Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Własny salon fryzjerski?

21 kwi 2015 - 18:13:43

Cytat
misiakk1254
Pracowałam w salonie fryzjerskim. Rachunki za wodę i prąd były bardzo duże. Wynajem lokalu także. Pracowaliśmy na bardzo dobrych kosmetykach i tez nie były tanie. Na początek Na pewno trzeba dużo zainwestować aby rozkręcić interes.
Rachunki za media na pewno są wysokie i trzeba się z tym liczyć. Możesz sobie zrobić porównanie cen energii by sprawdzić z jaką firmą najbardziej opłaca się podpisać umowę. Przygotuj się finansowo, odłóż trochę kasy i dopiero zacznij działać.

Własny salon fryzjerski?

24 kwi 2015 - 18:54:31

ZUS przez pierwsze 2 lata masz coś ponad 400 zł. Moja znajoma prowadzi salon w miasteczku ok. 4 tyś mieszkańców i co miesiąc na utrzymanie Opłąty czynsz itp wychodzi jej ponad 3 tysiące więc dość sporo.. ale opłaca jej się prowadzi salon już ponad 2 lata i nie narzeka na brak klientów:)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 5/5

Własny salon fryzjerski?

07 maj 2015 - 20:30:55

Myślę, że warto zaryzykować :) najwyżej się nie uda. I warto na początku księgowość z takim programem [Moderacja - nieopłacona reklama]prowadzić. To łatwiejsze niż się wydaje :) Prosty, intuicyjny, pomaga naliczać zus i podatki :) Z takim pomocnikiem nie ma szans, żeby coś z finansami było nie tak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-15 09:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Własny salon fryzjerski?

18 cze 2015 - 09:54:34

Tutaj macie przykład nowoczesnej aranżacji salonu fryzjerskiego - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/blog/nowoczesny-wymiar-wyposazenia-salonu-fryzjerskiego.html Tylko wiadomo, że startowanie z czymś takim wymaga bardzo wysokiego budżetu. Mimo wszystko - warto.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Własny salon fryzjerski?

26 lip 2015 - 01:55:44

Jeżeli jest się kreatywnym, nawet przy niewielkich nakładach finansowych można urządzić salon stylowo i funkcjonalnie. Aranżacja wnętrza w tej branży jest bardzo ważnym elementem. Oczywiście należy pamiętać, także o odpowiedniej promocji - trzeba opracować odpowiednią strategię marketingową. Najlepiej zacząć od stworzenia strony internetowej salonu, warto udzielać się w mediach społecznościowych, na forach internetowych. W przypadku salonu fryzjerskiego na pewno sprawdzi się też marketing mobilny tj. masowa wysyłka wiadomości sms/mms na platformie serwersms.pl np. z informacją o aktualnych promocjach czy potwierdzeniem rezerwacji terminu. Grunt to działać kompleksowo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-26 01:57 przez patrycja_9.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 5/5

Własny salon fryzjerski?

13 sie 2015 - 19:46:19

Własny salon fryzjerski czy też kosmetyczny potrzebuje odpowiedniego wyposażenia salonów kosmetycznych czy tez fryzjerskich po za tym trzeba zadbać o klimat i dobre kosmetyki. Potem trzeba zająć się promocją lokalu np w sieci.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Własny salon fryzjerski?

04 wrz 2015 - 11:02:16

Rozwinięcie własnej działalności zawsze wiąże się z dużymi kosztami, fajnie, jeżeli można pozyskać na ten cel jakieś dotacje. Jeżeli już otworzymy swój salon to warto go odpowiednio zareklamować żeby po miesiącu nie zbankrutować z powodu braku klientów. Ja mam swój salon kosmetyczny, na początku założyłam stronę internetową aby każdy mógł zobaczyć ceny, galerię i ofertę zanim się do mnie wybierze. Potem stwierdziłam, że konkurencja rośnie więc warto pomysleć nad tym, żeby moja strona pojawiała się na dobrej pozycji w wyszukiwarce więc zleciłam firmie http://www.nowapozycja.pl/ pozycjonowanie jej. Teraz wystarczy żeby ktoś wpisał w wyszukiwarce "salon kosmetyczny" i miejscowość, a na górze wyskakuje moja strona. To bardzo ułatwia sprawę, dzięki temu mam klientów i nie muszę się martwić za co opłacę rachunki :)

Własny salon fryzjerski?

04 wrz 2015 - 12:07:07

prowadze salon fryzjerski i oplaty to zus przez 2 lata 442zl za lokal place 1200zl
wode 30zl malo, prad ok 100zl, wywyoz smieci 30zl.spav ci od radia kwartalnie 95zl
no i skarbowy w moim przypadku 140zl

Własny salon fryzjerski?

10 lis 2015 - 16:20:53

w sumie to jest pomysł, jeśli masz już jakieś grono klientów no i kapitał na początek.

moja siostra prowadzi salon...jeszcze hurtownia też jest ważna, ona z różnych zamawia, trochę ze stacjonarnych bierze trochę z neta z fryzomanii

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Własny salon fryzjerski?

20 gru 2018 - 23:24:59

Opłaty fajnie już rozpisała Kamila, bo w tym biznesie siedzi. Ja mogę tylko dodać, że najważniejsze to zdobycie klientów. Masz skończone jakieś kursy, certyfikaty, dyplomy? Jeśli tak to pozostaje dobra lokalizacja i skuteczna reklama. Na tym na pewno nie warto oszczędzać, bo dobry sprzęt to dobra jakość wykonywanych usług.
<moderacja> reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-21 18:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Własny salon fryzjerski?

21 sty 2019 - 13:30:36

Od strony komunikacyjnej powiem że trzeba sie szybko wyróżnić na tle konkurencji zeby przyciagnąć klientele. Ludzie zazwyczaj chodzą w miejsca które znają wiec jakoś ich trzeba odbić. Ja zainwestowalam w odpowiednią komunikację tj strój pracowniczy.<moderacja> reklama wybierasz fartuchy i nanosisz logo i jakiś motyw fryzjerski. To już połowa sukcesu, wystruj musi zachecać do przyjści i posiedzenia u cb



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-21 18:34 przez moderator.

Własny salon fryzjerski?

06 lut 2019 - 20:21:04

Tylko ile pieniedzy trzeba zeby taki salon uruchomic.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Własny salon fryzjerski?

21 lut 2019 - 14:09:50

Myślę, że to bardzo dobry pomysł.

Własny salon fryzjerski?

07 lip 2023 - 07:10:35

Rozwiązania - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/
Jeśli jest jakość, to na pewno wszystko będzie w porządku.
Kwestia oczekiwań.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Własny salon fryzjerski?

29 lip 2023 - 22:08:02

Profesjonalne salony fryzjerskie potrzebują wysokiej jakości kosmetyków do włosów, aby ich klienci wyglądali jak najlepiej. Milk Shake to jedna z najlepszych marek, która oferuje szeroką gamę produktów do wszystkich rodzajów włosów. Ich produkty są specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić stylizację, zapewniając jednocześnie długotrwałe i piękne rezultaty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studiować dalej czy wyjechać?