Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dyskryminacja w pracy.

05 mar 2014 - 19:21:28

Jakis czas temu pisalam,ze stresuje sie w pracy.Ale to co sie dzisiaj stalo to juz przegiecie .
Jestem niska osoba i w pewne miejsca nie siegne w pracy.Dzis powiedzialam,ze nie dosiegne tam i poprosilam o mala pomoc osobe,ktora jest troche wyzej na stanowisku niz ja.
Otrzymalam odpowiedz to kup sobie szczudla ,specjalnie dla ciebie nie bedziemy odnizac polek.Ok.ale to jest duzy zaklad i przed przyjeciem do pracy powiedziano mi,ze dla kazdego sie cos zdajdzie dostosowane do osoby.
Poszlam na skarge.Powiedziano mi ,ze na to jest odpowiedni paragraf.Jutro bedzie spotaknie z ta osoba,jego kierownikiem i dyrektorka.Przeciez nie mozna sie dac ponizac.

Dyskryminacja w pracy.

05 mar 2014 - 19:23:14

i dobrze zrobiłaś ;)

Dyskryminacja w pracy.

05 mar 2014 - 19:23:28

obie strony lekko przeginają wg mnie

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Dyskryminacja w pracy.

05 mar 2014 - 19:25:17

Półek nie muszą obniżać, ale może taki wynalazek jak schodki czy drabinka przydałby się ? Tak jest paragraf, jak kierownik poniża lub dyskryminuje pracownika, pip chętnie się tym zajmie.

Dyskryminacja w pracy.

05 mar 2014 - 19:27:02

dobrze zrobiłaś :) nie można dać sobą pomiatać bo będą to cały czas wykorzystywać. Ja sie już też nauczyłam i to co mnie boli czy denerwuje od razu mówię z góry nie patrze na nic :)

Dyskryminacja w pracy.

05 mar 2014 - 19:27:04

Nistety nie mamy nawet drabinki malej

Dyskryminacja w pracy.

05 mar 2014 - 19:28:46

obie strony przeginają

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Dyskryminacja w pracy.

05 mar 2014 - 19:31:51

Uważam, że wcale nie przeginasz, chamskie odzywki są nie na miejscu w pracy tym bardziej jeśli tak zwraca się przełożony do podwładnego i może jeszcze na dodatek w obecności innych pracowników.

Dyskryminacja w pracy.

05 mar 2014 - 19:44:26

Dobrze zrobiłaś nie można dać się dyskryminować a odzywki tego typu kogoś na wyższym stanowisku (i nie tylko) są nie na miejscu.

Dyskryminacja w pracy.

12 kwi 2018 - 20:09:27

Myślę że dobrze zrobiłaś. Ciekawe jak potem będzie zachowywać się ta osoba... Nie można pozwalać nikomu na takie traktowanie, powodzenia :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dyskryminacja w pracy.

12 kwi 2018 - 23:16:33

W sumie to jestem ciekawa jak ta sprawa się zakończyła czy znalazła się "drabinka". Nadal uważam, że bycie przełożonym kogoś do czegoś zobowiązuje, a szczególnie do zachowania kultury. Niestety, jak czytam w internetach to ręce opadają jakie to kierowniki i dyrektory nowocześnie zwane menedżerami.

Dyskryminacja w pracy.

25 kwi 2018 - 21:44:34

Daj znać jak skończyła się ta sprawa. :)

Nie można dać sobą pomiatać, bo będzie tylko gorzej, jeśli przełożony (lub współpracownik) będzie miał na to nieme "przyzwolenie".
U mnie też była sytuacja, że słyszałyśmy od przełożonej same pretensje i hasła typu "wiecie ile jest chętnych na Wasze miejsce?!" - pojechałam po kilku latach (niestety było to szkolenie stanowiskowe, dlatego tak późno)na szkolenie i zapytałam tam czy to też jest mobbing - ludzie spojrzeli na mnie jakbym się urwała z kosmosu i mówią, że oczywiście! Teraz jestem na chorobowym, a tamta osoba niebawem wraca do pracy..więc jestem ciekawa jak się potoczy dalej ta sytuacja i czy ta osoba dalej będzie taka "wygadana". :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Dyskryminacja w pracy.

10 maj 2018 - 15:14:33

Bardzo dobrze zrobiłaś! Nie należy dać się poniżać, ale warto też zawsze pamiętać, że takich problemów, szczególnie w pracy, nie powinno się rozwiązywać samej. Skarga mam nadzieję, że wystarczyła i ta osoba dostała nauczkę ;)

Dyskryminacja w pracy.

10 maj 2018 - 15:49:44

Brawo.Nie daj sie,bo bedzie gorzej

Dyskryminacja w pracy.

10 maj 2018 - 18:00:00

w zakłądach tak jest... sama cos o tym wiem bo jestem niska i szczupła.. nie raz musialam dzwigac ciezkie pudła z częściami i w zakładach liczy się "sztuka" a nie człowiek - taka prawda...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwrot podatku za 2013! czekacie?