Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:19:26

Chciałam Was prosić o opinię i poradę. Mam dość bezrobocia, od 8 miesięcy bezskutecznie szukam pracy. Przez cały ten czas dorabiam sobie rękodziełem - maluję na koszulkach, poszewkach, butach, trochę też szyję. Już mam dość siedzenia w domu, jestem totalnie zdemotywowana. I zaczęłam zastanawiać się nad założeniem swojego interesu. Myślicie, że otwarcie swojego sklepiku to jakiś pomysł? Mam na myśli sklep stacjonarny, jakiś mały przytulny, najlepiej na starym mieście w mojej miejscowości. Chciałabym stacjonarny, do tego mogłabym dołożyć internetowy. Mam dużo wolnego czasu i pomysłów, dałabym radę 'wyprodukować' asortyment :) Tylko co o tym i o moich rzeczach sądzicie? Tylko proszę nie dołujcie mnie za bardzo, bo ten pomysł to moja ostatnia deska ratunku :P.
To tylko część moich prac, a poszewki folkowe nie są jeszcze dokończone :)
Jeśli ktoś chce zobaczyć więcej, to zapraszam tutaj: Walizka Życzeń



Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:23:42

fajne rzeczy "produkujesz" :) myślę że najlepiej będzie jak rozpiszesz biznesplan, jak nie potrafisz to w urządach powinni mieć bezpłatne konsultacje dla osób które chcą założyć własną działalność. Pamiętaj że sklep stacjonarny generuje duże koszty - wynajem lokalu, opłaty, zus itp.
Nie wiem czy nie lepiej zacząć od sklepu internetowego. Unikniesz kosztów na które możesz nie zarobić.
Wiesz na jakie zyski możesz liczyć miesięcznie?

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:23:50

moim zdaniem extra, gdybym ja tak umiala od razu otworzylabym wlasny biznes:P tylko tez trzeba miec pieniazki na to, ale powodzenia !

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:29:34

mega śliczne! :) tylko może na wstępie spróbuj tylko internetowo? to obniży Ci koszty np. wynajęcia lokalu. A z czasem jak będziesz mieć więcej zamówień założyć swój kącik? Bo zależnie od miasta czynsze bywają wygórowane a pracować tylko na opłaty to nigdy się nie rozwiniesz. Dodaje Cię do polubień i trzymam kciuki by Ci wyszło :)
Powodzenia :)

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:30:18

Pomysły są super, piękne rzeczy, masz ogromny talent :) Jeśli mieszkasz w mieście i wiesz, że zarobisz na zus i opłaty to otwieraj biznes :)
Ps. Ile za obrazy z kotami?

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:33:58

ps. poduszki z sowami są MEGA :)

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:34:22

świetne rzeczy :) ja bym chyba zaczęła od sklepu internetowego żeby chociaż trochę zarobić i odłożyć na otwarcie sklepu internetowego, ale pomysł świetny :).

A ile taka poszewka z imieniem Filip?

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:36:39

sliczne :) ja tez potrafie robic takie rzeczy ale nigdy nie mam chęci nie mam czasu jeżeli tylko lubisz to robic to zabieraj się za to!! obraz kota w czapeczce jest świetny i buciki sliczne wogóle extra rzeczy na początek tak jak piszą inne dziewczyny spróbuj na internecie zobaczysz czy będzie popyt a jak będzie to smiało otwieraj sklep życze powodzenia

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:39:34

Piękne są te Twoje rzeczy i warto spróbować. Zgadzam się z j_ulką co do formy sklepu, na początek lepiej internetowy.
A jak już zadziałasz coś w tym temacie to daj znać koniecznie :)

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:42:34

Swietne! Mysle ze w internecie plus jest taki ze bedzie taniej jesli chodzi o prowadzenie dzialalnosci ale musisz pamietac ze w internecie jest duza konkurencja... moim zdaniem Twoje "wytwory" sa na prawde na wysokim poziomie i zycze Ci powodzenia! Mam nadzieje ze wszystko sie uda ;)

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:43:52

Bardzo fajne rzeczy. Ja chyba jednak bym się nie rzucała od razu na swój stacjonarny sklep, tylko założyła firmę, zrobiła sklep internetowy i dodatkowo wstawiała rzeczy do sklepów, które mają takie duperelki czy też zrobiła stoisko (stragan) gdzieś na rynku na wakacje. Można wtedy zobaczyć, czy jest popyt, jest czas na wzbogacenie asortymentu...No, ale ja to w ogóle ostrożna jestem, a przecież do odważnych świat należy.

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:49:04

Większość super ale te laleczki mnie przerażają :P

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 12:52:32

Cytat
starababa
Bardzo fajne rzeczy. Ja chyba jednak bym się nie rzucała od razu na swój stacjonarny sklep, tylko założyła firmę, zrobiła sklep internetowy i dodatkowo wstawiała rzeczy do sklepów, które mają takie duperelki czy też zrobiła stoisko (stragan) gdzieś na rynku na wakacje. Można wtedy zobaczyć, czy jest popyt, jest czas na wzbogacenie asortymentu...No, ale ja to w ogóle ostrożna jestem, a przecież do odważnych świat należy.
POPIERAM!! A co do Twoich dzieł, jedne z ciekawszych jakie widziałam, gratuluję talentu, działaj coś w tym kierunku koniecznie

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 13:28:08

BARDZO WAM DZIĘKUJE! Od razu dostałam kopa i mam większy zapał do tworzenia :)
A problem ze sklepem internetowym jest taki, że jest ogromna konkurencja, dużo znanych sklepów z rękodziełem, do których jak ktoś chce kupić ręcznie robiony prezent, to od razu tam gna...

Na pewno chcę napisać biznesplan, założyć firmę...
ale faktycznie powinnam chyba zacząć od sklepu internetowego, zareklamować się...mam znajomego informatyka i fotografa, więc miałabym łatwiej..:)

W kwietniu w moim mieście odbywał się będzie wielkanocny jarmark rękodzieła, tam się wystawię i zobaczę jak to jest z popytem :) Zorientuje się też po ile stoją lokale w ciekawych miejscach. Pójdę do urzędu, dowiem się czy może mogę liczyć na jakieś dofinansowanie :)
Jeszcze raz dziękuję, przynajmniej wiem, że jest się za co zabierać!

zweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 1/5

Moje rękodzieło, sklep?? HANDMADE

03 mar 2014 - 13:34:32

Masz talent dziewczyno ;)wykorzystaj to

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy!- LOGO DO SAONU SLUBNEGO