Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

23 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nazwa

22 paź 2013 - 19:21:40

Witam dziewczyny ! W listopadzie otwieram sklep. Artykuly biurowe , szkolne, chemia uslugi ksero, laminowanie i bindowanie. Nie moge wymyslic nazwy. Chcialabym aby nazwa byla powazna bo i taki bedzie moj sklep. Moze byscie mi pomogly ? Bylabym bardzo wdzieczna.

nazwa

22 paź 2013 - 19:25:31

RIMERO :)

nazwa

22 paź 2013 - 19:25:39

Art - Print może - kojarzy się zarówno z art.papierniczymi jak i drukowaniem

nazwa

22 paź 2013 - 19:25:49

Poważny sklep, mówisz? To ja bym się bała wejść.
Może bardziej chodziło ci o PROFESJONALNĄ nazwę? ;-)
Ja bym pokombinowała ze słowami. Pierwsze co mi przyszło do głowy, to ART-Bind.

nazwa

22 paź 2013 - 19:34:49

Okey,a jaki % odpalisz mi tego,że wymyślę nazwę? Ludzie na tym grubą kasę zarabiają. I nie,nie jestem złośliwa,nie chodzi o polską mentalność-chodzi mi o to,że jeżeli już teraz masz problem z nazwą to jak będziesz sobie radzić z konkurencją na rynku?
Co chcesz przekazać poprzez swoją nazwę? Wymyślanie nazwy to proces,nie wystarczy wziąć słownik do rąk czy założyć wątek na forum. Trzeba wziąć pod uwagę melodyjność,dźwięczność i kilka innych rzeczy.

nazwa

22 paź 2013 - 19:37:26

Cytat
keyy
Okey,a jaki % odpalisz mi tego,że wymyślę nazwę? Ludzie na tym grubą kasę zarabiają. I nie,nie jestem złośliwa,nie chodzi o polską mentalność-chodzi mi o to,że jeżeli już teraz masz problem z nazwą to jak będziesz sobie radzić z konkurencją na rynku?
Co chcesz przekazać poprzez swoją nazwę? Wymyślanie nazwy to proces,nie wystarczy wziąć słownik do rąk czy założyć wątek na forum. Trzeba wziąć pod uwagę melodyjność,dźwięczność i kilka innych rzeczy.

Kiedyś podobnie jednej napisałam, to mnie zjechała, że mam się nie odzywać. :D

Uuu, nazwa się chyba nie spodobała, bo minusa załapałam. Smuteczek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 19:37 przez AlladynM.

nazwa

22 paź 2013 - 19:37:23

Kleksik ?;D

nazwa

22 paź 2013 - 19:43:07

Cytat
Olajjka
Kleksik ?;D

"Chcialabym aby nazwa byla powazna..." Naprawdę myślisz, że kleksik brzmi poważnie?

nazwa

22 paź 2013 - 19:56:07

Cytat
AlladynM
Kiedyś podobnie jednej napisałam, to mnie zjechała, że mam się nie odzywać. :D
Taa i pewnie wyskoczyła,że jesteś typowym polaczkiem,który nie chce pomóc i jeszcze zazdrościsz. Mało kto zdaje sobie sprawę,jak ważna jest nazwa,bo ona mówi wszystko o biznesie,więc potem jest full sklepów odzieżowych o nic nie mówiących nazwach typu "Afrodyta","Mago" itp. Trzeba być kreatywnym,mieć pomysł na nazwę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 19:57 przez keyy.

nazwa

22 paź 2013 - 20:00:22

Nazwa powinna odzwierciedlać ducha firmy, nawet jeżeli sprzedaje się używane śrubki. Forum to raczej nie miejsce na szukanie gotowców, taka nazwa wzięta z forum nie będzie miała żadnego związku z firmą. Czy to będzie sklep stacjonarny? Internetowy? Jaki asortyment i jaki wystrój? Co Cię wyróżnia? To bierze się pod uwagę, nie wpisy z forum losowych osób ;)

nazwa

22 paź 2013 - 20:01:00

"PRZYBORNIK"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zbiory jesienno-zimowe za granica