Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 19:55:41

nie płaci się, to tak jak sprzedajesz coś na szafie - kasa idzie dla Cb, do 5 tys chyba możesz zarobic w ciągu roku i nie odprowadzasz od tego podatku


ale fajny zawód, nie ma co, ciekawe co będzie, jak Cie jakiś znajomy zobaczy :p

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 19:57:20

no chyba firma, która cię zatrudni będzie odprowadzać stosowne podatki

a jak chcesz "iść na swoje" to pewnie DG byś musiała założyć

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 19:58:31

firma? to są jakieś firmy które zbierają desperatki rozbierające się przed kamerką dla jakichś napaleńców? o.O pierwsze słysze

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 20:48:50

Cytat
papryczka899
Faktycznie są popularne sama chciałam tak pracować ale słyszałam nie mile rzeczy o takich firmach,że daja kary ,żeby nie wyplacic pieniędzy.Normalna taka firma powinna zaplacic podatek za ciebie,podpisujesz umowę o dzielo,po jakims czasie próbnym masz stala.Wszystko zależy od firmy,sa takie które placa i takie które tylko mowia ze placa a okazuje się ze musisz sama zaplacic.Dziewczyny z innych portali pracowaly na wlasna reke nie placily podatkow,zakladaly konta za granica.Tutaj tylko na ciebie najada,praca jak kazda inna ale nie dla każdej trzeba umiec
faktycznie, trzeba byc obdarzoną nadzwyczajną umiejetnością, aby rozłozyc nogi ...

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 20:55:14

Cytat
papryczka899
Faktycznie są popularne sama chciałam tak pracować ale słyszałam nie mile rzeczy o takich firmach,że daja kary ,żeby nie wyplacic pieniędzy.Normalna taka firma powinna zaplacic podatek za ciebie,podpisujesz umowę o dzielo,po jakims czasie próbnym masz stala.Wszystko zależy od firmy,sa takie które placa i takie które tylko mowia ze placa a okazuje się ze musisz sama zaplacic.Dziewczyny z innych portali pracowaly na wlasna reke nie placily podatkow,zakladaly konta za granica.Tutaj tylko na ciebie najada,praca jak kazda inna ale nie dla każdej trzeba umiec

serio porównujesz świecenie ci*skiem do każdej innej pracy? i co tu niby trzeba umieć? wyjaśnij nam, bo chyba nie ogarnęliśmy tej tajemnej wiedzy.

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 20:59:35

prostytucja to najbardziej dochodowy zawod, bo nie placi sie podatków....tak slyszalam bynajmniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 21:00 przez kla20.

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 21:00:18

z tego co wiem to na showupie zbiera się zetony,ktore sie wymienia na kaske potem , popytaj tam zawsze mozesz sie zalogowac i popytac, najwiecej wejsc maja pary uprawiajace sex na zywo wejdx tam i zobaczysz jak dziala to , nie jest lekko

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 21:00:36

nikt normalny tak nie zarabia!
Ogarnij się!

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 21:02:40

hahahahahahahahahbuuuhahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.... :D

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 21:10:34

Tak się bardzo dziwicie jakbyście nie miały pojęcia, że osób pracujących w ten sposób jest bardzo dużo i na świadczone przez nie usługi jest popyt.
Mam gdzieś jak kto zarabia i nie mam nic przeciwko kobietom pracującym w taki sposób, ale uważam że powinno się to opodatkować podobnie jak prostytucję.

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 21:10:41

Cytat
drake
Cytat
papryczka899
Faktycznie są popularne sama chciałam tak pracować ale słyszałam nie mile rzeczy o takich firmach,że daja kary ,żeby nie wyplacic pieniędzy.Normalna taka firma powinna zaplacic podatek za ciebie,podpisujesz umowę o dzielo,po jakims czasie próbnym masz stala.Wszystko zależy od firmy,sa takie które placa i takie które tylko mowia ze placa a okazuje się ze musisz sama zaplacic.Dziewczyny z innych portali pracowaly na wlasna reke nie placily podatkow,zakladaly konta za granica.Tutaj tylko na ciebie najada,praca jak kazda inna ale nie dla każdej trzeba umiec

serio porównujesz świecenie ci*skiem do każdej innej pracy? i co tu niby trzeba umieć? wyjaśnij nam, bo chyba nie ogarnęliśmy tej tajemnej wiedzy.
każdy się szanuje w innym stopniu, może akurat ona uważa że jest stworzona do świecenia ci*skiem :D
Cytat
jefrozka
Tak się bardzo dziwicie jakbyście nie miały pojęcia, że osób pracujących w ten sposób jest bardzo dużo i na świadczone przez nie usługi jest popyt.
Mam gdzieś jak kto zarabia i nie mam nic przeciwko kobietom pracującym w taki sposób, ale uważam że powinno się to opodatkować podobnie jak prostytucję.
ja szczerze mówiąc nie miałam pojęcia że takie coś jest popularne ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 21:11 przez xkira.

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 22:05:02

**



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 23:24 przez CatPower92.

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 22:51:46

Cytat
CatPower92
Mniej poniżające może dla was jest harowanie w supermarkecie po 12h na dobe za 1000 zł?
I takie to dla was niedoogarniecia ,ze jak sie studiuje cos bardziej czasochlonnego od pedagogiki, zarządzania czy innych gowien to po prostu na kazda inna prace czasu nie ma?! o ile pamietam to nie prosilam was o umoralnianie mnie.

a dla tych ktore smieszy sprawa podatkow
http://showup-kamerki.blogspot.com/2013/04/podatki.html?zx=f73ec90cc80acdaf
ojej, nie mam czasu na normalną pracę to pokażę dupę i będę taka fajna :)
tak, harowanie w markecie jest mniej poniżające bo tam chociaż pół świata Cię nago nie ogląda ale skoro masz takie ambicje... ;)

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 22:56:51

Współczuję Twojemu przyszłemu mężczyźnie ;)

sex kamerki, praca, podatki...

15 wrz 2013 - 23:04:35

Najeżdżacie, a nawet nie wiecie co chce przed tą kamerką robić. Są np. działy dla fetyszystów. Co jest złego w pocieraniu stopą o stopę bez pokazywania twarzy i jeszcze otrzymanie za to hajsu :D? Tak mało inwazyjnym sposobem zarabiania pewnie wiele z was by nie pogardziło ;)

Nie wiem jak sprawa z podatkami wygląda w takim przypadku ^^

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

straciłam fajną pracę :(