Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

5 minut temu

najtańsza apteka

25 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

CHAŁUPNICTWO

22 lip 2011 - 12:57:10

Cytat
iwonamir
Hej. Co do chałupnictwa to też dużo szukałam i nawet wpłaciłam dwa razy pieniądze na chałupnictwo i nic. zeszłego roku w sierpniu zapisałam się do FM GROUP i powiem wam że nawet mi się opłaca bo mam bardzo dużo zamówień od samej rodziny bo każdy używa jakiegoś perfumu i płynu do podług.Z grudniowych zamówień obliczyli mi wypłatę 200 zł.Nie dość że kupujesz taniej i sprzedajesz drożej to jeszcze firma nalicza ci wypłatę od wielkości sprzedaży, i nie ma żadnych limitów miesięcznych-możesz zamówić raz w roku i nic się nie stanie Jak będziecie chciały to piszcie, podam szczegóły


Na prawde POLECAM

Ja jestem w podobnej firmie, zastanawiałam się naf FM, ale jednak po przeglądnięciu z koleżankami(które są/były w FM) planu marketingowego, stwierdziłyśmy, że lepszy jest w tej nowszej firmie;)

CHAŁUPNICTWO

23 lip 2011 - 08:10:59

angeladko A jak nazywa się ta nowsza firma?
Ja teraz mało zamawiam z FM bo strasznie podrożało!!!

CHAŁUPNICTWO

23 lip 2011 - 08:19:28

Dziewczyny, takie prace to w większości naciągacze. Płacą tyle co nic.. zupełnie się za to nie bierzcie! tylko rozczarowanie was spotka.
Lepiej poszukać dorywczej pracy w oparciu o normalną umowę (chociażby o dzieło czy zlecenie).
Stanowczo odradzam. Nie ma się co napalać.
Narobicie się, poświęcicie całe wieczoryu na skręcanie długopisów i po miesiący zarobicie 100zł. Porażka!
Raz jeszcze odradzam.

zweryfikowana
Posty: 166
Ostrzeżenia: 2/5

CHAŁUPNICTWO

23 lip 2011 - 08:42:45

troche niekumam skoro polowa ludzi pisze tu ze za skladanie dlugopisow caly miesiac dostaniesz 50zl - to jest dobre tak ??
a jak byl temat zarobek w avonie ok50- 100 co 3 tygodnie to zle bo grosze a tez jest praca dodatkowa
ja szukalam pol roku pracy dodatkowej bo bylam w domu na wychowawczym i nic tylko wplacilam tam 20zl tam wyslalam znaczki i zero mialam z tego teraz sobie pracuje w avonie umawiam sie ze znajomymi na kawe pokaze katalog chwile o tym pogadam i tez wpadnie pare groszy wiec jesli bys chciala sie cos o tym dowiedziec pisz chetnie odpowiem na kazde pytanie :)

CHAŁUPNICTWO

23 lip 2011 - 08:50:05

też bym chciała jakieś info

CHAŁUPNICTWO

24 lip 2011 - 13:35:45

jesli chcecie zarabiac za wchodzenie na rozne strony i rejestracje na nich odezwijcie sie na pw ;) bez zadnej wplaty na start!

niezweryfikowana
Posty: 72
Ostrzeżenia: 3/5

CHAŁUPNICTWO

09 sie 2011 - 16:44:31

ja mogę Wam coś polecić na priv. nie są to pieniądze, ale nagrody. Za rozwiązywanie qizów i opiniowanie produktów dostajesz nagrody.
zainteresowanych proszę o wysłanie swojego maila na priv a ja wszystko wytłumaczę.

CHAŁUPNICTWO

27 wrz 2011 - 17:27:46

Witam jestem tu nowa.Poszukuje pewnej i sprawdzonej pracy chałupniczej(szycie odpada).Wiele razy dałam sie oszukac wpłacając pieniadze.Moze ktos ma sprawdzona i uczciwa firmę.Bardzo mi zalezy.Pozdrawiam

CHAŁUPNICTWO

27 wrz 2011 - 17:30:59

chałupnictwo to ściema

CHAŁUPNICTWO

27 wrz 2011 - 17:40:48

jak dla mnie to zwykła ściema

CHAŁUPNICTWO

13 paź 2011 - 12:36:42

hmm dla mnie to niepewny zarobek

CHAŁUPNICTWO

13 paź 2011 - 12:41:47

tez szukam czegos takiego.. ;]

CHAŁUPNICTWO

19 paź 2011 - 09:25:09

Cześć.Możesz dać mi namiary na tą firmę.Pozdrawiam.

CHAŁUPNICTWO

19 paź 2011 - 22:40:49

Hej Szafowiczki!

Szukajac serwisów na których mogę umieścic ogłoszenie o prace znalazłam ten wątek. Otóż prowadzę sklep intrnetowy który zatrudni osoby najchętniej kobiety do wykonywania aukcji internetowych. Polega to na wlozeniu zdjec odzieży do szablonu (oczywiscie zdjecia nasze) zmierznie oraz kreatywne nadanie tytułu. Pieniadze sa powazne nie jak w typowym chałupnictwie zarobki sa rzedu 800zl-3000zl w zaleznosci od wkladu pracy, pensja jest procebntowym przelicznikiem obrotu wygenerowanego przez dana osobe.
Osoba ubiegajaca si o to stanowisko powinna spelniac nastepujace warunki:
-Staly dostep do internetu, sprawny komputer, podstawowa znajomosc odziez
- owinna mieszkac w okolicach Płocka, Sierpca, Lipna bądź Włocławka (woj Kujawsko-pomorskie oraz mazowieckie)

Dajemy możliwość wysokich zarobków, jestesmy jedyna firmą w Polsce która dajje takie mozliwośći pracy w domu. Jets to innowacja która sami stworzylismy i jeesteśmy pootentatami w tej dziedzinie.

Wszystkie dziewczyny chetne do racy prosimy o zgłaszanie się pod wskazany adres email: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Czekamy tylko na powazne propozycje oraz ludzi zdeterminowanych do podjęcia takiej pracy

Pozdrawiamy

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

CHAŁUPNICTWO

27 paź 2011 - 15:29:18

Hej ;)
Ja od jakiś 2 lat korzystam z pewnej strony, gdzie za otwieranie stron dostaje się punkty, które później można wymienić na doładowania, kosmetyki, sprzętu domowe, laptopy, książki itp ;)
Adres dla zainteresowanych za priv ;)
Naprawdę polecam! Na początku pomyślałam, że to ściema, ale spróbowałam bo to nic nie kosztuje i nie żałuję ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaraz ją zabije!!!