Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

17 lis 2014 - 11:40:13

Cytat
la_brunette
w sklepie z droższymi alkoholami:
"jak się Pani zachowuje w czasie okresu?!?!"
uśmiałam się, podziękowałam i wyszłam;-)
hahah mam napad zachcianek i probuje kazdego alkoholu w sklepie :D
oczywiscie zartuje ale glupie pytanie

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 5/5

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

05 gru 2014 - 09:43:43

Ja miałam pytanie: Chce Pani pracować tu ? odpowiedziałm tkak, zostałam przyjęta

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

20 sty 2015 - 12:30:07

Cytat
just12345
Ja miałam pytanie: Chce Pani pracować tu ? odpowiedziałm tkak, zostałam przyjęta

Co to był za sklep? :)

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

14 lut 2015 - 12:02:56

Najczęściej słyszane pytania na rozmowach kwalifikacyjnych dotyczyły dzieci. Czy ma Pani dzieci? Czy zamierza mieć Pani dzieci? Często też odpowiadałam na pytanie "Gdzie widzi się Pani za 15 lat?".



------------------------
Fajne, ciekawe i bardzo eleganckie sukienki wizytowe

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

14 lut 2015 - 12:32:35

co by Pani zrobila w sytuacji pojawienia sie agresywnego abonenta z pretensjami niezadowolonego z uslug firmy xD to bylo mega smieszne pytanie na rozmowie w agencji pracy tymczasowej na stanowisko rekrutera i w owczesnejCyfrze+ na doradce klienta... w obu przypadkach prace dostalam :-)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

21 lut 2015 - 11:56:59

na ostatniej zapytano mnie jako ostatnie pytanie czy w niedługim czasie planuję zostać mamą a może już jestem szczęśliwą posiadaczka...ku*** posiadaczka dziecka...toz to nie pies czy kot. Niedługo il dzieci na stanie bd w cv wpisywać

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

05 mar 2015 - 09:22:26

Mnie na jednej rozmowie pytali o czym pisałam pracę magisterską. Trochę się zdziwiłam, ale w sumie lepiej takie pytania, na które zna się odpowiedź niż jakieś z sufitu;)

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

09 mar 2015 - 16:55:35

Cytat
la_brunette
w sklepie z droższymi alkoholami:
"jak się Pani zachowuje w czasie okresu?!?!"
uśmiałam się, podziękowałam i wyszłam;-)

Chyba zartujesz hahahah, oni chyba musieli mieć jakieś ciężkie doświadczenia z poprzedniczką..

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

09 mar 2015 - 17:15:48

Jak spędza pani wolny czas, czy ma pani jakieś zainteresowania?
- w wolnej chwili lubię czytać książki, spotykać się z przyjaciółmi.
Jaką książkę ostatnio pani przeczytała?
- "ogród letni" (nazwisko wypadło mi teraz z głowy)
o czym jest ta książka? (Wałkowała mnie młoda siksa:) była strasznie wyniosła)

2 pyt proszę zareklamować ten długopis tak, żeby sprzedać go klientowi (długopis za 20gr z kiosku też mi produkt...)

Była to rozmowa kwalifikacyjna do eurobanku- rotacja przez najbliższy rok była duża dobrze się nie dostałam:)

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

09 mar 2015 - 17:22:00

Ja najczęsciej słyszałam ,,Czy jest pani dyspozycyjna ,,,Natomiast ja nigdy nie pytam od razu ile będę zarabiac.Czekam aż pracodawca sam mi powie .Pare lat temu babka szukała pracownicy do sprzedawania dosc drogich ciuszków w takim malutkim sklepie .Miała kilka kandydatek ,udało mi sie bo wybrała mnie.Powiedziała mi puzniej ze bardzo jej się spodobało to że nie pytałąm od razu o kase .Cała reszta jeszcze dobrze nie usłyszała jaka to praca i jakie obowiązki a juz na wstepie było pytanie Ile ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-09 17:28 przez filipekkrol.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 6/5

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

31 mar 2015 - 10:58:37

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-01 08:35 przez moderator.

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

31 mar 2015 - 11:03:26

Cytat
filipekkrol
Ja najczęsciej słyszałam ,,Czy jest pani dyspozycyjna ,,,Natomiast ja nigdy nie pytam od razu ile będę zarabiac.Czekam aż pracodawca sam mi powie .Pare lat temu babka szukała pracownicy do sprzedawania dosc drogich ciuszków w takim malutkim sklepie .Miała kilka kandydatek ,udało mi sie bo wybrała mnie.Powiedziała mi puzniej ze bardzo jej się spodobało to że nie pytałąm od razu o kase .Cała reszta jeszcze dobrze nie usłyszała jaka to praca i jakie obowiązki a juz na wstepie było pytanie Ile ?

A po co głównie pracujesz? Ja po to, żeby zarabiać pieniądze. Śmieszne jest to polskie tabu co do wypłat, boże boże, byle tylko nie wypalić za wczesnie, że ja w ogóle chcę zarabiać pieniądze, przecież mogę sobie pracować charytatywnie, najważniejsza jest satysfakcja!

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

31 mar 2015 - 11:07:16

Ja ostatnio miałam kilka telefonów z zaproszeniem na rozmowę - sama nie wysyłam Cv na żaden telemarketing a potem się okazuje że "praca w biurze", "doradca klienta", "sekretarka" to zwykłe call center. Pół biedy jak uda mi się takie info wyciągnąć podczas rozmowy telefonicznej bo zawsze chcę dokładnie wiedzieć do jakiej firmy ide na rozmowę żeby się przygotować. Jak ktoś zaczyna mi kręcić to już wiadomo o co chodzi. Gorzej jak ktoś do końca uparcie twierdzi że stanowisko jest inne - ja jadę na rozmowę 50km a na miejscu sprawdza się moje przeczucie - znów telemarketing...

Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych

31 mar 2015 - 11:10:46

Cytat
pijaczka
Cytat
filipekkrol
Ja najczęsciej słyszałam ,,Czy jest pani dyspozycyjna ,,,Natomiast ja nigdy nie pytam od razu ile będę zarabiac.Czekam aż pracodawca sam mi powie .Pare lat temu babka szukała pracownicy do sprzedawania dosc drogich ciuszków w takim malutkim sklepie .Miała kilka kandydatek ,udało mi sie bo wybrała mnie.Powiedziała mi puzniej ze bardzo jej się spodobało to że nie pytałąm od razu o kase .Cała reszta jeszcze dobrze nie usłyszała jaka to praca i jakie obowiązki a juz na wstepie było pytanie Ile ?

A po co głównie pracujesz? Ja po to, żeby zarabiać pieniądze. Śmieszne jest to polskie tabu co do wypłat, boże boże, byle tylko nie wypalić za wczesnie, że ja w ogóle chcę zarabiać pieniądze, przecież mogę sobie pracować charytatywnie, najważniejsza jest satysfakcja!
A mnie byłoby wstyd przyjść pytac o prace i zanim pracodawaca zada jakiekolwiek pytanie pytac o d razu ile mi zapłąci .Pracuejsz po to by mieć pieniądze ale trochę kultury i taktu by się jednak sprzydało.A później dziwicie się ze nie przedłuży wam umowy bo cos tam i zmieniacie prace co chwile .:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tajemniczy klient - oszukana