Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:12:59

ja w grudniu wyjechałam 300km od mojej miejscowości bo dostałam pracę marzeń :) więc rozumiem Cie

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:15:06

a Ty jesteś singielką czy w związku? :)

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:15:54

Gratulacje!;) tez szukam jakiejś pracy:) byle bym miała tyle szczescia co Ty:)

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:17:37

Cytat
JegoBaba
a Ty jesteś singielką czy w związku? :)
heh ja dostałam ultimatum albo on albo praca, zero wsparcia nawet gdy zaproponowałam że wyjadę na rok albo 2 w celu zdobycia doświadczeniu i zarobienia pieniędzy. Więc wybrałam pracę :)

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:20:33

Oczywiście, że da się znaleźć pracę i to dobrą, jeśli tylko jest się dobrym- gratuluję :)

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:20:48

aha, ja na szczęście nie mam takiego ultimatum, ale też wybrała bym pracę :)

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:21:29

Cytat
_Bianka_
nie wiem czemu, ale ja mam obawy, moze bez sensu ze jak firma polska to gorzej płaca

Typowy Polak malkontent. Wyszukiwanie dziury w całym.

Znalazła robotę w zawodzie i niech się cieszy, a nie doszukuje problemów tam gdzie ich nie ma. Poza tym, ktoś kto od dawna szuka pracy ma zapewne gdzieś czy to firma polska czy zagraniczna, ważne że koniec bezrobocia.

zweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:22:45

Gratuluję :)

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:22:54

gratulacje:)

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:22:56

gratuluję i powodzenia:)

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:23:24

Gratuluję :)

Cytat
gagunia958
Gratulację!:)
Ja też od stycznia tak intensywnie szukam:) Byłam na dwóch rozmowach, ale proponowali mi 3/4 etatu, a to mnie nie urządza.

Dzisiaj byłam na rozmowie, w prawdzie tylko praca sezonowa, ale chcą mnie przyjąć:) Tylko dzisiaj o 13 mam jeszcze jedną rozmowę, a jutro o 12 następną, mam nadzieję, że pełnoetatowe:D Wszyscy się chyba zmówili, bo wczoraj dzwonili.


Lepiej dalej siedzieć w domu, niż mieć chociaż 3/4 etatu?

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:24:14

no ja nie mam pracy tak od stycznia, ale dochody jakieś miałam mimo wszystko. Zależało mi jednak na pracy w zawodzie, rozwoju osobistym i zawodowym.

A firma prężnie się rozwija no i płaca na tym stanowisku to tak w granicy 3300-3800 brutto na start więc nie jest źle. Dla mnie rewelacja jak na początek, a mam szansę się wspinać wyżej.

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:25:02

Kiedy ja bede mogla taki watek zalozyc :( powodzonka ;) !

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:25:23

Super! :)

Dostałam Pracę !!!! :)

25 mar 2014 - 11:25:41

Gratuluję:)) Rozumiem Cię, bo sama od stycznia szukałam pracy w Polsce. Ja skończyłam technikum gastronomiczne, jednak zdecydowałam się na studia o całkiem odmiennym kierunku, czyli pedagogika resocjalizacyjna. Do grudnia pracowałam za granicą, ale teraz zależy mi na stałej pracy w Polsce opartej na kierunku moich studiów. Niestety chwilowo jest to bardzo trudne, bo już w wielu miejscach pytałam o pracę. Aktualnie muszę zadowolić się pracą w sklepie, ale od października wybieram się na studia magisterskie na pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą i mam nadzieję, że wtedy otworzy się przede mną większy wachlarz możliwości, by zdobyć wymarzoną pracę:)

Jeszcze raz gratuluję i ciesz się sukcesem:))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

firma BENETTON