Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Hiszpania

52 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

56 minut temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w E-Commerce

14 lis 2013 - 13:39:35

Dziewuszki sprawa jest :)

Jestem 100%-tową humanistką i w dodatku jestem dosyć "atechniczna" jeśli wiecie o co chodzi :P Znalazłam ostatnio ciekawe szkolenia, które po ich zakończeniu gwarantują staże i w późniejszym etapie pracę. Temat dotyczy bezpośrednio branży sklepów internetowych i według mnie wygląda dosyć ciekawie. Nigdy nie myślałam, żeby pracować w takiej branży ale doświadczenie w sprzedaży mam, a z tego co widzę sklepów coraz więcej w sieci. Rzucam to jako luźny pomysł ale proszę was dziewczyny pomóżcie bo nie wiem czy jest sens się angażować w takie przedsięwzięcie. Temat znalazłam pod tym adresem. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc, zwłaszcza dziewczyn, które miały więcej do czynienia z tematem:)

Praca w E-Commerce

14 lis 2013 - 19:50:21

Witaj!

Od siebie mogę dodać, że w dobie obecnych czasów częściej kupujemy "nie wychodząc z domu", bo jest to przede wszystkim duża oszczędność czasu, biorąc po uwagę, że mamy co raz mniej. Przyciąga nas także konkurencyjność cen. Pracuję jako sprzedawca internetowy i myślę, że warto w to zainwestować, tym bardziej, że podczas takich kursów dowiesz się jakimi mechanizmami rządzi się ta gałąź handlu - to dodatkowy atut do Twojego CV i argument przy rozmowie kwalifikacyjnej. Co do spraw związanych z techniczną stroną, myślę, że to nie jest aż taki wymóg, zazwyczaj w takich firmach pracują ludzie, którzy są odpowiednio wykwalifikowani w tym zakresie i zawsze służą pomocą. "Wyuczysz się" pewnych schematów działania i po sprawie :)

To nie jest takie trudne jak się wydaje, więc jeśli Cię to zaczyna kręcić, spróbuj.


Powodzenia!


Karola

Praca w E-Commerce

14 lis 2013 - 19:53:13

Ja na Twoim miejscu zaangażowałabym się :)

Praca w E-Commerce

23 lis 2013 - 13:12:11

Ano dziewczyny mają rację, projekt wygląda bardzo ciekawie i mam wrażenie, że warto :)

Praca w E-Commerce

01 mar 2014 - 16:24:01

A ja z tego co jest pod pokazanym linkiem wcale nie mam pewności czy warto wydawać kasę. Ja uczę się sama. Ostatnio przyglądam się statystykom allegro, gdzie sprzedają swoje rękodzieło. Z TwadeWatch.pl mam tyle raportów allegro, że sama zmieniam ceny i asortyment widząc co jest poszukiwane.

Praca w E-Commerce

03 paź 2022 - 18:07:43

Akurat ja uważam, że bardzo dobrym pomysłem jest przede wszystkim posiadanie własnego sklepu i tym bardziej gdy będziemy jeszcze nastawieni na klienta zagranicznego. Na pewno bardzo interesująco również o tym napisano w https://www.operatorzy.pl/telekomunikacja/news/e-commerce-za-granica---poznaj-tlumaczenia-online,p351524375 i takie porady są dość ważne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gabinet kosmetyczny