Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Strój roboczy-mechanik samochodowy

03 wrz 2013 - 16:32:30

Cześć dziewczyny ! Wiecie może z jakiego materiału powinien być kombinezon na praktyki w szkole - zawód mechanik samochodowy ? W szkole chłopak miał podane jakie to mają być spodnie. Niestety zgubił kartkę a chcielibyśmy zamówić dzisiaj ten kombinezon. Dodam jeszcze że ma to być z takiego materiału który jak wpadnie pod jakaś piłę czy coś tego typu to nie urwie mu ręki tylko po prostu rozerwie materiał :) Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Jeśli nie wiecie to proszę podbijajcie. Na żadnym z forum nie dostałam satysfakcjonującej odpowiedzi :) Pozdrawiam !

03 wrz 2013 - 16:35:10

W każdym sklepie budowlanym znajdziesz kombinezon-ogrodniczki robocze. Mój chłopak takie kupował na praktykę.

03 wrz 2013 - 16:35:24

jutro pójdzie do szkoły to się zapyta i bedzie wiedział.

niezweryfikowana

03 wrz 2013 - 16:38:50

Cytat
16kaja16
jutro pójdzie do szkoły to się zapyta i bedzie wiedział.

a potrafisz zauważy że chcemy zamówić dzisiaj dlatego pytam na forum ? bo potem przesyłka nie zdąży dojść na kolejne praktyki. :) Pozdrawiam ludzi umiejących czytać ze zrozumieniem -.-

03 wrz 2013 - 16:43:51

Hmm mój chłopak jest mechanikiem i szczerze to nawet on nie wie jaki materiał masz na myśli, bo mówi że u nich nie ma takich wymogów, poprostu zwykłe spodnie robocze, no ale podbijam :)

03 wrz 2013 - 16:47:56

moj tez jest mechanikiem tyle ze motocyklowym ale co to zmienia i tez mowi ze nie wie o jaki materiał Ci chodzi :D

niezweryfikowana

03 wrz 2013 - 16:48:58

to widzę że chyba tylko u nas w szkole mają takie ostre wymogi.

03 wrz 2013 - 16:49:01

A nie może zadzwonić do jakiegoś kolegi i zapytać? Poza tym jest taka godzina to.czy.zamowisz dzis czy jutro to nie ma różnicy żadnej z wysyłka

03 wrz 2013 - 16:51:45

jeden dzień go nie zbawi chyba

19 cze 2019 - 11:15:19

Zajrzyjcie na https://avacore.pl/kombinezon-roboczy . Kupowałam tam kombinezon roboczy, okulary ochronne i koszule dla syna do technikum.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca w Hannover. jechać?