Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

eee no co wy, jeżeli chodzi o ta biżuterię to oczywiście jest to kwestia gustu, ja jednak od razu poznam czy to jest dziubeka czy bazarówa, ta bizuteria ma swój styl :)) Poza tym bizuteria nie jest najtańsza ale nie oszukujmy się są droższe...

Cytat
Diamentoova
ja niestety nie przeszłam rozmowy kwalifikacyjnej . Ciągle widzę ogłoszenie od nich w moim mieście.

a o co pytali na rozmowie?:)

Cytat
armoires
Cytat
Diamentoova
ja niestety nie przeszłam rozmowy kwalifikacyjnej . Ciągle widzę ogłoszenie od nich w moim mieście.

a o co pytali na rozmowie?:)


Ja wybieram się jutro na rozmowę kwalifikacyjną do salonu by Dziubeka :) Też jestem ciekawa jakie są pytania :)

Cytat
_Bianka_
Cytat
gosienka9117
nie pracowałam, ale jakbym pracowała to bym wykupiła pół tej biżuterii pewnie;P

chyba żartujesz, właśnie nie rozumiem dlaczego laski tak się zachwycaja ta "biżuterią", która mimo tego, że jest bardzo droga to wygląda na wyjątkowo tania - taka bazarową Oo...

a co do wątki nie pracowałam tam

mam dokładnie takie samo zdanie na temat tej biżuterii...a jeśli chodzi o pracę to bierz skoro dają :P

Widze duzo takich pytan bez odpowiedzi w internecie, wiec postanowilam sie podzielic :)

No wiec tak, praca jak praca, typowa sprzedaz, jak wszedzie czy to empik,odziezowka czy nie. Dostac prace jest bardzo latwo, wszystko ma tylko w okol siebie wielka otoczke,ale chwile popracujecie i zobaczycie ze to pic na wode. :) Na rozmowie trzeba cos sprzedac, wiec jesli ktos zna zasady PCK to proste.
Mozna pracowac na etat, lub niepełny, zalezy jak Ci pasuje, grafik jest ustawiany co miesiac.
Kontakt z szefostem jest tylko droga mailowa i telefoniczna.

Najwiekszym plusem jest to,ze nie masz nikogo nad soba, chyba ze kierownika punktu,ktory tez jest sprzedawca. Jesli macie fajna ekipe 3-4osoby zazwyczaj, to praca w tej firmie na pewno lekka i przyjemna i bezstresowa. Sa tygodnie gdzie trzeba napieprzac, zmieniac ekspozyche itd,ale sa takie ze siedzisz i tylko sprzedajesz. - siedzenie, to super opcja, w odziezowkach stoisz po 12h.

Jednak sa tez minusy, ta firma to jedno wielkie okropne niezorganizowanie. Nic nigdy nie wiadomo, nie ma kogos kto Ci pomoze,bo nikt nie wie, stoisko tak naprawde ogarnia i zyje samo. Jesli nie dziala system, to i tak odpowiedza wam ze musicie cos wymyslec. Jesli ktos ma problemy ze stresem i za bardzo sie przejmuje to nie ma co isc do tej firmy bo za duzo bedzie bral do siebie, a nie ma po co.

Umowy sa zlecenia, glownie dla studentow, i to tez nie przedstawiajace realnych warunkow.
Płaca waha sie od 7zlnetto/h, w Warszawie 10zl.
Pracownice maja znizke 50% na caly asortyment, pula to 200zl po znizkach miesiecznie.

Jednak majac wybor np sieciowki typu Diverse, a By Dziubeka, w ciemno bierzcie Dziubeke, bo zarobicie podobnie, a mniej stresu i napieprzania.
Jakies pytania?:)

Jesli chodzi o wypłaty, to akurat zawsze sa w terminie i na biezaco. plus 2% od sprzedazy,a skoro sie siedzi w pracy to zwsze 100zl wpadnie i tak.

Nie ma co liczyc na zwrot podatku, bo tak jak pisalam umowy nie sa realne. (inna placa na umowie, inna w rzeczywistosci) - jak w wiekszosci galeri...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-21 10:38 przez mindfields.

"Nie polecam! Z daleka unikać pracy na stoiskach w Żywcu i Bielsku! Wytrzymałam tam kilka miesięcy szef kombinuje ile może żeby jak najmniej zapłacić. Grafik z dnia na dzień, zdarza się że dziewczyny pracują kilka dni z rzędu po 12 godzin! O premiach i jakichkolwiek nadgodzinach można pomarzyć! Towar drogi, wadliwy a niestety od klientów którzy przychodzą z reklamacją obrywa się sprzedawcy. Szefowstwo traktuje cię jak śmiecia. NIE POLECAM!" - opinia minia 2014-06-14
"widać Ala ze nie masz zielonego pojecia jak jestw tej firmie... tam jest niezla rotacja i tym samym ublizanie i terror pracownikow, pensje groszowe, umowy smieciowe" ala 2014-06-14
"Witam,
Po pierwsze żaden post nie określa jasno, że niezadowolone pracownice były zatrudnione przez właścicieli firmy, której siedziba mieści się w Tychach. Tam odbywa się produkcja, montaż i reklamacje biżuterii. Natomiast stoiska firmowe są na zasadzie franczyzy, co oznacza, że waszymi szefami mogą być różni ludzie. Ja pracuję od marca jako sprzedawca. Fakt - nie ma co liczyć na umowę o pracę i stawki też nie są kolosalne (7zł/h). Jednak mój szef jest osobą bardzo uczciwą, wypłacalną i zawsze możemy liczyć na drobną premię. Poza tym jako pracownicy mamy dużą swobodę - same zamawiamy towar, dbamy o ekspozycję i bez problemu możemy jeść śniadanie czy wyjść do toalety. Poza tym praca nad wyraz przyjemna. Ja polecam, szczególnie studentkom. " slavinka 2014-07-19

Jest ok 50 firmowek w calej Polsce, a reszta to franczyza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Staż w Urzędzie Powiatowym