Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:18:47

Witam

W końcuuu po 5 mies szukania pracy wysyłania cv - ok od 5 -10 dziennie, udało się !!!
Moje szczęście jest nie do opisania :) Już myślałam że będę kurą domową do końca życia :P

Mam 21 lat mieszkam w niewielkiej miejscowości i strasznie ciężko o pracę - i na każde jedno stanowisko jest chętnych po 50 osób .. Polska rzeczywistość ..
Dobrze że ja już mam to za sobą :)

Powodzenia życze dziewczyną które szukają tak samo jak ja to robiłam ! nie poddawajcie się w końcu i na Was przyjdzie pora :))

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:19:39

jaka to praca?;)

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:19:55

Gratulacje i powodzenia w nowej pracy:):)

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:20:49

Cytat
veruch
jaka to praca?;)
I gratuluję:)

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:21:04

Kto chce szuka sposobu. Kto nie chce szuka powodu.

Gratulacje :)

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:21:57

NIe jest to mój szczyt marzeń - Praca w sieciówce ( odzież + artykuły do domu)- ale umowa o pracę więc to działa na wielki pplus :) zresztą byłam już w takiej desperacji że wszystko by mnie cieszyło :)

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:23:56

Cytat
tanieeciuszki
NIe jest to mój szczyt marzeń - Praca w sieciówce ( odzież + artykuły do domu)- ale umowa o pracę więc to działa na wielki pplus :) zresztą byłam już w takiej desperacji że wszystko by mnie cieszyło :)

E tam, żadna praca nie hańbi.Lepiej pracować w sieciówce niż siedzieć w chacie i narzekać, że roboty nie ma.

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:25:30

Dokładnie też jestem tego samego zdania :) Jest ciężko to fakt ale prędzej czy później coś na pewno się znajdzie :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.600

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:26:04

Cytat
tanieeciuszki
NIe jest to mój szczyt marzeń - Praca w sieciówce ( odzież + artykuły do domu)- ale umowa o pracę więc to działa na wielki pplus :) zresztą byłam już w takiej desperacji że wszystko by mnie cieszyło :)

popracujesz trochę,zdobędziesz więcej doświadczenia a potem można się rozglądać za czym innym :) gratuluję i wytrwałości życzę :)

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:26:34

Cytat
miamiu
Cytat
tanieeciuszki
NIe jest to mój szczyt marzeń - Praca w sieciówce ( odzież + artykuły do domu)- ale umowa o pracę więc to działa na wielki pplus :) zresztą byłam już w takiej desperacji że wszystko by mnie cieszyło :)

E tam, żadna praca nie hańbi.Lepiej pracować w sieciówce niż siedzieć w chacie i narzekać, że roboty nie ma.


Gratulację ! ;-)

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:26:38

Szczęściara, ja od 1,5 miesiąca szukam bezskutecznie. Takie uroki małych miejscowości;/

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:33:14

Cytat
elainee
Szczęściara, ja od 1,5 miesiąca szukam bezskutecznie. Takie uroki małych miejscowości;/

Bardzo dobrze to rozumiem :) 1,5 mies to jeszcze nic przy moich 5mies :) Dasz rade teraz po wakacjach dużo stanowisk się zwolni przez studentów więc na pewno coś znajdziesz :)

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:42:40

gratulacje:)) cieszę się, że jednak istnieją ludzie, którzy znajdują pracę:))) Ja od dawna szukam pracy i nic.......a jestem starsza od Ciebie

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:46:07

Cytat
AngelsHall
gratulacje:)) cieszę się, że jednak istnieją ludzie, którzy znajdują pracę:))) Ja od dawna szukam pracy i nic.......a jestem starsza od Ciebie

Heh .. Na pewno w końcu coś się trafi :) Musisz intensywnie szukać - ja juz znałam na pamięć wszystkie strony na necie z ofertami i co kilka godzin szukalam ale w końcu i tak znalazłam przez to że osobiście zaniosłam CV :)

W końcuuuuu dostałam !

21 sie 2013 - 15:49:26

Gratulację ! ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DO CZEGO dążysz ?