Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRACA W SIMPLE

13 lut 2014 - 13:20:31

Dziewczyny, zostałam zaproszona na rekrutację do salonu Simple. Może któraś z was pracowała lub pracuje w Simple i wie o co najczęsciej pytają-chciałabym się dobrze przygotować. Jak wygląda tam praca i ile płacą?

PRACA W SIMPLE

16 lut 2014 - 21:59:11

uwielbiam ciuchy z tego sklepu serce zauwazylam tez ze większość ekspedientek (przynajmniej w krk) ma czarne włosy (tak z 90%) czyżby to przypadek? :D

PRACA W SIMPLE

16 lut 2014 - 22:11:13

autorko, czy masz czarne włosy? :D

PRACA W SIMPLE

16 lut 2014 - 22:16:46

Znajoma, ku zdziwieniu jest blondynka i pracuje w Simple, takze kolor wlosow raczej nie ma znaczenia

PRACA W SIMPLE

16 lut 2014 - 22:27:40

Pracowałam w Simple, ale lata temu. Nie wiem jak jest tam teraz. Dwie porąbane właścicielki to był koszmar. Ja pracowałam w Wawie, to było strasznie się z nimi użerać. Teraz słyszałam, że Lidia otworzyła swój własny salon.

PRACA W SIMPLE

17 lut 2014 - 22:27:54

Hej

Ja też zostałam zaproszona na rozmowę i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w tym salonie , z tego co czytałam na innych forach to opinie mało pozytywne i odechciało mi się jechać..
Miałaś już rozmowę?

PRACA W SIMPLE

26 lut 2014 - 10:24:56

Jestem już po rozmowie. Padały standardowe pytania tj. cechy idealnego sprzedawcy i pracodawcy. Testy typu -klientka waha się między dwiema sukienkami jedną za 800zł- od razu wpadła jej w oko, za to w drugiej w cenie 400zł czuje się lepiej,jest wygodniejsza ładniej się układa...
Którą sukienkę bym jej doradziła i dlaczego?
Miałam też sprzedać okulary a klientka była bardzo niezdecydowana....
Z odpowiedziami na pytania nie miałam najmniejszego problemu gorzej mi poszło niezdecydowanymi klientkami;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kursy unijne