1800 zł jak na Warszawę to bardzo niedużo. W dodatku na umowę zlecenie.

Ja 4 lata temu na recepcji zarabiałam więcej.

No ale pewnie ktoś się znajdzie i za takie pieniądze.

Cytat
zoska_samoska
za 1800 to se murzyna znajdźcie. W dodatku na śmieciowej umowie.

no raczej ... porazka a nie kasa :O jeszcze w waraszawie jak tam jest tak drogo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odpłatny wolontariat po całej Polsce