Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna

07 paź 2013 - 14:00:02

Witam dziewczyny. Jutro idę na pierwszą w życiu rozmowę kwalifikacyjną do outletu pewnej firmy produkującej jeansy. Nie wiem w co się ubrać, jak taka rozmowa wygląda, jakie mogą zadać pytania. Nie mam doświadczenie bezpośrednio w sprzedaży ale w obsłudze klienta tak ponieważ skończyłam 1 stopień kosmetologii, teraz zaczynam 2 ale już zaocznie i szukam pracy żeby odciążyć rodziców i nie siedzieć w domu. Proszę Was o porady. Pozdrawiam

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna

07 paź 2013 - 14:13:01

Ubierz się po prostu schludnie, bez dekoltów itp, nie musi być to koniecznie biel i czerń, nie przesadź z makijażem, i żebyś nie miała odpryśniętych paznokci, w końcu będziesz podawać rękę o raz swoje CV;)

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna

13 paź 2013 - 19:48:31

mogą Cie zapytać np jak poradzisz sobie z trudnym klientem

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna

13 paź 2013 - 19:53:39

Cytat
_Bianka_
mogą Cie zapytać np jak poradzisz sobie z trudnym klientem

Albo jak sobie radzisz ze stresem.
Ale możesz też dostać masę pytań-kwiatków jak np Twoje trzy wady/zalety, największy sukces/porażka w życiu, albo dlaczego to na przykład Ty powinnaś dostać tą pracę lub inne brednie.
A co do ubioru - dobre jakościowo spodnie, mogą być choćby jeansy, byle nic znoszonego + ładna bluzka i marynarka na przykład, bez większej elegancji, po prostu schludnie i estetycznie.
Ja na rozmowę na obecną pracę przyszłam w jeansach, bawełnianym topie i marynarce i wyglądałam ok, jakoś nigdy nie zakładałam na siebie mundurków, zwłaszcza, że nie chodziłam po rozmowach w korpo i Ty też tam nie idziesz.

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna

13 paź 2013 - 20:02:04

Jak byś pomogła wybrać klientowi jakiś ciuszek, czy umiesz pracować w grupie, jakie cechy powinnaś mieć pracując w grupie, czy pracowałaś w grupie i jaka to była sytuacja, czy kiedykolwiek przekonałaś grupę do swojego zdania itp. Ja ostatnio miałam rozmowę w Levis'ie i takie właśnie miałam pytanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stypendium za staż - decyzja