Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

- um na zlecenie (konieczny status studenta przed 26 rż) - 2 tys na łapkę po okresie próbnym (na próbnym 1800)
- podstawowy, ale komunikatywny inglisz
- osoba ogarnięta, która chce pracować, uczyc sie, zdobywac pierwsze doświadczenia
- firma ma siedzibe w scisłym zagłebiu firmowym w wawie (służew/mokotów)

amen:)

więcej info na prv - pełna oferta.
bo nie chce z szafy robic tablicy ogłoszeniowej - bardziej prosze was o pomoc - moze znacie kogoś kto szuka pracy? bo niby stanowisko łątwe proste i przyjemne, a wbrew pozorom nie mozemy znaleźć człowieka:) albo inglisz notweryłel, albo nie wie gdzie kompa włączyc, albo nie umie sie wysłowić, maila napisac - drama drama drama:)

pomóżcie, podbijajcie, linkujcie

nie jestem z tamtych okolic ale podbijam wątek ;)

Wszystko git, tylko nie mieszkam w Warszawie

Ja jestem właśnie taką osobą, jakiej szukasz, a lokalizacja też jest dla mnie odpowiednia!!! ;P I szukam pracy już dwa miesiące....

Szkoda ze trzeba umieć angielski. Wszystko pasuje oprócz angola

casting trwa - juz mamy jedną dziewczyne umówiona na rozmowę:)))

bo zapomniałam dopisać - to jest bardziej niż asap:)

za 1800 to se murzyna znajdźcie. W dodatku na śmieciowej umowie.

z_s, rzeczowa wypowiedz, rzeczywiście. niemniej jednak troli nie szukamy - jak bede szukać małych ludzi o wielkim ego szukających dziury w całym dam ci znać natychmiast - profilowo bedziesz idealna.

2tys to jest dla Ciebie mało? u nas w woj. śląskim płacą 1000 :D

Cytat
netka_an
z_s, rzeczowa wypowiedz, rzeczywiście. niemniej jednak troli nie szukamy - jak bede szukać małych ludzi o wielkim ego szukających dziury w całym dam ci znać natychmiast - profilowo bedziesz idealna.

umiejętność nadinterpretacji poziom zaawansowany. Nigdzie nie napisałam, że szukam pracy.

Cytat
Iwkaaa_xP
2tys to jest dla Ciebie mało? u nas w woj. śląskim płacą 1000 :D

bo wy na tym biednym slasku to za miske ryzu moglibyscie pracowac.

boze jaka wiocha -inglisz...dziewczyno szukaj na portalach o prace nie robisz tylko smrod za soba glupota i naiwnosciach innych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odpłatny wolontariat po całej Polsce