Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny poratujcie mnie! Jutro mam rozmowę o staż i strasznie się stresuję... Miałam już kilka najróżniejszych rozmów,ale po żadnej nie przyjęli mnie na dane stanowisko.
Staż odbywałby się niecały kilometr od mojego domu, w miejscu które kocham to jest biblioteka więc bardzo by mi na nim zależało.

Czy są jakieś złote zasady co robić a czego nie na tego typu rozmowach? Jak się ubrać? Czy makijaż jest dopuszczony?

Ubierz sie skromnie i elegancko ,delikatny makijaz.Moga zapytac czy czytasz ksiazki , a jak powiesz ,ze tak to pewnie beda kazali Ci o jakiejs opwoiedziec wiec sie na to przygotuj , pewnie beda pytac o jakiej temtyce lubisz ksiazki i jaki rodzaj literatury preferujesz.Ogolnie badz usmiechnieta ,pewna siebie ,musisz pokazac sie z jak najlepszej strony.

staraj się nie denerwować ;P
Ja przeważnie na rozmowy o prace ubieram się raczej galowo, nie zawsze tak 'po całości', ale przynajmniej żeby bluzka z kołnierzykiem była;)Do tego schludna fryzurka i lekki makijaż :)

Powodzenia!:) też dziś miałam rozmowę o prace i udało się!:)
Bądź naturalna i dużo się uśmiechaj :)

Najważniejsze to chyba nie traktować tego jako sprawy życia lub śmierci, żeby nas stres nie zjadł ;) Oczywiście pierwsze wrażenie, czyli odpowiednie ubranie i makijaż, też ważne..i dodają pewności siebie.

Udało się?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

staż-doradźcie