Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:15:54

Niedawno otworzyłam firmę- projektuje szyje sukienki dla mniejszych i większych dziewczynek oraz elementy wystroju wnętrz w pojedynczych egzemplarzach itp.;-))) Poniżej przedstawiam moja sukienkę z wiosennej kolekcji- proszę o opinię- jest ona dla mnie bardzo ważna..... z góry dziekuję



Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:20:22

Wiem, że to Twoje "dziecko", więc jest ważne ;) I od razu dodam, że nie chcę urazić, ale osobiście zmieniłabym kilka elementów :)

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:22:03

jak dla mnie wyglada troszke tandetnie

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:22:41

moim zdaniem jest nie dopracowana, nie podoba mi się.

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:22:46

Nie jest najgorsza, ale nie powala. Nie wiem czy ona jest już dokończona, ale dlaczego gorset jest na wierzchu, a nie w środku ? O wiele lepiej by to wyglądało gdyby sukienka odcinała się w talii i skoro jest taka rozkloszowana.

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:22:53

Cytat
versus
Wiem, że to Twoje "dziecko", więc jest ważne ;) I od razu dodam, że nie chcę urazić, ale osobiście zmieniłabym kilka elementów :)

Ok- tylko co?
Cytat
mrhoney
Nie jest najgorsza, ale nie powala. Nie wiem czy ona jest już dokończona, ale dlaczego gorset jest na wierzchu, a nie w środku ? O wiele lepiej by to wyglądało gdyby sukienka odcinała się w talii i skoro jest taka rozkloszowana.

Tez nad tym myślałam, ale właśnie takich odciętych jest sporo więc zrobiłam tak.... następna będzie odcięta w pasie;-)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 22:25 przez StudioModyEwaK.

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:25:48

Mnie się bardzo podoba :) Aczkolwiek jak dla mnie, to bym wolała w innym kolorze :) I dół tego gorsetu mógłby być bardziej dopasowany (przyszyty?)

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:27:35

1. Kolor gorsetu zmieniłabym na bardziej pastelowy, a nie trawiasty.

2. Jeśli chcesz zostawić podszewkę ze wzorem to tiul tutaj nie pasuje, ewentualnie zamiast tiulu dodaj koronkę.

3. Jest też opcja, żeby dół był zrobiony z kilku warstw tiulu na zasadzie tutu.

WAŻNE!
To tylko moja wizja!

Poszczególne modyfikacje nie muszą/wręcz nie powinny się ze sobą łączyć, ponieważ nie będzie dobrego efektu.

Musiałabyś popróbować, żeby zobaczyć, co wygląda najlepiej :)

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:27:37

Wg mnie jest bardzo nieodpracowana, wygląda na nieskończoną, początkowo myślałam, że jest to jakiś egzemplarz próbny. Ja na pewno bym nie kupiła.

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:27:58

Cytat
DoubleTroubles
Mnie się bardzo podoba :) Aczkolwiek jak dla mnie, to bym wolała w innym kolorze :) I dół tego gorsetu mógłby być bardziej dopasowany (przyszyty?)

Manekin jest troszkę za mały to moze dlatego tak wygląda sukienka jest w rozm. 38 a manekin 36;-)
Bardzo dziękuję- każda sugestia jest cenna...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 22:32 przez StudioModyEwaK.

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:36:21

niepodoba mi sie wg mnie niepasują te kwiatki pod spódnicą i chyba bardziej by pasowało gdyby było na odwrót jasny gorset i ciemna spódnica ,ale każdy ma inne zdanie i styl

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:48:22

gorset powienien byc zakonczony w srodku, te czubki w gorsetach juz daaawno nie sa modne, powinno byc wiecej wartws tiulu, natomiast podszewka koniecznie nie moze byc we wzorze, powinna byc krotsza i mało widoczna(dlatego tez powinno byc duzo wartws z tiulu).

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 22:57:31

Cytat
martonka
gorset powienien byc zakonczony w srodku, te czubki w gorsetach juz daaawno nie sa modne, powinno byc wiecej wartws tiulu, natomiast podszewka koniecznie nie moze byc we wzorze, powinna byc krotsza i mało widoczna(dlatego tez powinno byc duzo wartws z tiulu).

to autorstwo własne a nie moda z h&m więc może być i wydłużony czubek- wg wizji autorki.
Po większości poprawek widać że najlepiej zrobić kopię modeli asosa i będzie cud malina.
Krawiectwo jest niszowe więc i trafiać będzie nie do 30 000 nastolatek a 1000 dorosłych kobiet

Myślę autorko że dla kolekcji powinnaś znaleźć motyw przewodni i wokół niego kombinować różne modele :) wówczas da się pogodzić i jasne doły i ciemne góry jak kto woli- np. 5 wariacji na temat tej samej sukienki

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 23:01:59

Chyba nie o to chodzi w projektowaniu, nie masz pomysłu, wzorujesz się na tym co już jest i robisz to źle i tandetnie. Źle dobrane kolory, faktury, proporcje. Nie obraź się ale ta krytyka jest dla twojego dobra. Wiesz jaka rasa jest najbogatsza na świecie Żydzi, bo każdy który otwiera swój biznes kieruje się trzema zasadami.
Kto jeśli nie ja? (i to jest twój czas, super,że się zdecydowałaś)
Kiedy jeśli nie teraz? ( jesteś młoda pełna pomysłów, cudownie wykorzystaj to)
i trzecia
Dla kogo jeśli nie dla innych? (i tu musisz popracować, bo wydajesz swój produkt, niech on będzie dobry, nowy i niepowtarzalny, Twój dla nas)

Proszę o opinię.....

25 lut 2014 - 23:06:45

górę zmieniłabym na jaśniejszy kolor, jakiś pastelowy i będzie git,
dół ładny ;*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dodatkowy zarobek w domu