Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

32 minut temu

elektryka sklep

38 minut temu

wakacje last minute

53 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

- um na zlecenie (konieczny status studenta przed 26 rż) - 2 tys na łapkę po okresie próbnym (na próbnym 1800)
- podstawowy, ale komunikatywny inglisz
- osoba ogarnięta, która chce pracować, uczyc sie, zdobywac pierwsze doświadczenia
- firma ma siedzibe w scisłym zagłebiu firmowym w wawie (służew/mokotów)

amen:)

więcej info na prv - pełna oferta.
bo nie chce z szafy robic tablicy ogłoszeniowej - bardziej prosze was o pomoc - moze znacie kogoś kto szuka pracy? bo niby stanowisko łątwe proste i przyjemne, a wbrew pozorom nie mozemy znaleźć człowieka:) albo inglisz notweryłel, albo nie wie gdzie kompa włączyc, albo nie umie sie wysłowić, maila napisac - drama drama drama:)

pomóżcie, podbijajcie, linkujcie

nie jestem z tamtych okolic ale podbijam wątek ;)

Wszystko git, tylko nie mieszkam w Warszawie

Ja jestem właśnie taką osobą, jakiej szukasz, a lokalizacja też jest dla mnie odpowiednia!!! ;P I szukam pracy już dwa miesiące....

Szkoda ze trzeba umieć angielski. Wszystko pasuje oprócz angola

casting trwa - juz mamy jedną dziewczyne umówiona na rozmowę:)))

bo zapomniałam dopisać - to jest bardziej niż asap:)

za 1800 to se murzyna znajdźcie. W dodatku na śmieciowej umowie.

z_s, rzeczowa wypowiedz, rzeczywiście. niemniej jednak troli nie szukamy - jak bede szukać małych ludzi o wielkim ego szukających dziury w całym dam ci znać natychmiast - profilowo bedziesz idealna.

2tys to jest dla Ciebie mało? u nas w woj. śląskim płacą 1000 :D

Cytat
netka_an
z_s, rzeczowa wypowiedz, rzeczywiście. niemniej jednak troli nie szukamy - jak bede szukać małych ludzi o wielkim ego szukających dziury w całym dam ci znać natychmiast - profilowo bedziesz idealna.

umiejętność nadinterpretacji poziom zaawansowany. Nigdzie nie napisałam, że szukam pracy.

Cytat
Iwkaaa_xP
2tys to jest dla Ciebie mało? u nas w woj. śląskim płacą 1000 :D

bo wy na tym biednym slasku to za miske ryzu moglibyscie pracowac.

boze jaka wiocha -inglisz...dziewczyno szukaj na portalach o prace nie robisz tylko smrod za soba glupota i naiwnosciach innych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odpłatny wolontariat po całej Polsce