Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mydlarnia u franciszka praca opinie

07 paź 2013 - 12:44:04

Dziewczyny czy miał ktoś okazje tutaj pracować?? Otóż za kilka dni mam rozmowe o prace w tej firmie, gdyż w moim mieście ma być otwierana ta mydlarnia. Otóż pisze tu gdyż opinie nie są zbyt dobre, nurtuje mnie pytanie odnośnie tego szkolenia a o którym kilka dziewczyn wspominało w komentarzach. Pisały że na umowie o szkoleniu było napisane że jeżeli się odejdzie w ciągu około pół roku lub sie zostanie wyrzuconym to płaci się 600zł kosztów szkolenia. Oke rozumiem że jak się samemu odejdzie, ale czy faktycznie musiałąbym oddawać jeżeli by mnie wyrzucili bo nagle uznali by ze po prostu się nie nadaje.. czy mają prawo zarządać wtedy zwrotu??? I jak z tym szkoleniem czy ja mam zapłacić za nocleg a oni mi oddadzą czy oni juz wszystko opłacą z góry??

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Mydlarnia u franciszka praca opinie

07 paź 2013 - 12:48:57

Słyszałam złe opinie. Co się tyczy szkolenia to wszystko zależy od warunków jakie będą w umowie.

Mydlarnia u franciszka praca opinie

07 paź 2013 - 12:51:58

A może znajdzie się ktoś kto jest zadowolony:)? zastanawiam się czy warto, bo muszę dość daleko dojechać na rekrutacje i wydać na przejazd w jedną strone ok.. 20zł

Mydlarnia u franciszka praca opinie

07 paź 2013 - 13:00:06

Byłam na tym szkoleniu o którym piszesz. Było coś takiego, że jak się zrezygnuje to tyle się płaci. Moje szkolenie wyglądało tak: przyszłam na jakieś 3 godziny, byłam tam jedna pracownica, powiedziała kilka zdań na temat tej mydlarni. Dała mi jakieś tam ulotki do przeczytania o tych kosmetykach, później mnie z tego pytała co zapamiętałam. Ogólnie jeżeli chodzi o tą "karę" pieniężną to jest to bardzo śmieszne! Chodzi im pewnie o trzymanie pracownika na dłużej. Ogólnie oni za miesiąc płacą (z tego co pamiętam gdyż byłam na szkoleniu 2 lata temu) ok 700zł. Ogólnie szefowa, lub menagerka, która tam przyszła była niemiła. Po szkoleniu nie zadzwonili i bardzo się z tego cieszę! :P Tam najpierw jest rozmowa, później jak się im spodobasz to zadzwonią do Ciebie i zaproszą Ciebie na szkolenie i kilka innych kandydatek i później wybiorą dziewczynę , która przypadnie im do gustu. Ogólnie nie polecam.

Mydlarnia u franciszka praca opinie

07 paź 2013 - 14:23:34

A jak jest z tym szkoleniem? Czy oni płacą na nocleg i przejazd?? Czy najpierw ja opłacam to wszystko, a oni moze mi oddadza??

Mydlarnia u franciszka praca opinie

07 paź 2013 - 14:39:55

Coś Ty..Szkolenie to nie wygląda jak szkolenie w dużych firmach. Jak zaproszą Cie na szkolenie to przyjezdzasz na 3 godzinki i wracasz do domu. A jak daleko mieszkasz to jest w Twoim zakresie nocleg. I dopiero po szkoleniu mówią Ci czy Cie biorą czy nie :)

Mydlarnia u franciszka praca opinie

07 paź 2013 - 14:49:45

Ja miałam nieprzyjemność być na rozmowie kwalifikacyjnej w Mydlarni u Franciszka. Nie dość, że na swoją kolej czekałam ponad 1h20' to jeszcze pytania były z kosmosu. Na godzinę 11 umówił kilka innych dziewczyn i stałyśmy w kolejce czekając... Pan zadawał pytania od powszechnych typu gdzie widzę siebie za kilka lat, po mocno prywatne typu jaki jest mój stan cywilny, czy planuję w niedalekiej przyszłości dzieci, czy umówiłabym się z klientem na randkę, jaka jest moja ulubiona potrawa. Ja jestem osobą kulturalną ale jak padło jedno pytanie za daleko to podziękowałam za zaproszenie na rozmowę i wyszłam nie czekając nawet na telefon od pana który mnie rekrutował. Nie wiem czy to był pan Franciszek czy kto, ale nawet zapraszając mnie na rozmowę nie zadzwoniono tylko wysłano smsa. Ale nie chcę Cię zniechęcać. Idź na rozmowę, przecież nic nie tracisz a rozmowa do niczego nie zobowiązuje i zawsze możesz zrezygnować.

Mydlarnia u franciszka praca opinie

07 paź 2013 - 14:55:38

Byłam tam na rozmowie, już wtedy się zniechęciłam ;) tak jak koleżanka pisze wyżej, było nas kilkanaście i wszystkie na jedną godzinę, do dziś pamiętam jak stałam w botkach przed Mydlarnią i czekałam na swoją kolej, a był mróz i sypało bardzo intensywnie :D ale ja nie miałam aż tak prywatnych pytań.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna