Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY! ANGLIA INSURANCE

22 lip 2013 - 17:49:01

cześć dziewczyny, miesiąc temu przyleciałam do Anglii , po dwóch tygodniach znalazłam pracę, wcześniej zarejestrowałam się w agencji,ale zupełnie mi z głowy wyleciał numer insurance. Muszę umówić się w JobCenter tak wiem,ale na taki numer czeka się od dwóch do czternastu tygodni... pracuję, upominają się o mój insurance i zrobię go,ale w portfelu zostało mi 10f i nigdzie nie mogę znaleźć czy dostanę wypłatę bez tego numeru?? Wypłaty są mniej więcej co dwa tygodnie.

POMOCY! ANGLIA INSURANCE

22 lip 2013 - 17:52:04

to jest taki jakby nasz nip ??? czy numer ubezpieczenia czy co ?
bo ja nie podałam nipu w pracy a kase dostawałam.
potem sie upomnieli.
ale tez nie wiem co ci doradzić bo za bardzo nie wiem wlasnie co to jest za numer :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 17:52 przez myszkins.

POMOCY! ANGLIA INSURANCE

22 lip 2013 - 17:52:52

tak, to jest to samo co nip w polsce:) Nie wiem czy bez niego ten payroll number w pracy dostanę.
ps. na 3 miesiące mam umówię na okres próbny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 17:53 przez zalex.

POMOCY! ANGLIA INSURANCE

22 lip 2013 - 17:54:47

kurde powinni ci wypłacić chyba . najlepiej sie zapytac na miejscu o to . co kraj to obyczaj u nas wypłaca a tam np. już nie

POMOCY! ANGLIA INSURANCE

22 lip 2013 - 18:45:26

Rok temu zanim wyrobiłam sobie ten insurance number normalnie dostawałam wypłaty, tylko w pracy powiedzieli mi, że będę musiała go dostarczyć jak już otrzymam :D także nie masz się czym przejmować :)

POMOCY! ANGLIA INSURANCE

22 lip 2013 - 18:49:40

jak nie masz insurance pobierają wyzszy podatek, przynajmniej tak bylo 4 lata temu jak pracowalam i niektorzy ludzie nie mieli NIN

POMOCY! ANGLIA INSURANCE

22 lip 2013 - 18:54:22

National Insurance Number musisz miec koniecznie dopoki go nie masz pracodawca odprowadza skladki uzywajac twoja date urodzenia.Wyplate dostaniesz na pewno.

POMOCY! ANGLIA INSURANCE

22 lip 2013 - 19:51:17

A jak już dostanę NIN to dostanę zwrot nadpłaconego podatku?

POMOCY! ANGLIA INSURANCE

22 lip 2013 - 19:57:32

Cytat
zalex
A jak już dostanę NIN to dostanę zwrot nadpłaconego podatku?
Tak, o nic sie nie martw, tylko jak najszybciej to załatw

POMOCY! ANGLIA INSURANCE

22 lip 2013 - 20:01:14

Ja dostalam Nin po 2 tygodniach, szef mi pomógł z załatwieniem tego. a umowę dostałam dopiero po dostarczeniu insurance. nie wiem od czego to zalezy, jedni dostaja szybciej a drudzy musza czekac niewiadomo ile.

POMOCY! ANGLIA INSURANCE

22 lip 2013 - 20:42:09

Ja dostalam nr po 2 tyg a moj chlopak po tyg. Podatek Ci zwroca ale moj chlopak niestety 2 razy musial sie upominac o to zeby mu zwrocili i w koncu dostal.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w drogerii Hebe