Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dyskryminacja w pracy.

11 maj 2018 - 07:24:20

ja tu nie widze dyskryminacji a chamską odzywkę. słowa dyskryminacja, tolerancja czy przyjazn sa słowami naduzywanymi i zle interpretowanymi. co do organizacji pracy i bezpieczeństwa to jest cos takiego jak bhp i sa inspektorzy w zakładach pracy wiec mozna zgłaszac im takie problemy.

Dyskryminacja w pracy.

22 maj 2018 - 20:50:46

Ja niestety nie mogę w tym obszarze tematycznym pomóc... To nie jest mój obszar wiedzy...

Dyskryminacja w pracy.

22 maj 2018 - 22:16:35

Też nie jestem wysoka, ale bez przesady. O taką pierdołę skargę składać..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dyskryminacja w pracy.

25 maj 2018 - 07:20:05

Cytat
Anette30
w zakłądach tak jest... sama cos o tym wiem bo jestem niska i szczupła.. nie raz musialam dzwigac ciezkie pudła z częściami i w zakładach liczy się "sztuka" a nie człowiek - taka prawda...
Niewolnictwo XXI wieku i tyle w temacie. Ludzie na sztuki, a niedługo zaczipowane jak te owce czy krowy będą, a menadżer będzie guzik w pilocie przyciskał i te czipy będą na siłę do roboty gnały ludziska, a ludzie powiedzą, że ot takie czasy elektronika nastała i wszystko nowoczesne, elektroniczne, a dyskryminacji nie będzie, bo przecież to takie już na porządku dziennym się stanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-25 07:20 przez malmie.

Dyskryminacja w pracy.

26 maj 2018 - 00:43:25

W chwili zatrudnienia widzą kogo przyjeli i czy pracownik nadaje się na dane stanowisko, skoro wtedy nie było przeciwskazań dotyczących wzrostu oznacza to że stanowisko pracy było przystosowane dla niskiej osoby, jeżeli nie było i masz z tym problem obowiązkiem ich jest to naprawić a nie kpić z ciebie.

Wątek stary to i napewno już po sprawie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-26 00:45 przez CzerwoneUsta.

Dyskryminacja w pracy.

26 maj 2018 - 17:53:16

@czerwoneusta bez przesady ludzie maja rózny wzrost i jak ktos nie dosiega by wziac segregator to bierze stołek wchodzi na niego i zdejmuje. Ludzie sobie sami komplikuja zycie a potem zganiaja jak ktos im chamsko odpowie ze sa dyskrymnowani . W domu podejrzewam ze nie ma wszystkich szafek zawieszonych nisko tylko sobie radzi no chyba ze gania po sasiadach by ktos jej cos wyjął z wyzszej półki bo ona nie dosiega. to co ma powiedziec liliput ten to dopiero ma przechlapane ;)

Dyskryminacja w pracy.

27 maj 2018 - 00:06:12

@agata74 zgoda, ale skoro nie ma nawet na czym stanąć żeby sięgnąć, przecież na krzesło nie wejdzie, co by szefostwo powiedziało:)śmieszna sprawa o ile nas to nie dotyczy...ja tam wiedziała bym co zrobić, ale są osoby które słabiej sobie radzą:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dyskryminacja w pracy.

27 maj 2018 - 08:10:05

O, na krzesło wchodzić hmm w sumie czemu nie stołek też się nada. Najlepiej w asyście bhapowca, który będzie nadzorował cały proces zdejmowania np. wspomnianego segregatora i jak pojawią się chamskie odzywki do protokołu wpisać należy.

Dyskryminacja w pracy.

27 maj 2018 - 22:01:57

To co doradzić komuś kto sam sobie nie radzi...to podobnie jak w bibliotece, potrzebna książka z najwyższej półki i weż tu zdejmij, tylko tu są drabinki, jeżeli w biurze takowych brak a ktoś nie sięga to pomoc wskazana a nie chamskie docinki...ja po takim zdaniu szarpnełabym jakieś biurko pod szafki i na górę jak małpa, a co, skoro biura niestać na drabinki a chamski personel pracuje to jak widać chamskie rozwiązanie jest jak najbardziej na miejscu, jakoś trza sobie radzić;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dyskryminacja w pracy.

28 maj 2018 - 13:04:25

Przecież z tym krzesłem to jest dobra rada i ja właśnie proponuję jeszcze do tego asystę odpowiednich służb ;)

Dyskryminacja w pracy.

28 maj 2018 - 15:02:10

Wiadomo, każde rozwiązanie dobre:)ale autorka nie podzieliła się informacją jak sobie poradziła i jaki był finisz, założą wątek a póżniej cisza:P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dyskryminacja w pracy.

28 maj 2018 - 19:49:57

@CzerwoneUsta no minęło już trochę czasu od momentu założenia tego wątku, ale ta cisza o której wyżej wspomniałaś to niestety często idealnie w punkt w przypadku dyskryminacji.

Dyskryminacja w pracy.

28 maj 2018 - 19:52:10

Nie chce nikt pomóc to radzę sobie sama.
Podstawiam cokolwiek, nawet segregatory i zdejmuje.
Jeśli komuś to się nie spodoba to jego problem skoro nie ma drabinki.
Nie chodzę na skarge, nie dołuję się z tego powodu bo po co.
Dyskryminacją na pewno nie nazwałabym tej sytuacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Archiwa dokumentów