Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:03:02

Witajcie moje drogie ;))
Czy są wśród nas dziewczyny,które pracują w solarium :)?
Bądź były na rozmowie kwalifikacyjnej ;p
Jeśli tak to jakich pytań mogę się spodziewać ;)?
Bądź jakiej odwiedzi mogę udzielić na najbardziej popularne pytania:
"Dlaczego wybrała pani pracę w solarium?"
"co pani chcę wnieść do tej pracy ?"

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:05:31

-co pani chce wnieść do tej pracy?
+chcę wnieść nastrój niczym promienie słońca! :D

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:09:02

powiedz, że chcesz się za darmo opalać xD
No sory, to nie jest jakaś bardzo ambitna praca, nie będą od Ciebie wymagać nie wiadomo czego, więc bez stresu :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-01 14:10 przez kara2606.

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:10:16

Cytat
offca1234
-co pani chce wnieść do tej pracy?
+chcę wnieść nastrój niczym promienie słońca! :D

Świetny tekst ; D

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:10:29

Cytat
offca1234
-co pani chce wnieść do tej pracy?
+chcę wnieść nastrój niczym promienie słońca! :D

!:D

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:10:31

Bez przesady, żeby do pracy w solarium zadawali takie pytania.. Chyba bym buchnęła śmiechem gdyby ktoś mnie spytał czemu wybrałam taką pracę. Nie jest ona zbyt ambitna więc wątpie żeby ktoś chciał koniecznie pracować a raczej jest to chęć dorobienia lub przymus tego że pieniążki są potrzebne a nic lepszego nie ma:)

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:10:58

Cytat
kara2606
powiedz, że chcesz się za darmo opalać xD
No sory, to nie jest jakaś bardzo ambitna praca, nie będą od Ciebie wymagać nie wiadomo czego :P

Zdaje sobie z tego sprawę ; p
Ale na jedno miejsce pewnie jest mnóstwo innych dziewczyn ;p

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:14:20

Cytat
kara2606
powiedz, że chcesz się za darmo opalać xD
No sory, to nie jest jakaś bardzo ambitna praca, nie będą od Ciebie wymagać nie wiadomo czego, więc bez stresu :P

Zgadzam się :D pracowałam w solarium kilka lat temu, była to moja pierwsza praca "wakacyjna". Jedyne, czego ode mnie wymagano (prócz uczciwości oczywiście) to to, abym była opalona...
Na szczęście znam granice opalania w solarium.

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:15:53

jak byłam młodsza, to raz poszłam na taką rozmowę kwalifikacyjną do solarium,żeby sobie dorobić i powem ci,że masakra była jakaś hehe....
na wejściu powitała mnie bardzo dziwna pani, paznokcie tak długie,że guziczka nacisnąc nie mogła hehe, dała mi zeszyt i powiedziała,że mam się nauczyć zasad w solarium jakie mają być (z zeszytu), a przy tym wciskać klientkom ubrania, które pozawieszała tam na sprzedaż...tragedia jakaś!
Praca 1000zł za 6 dni w tygodniu, po 12h... haha.... jak to usłyszałam, to podziękowałam i wyszłam, a ona do mnie,że marnuję jej czas tylko!!!

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:16:25

Cytat
martuuus
Cytat
kara2606
powiedz, że chcesz się za darmo opalać xD
No sory, to nie jest jakaś bardzo ambitna praca, nie będą od Ciebie wymagać nie wiadomo czego, więc bez stresu :P

Zgadzam się :D pracowałam w solarium kilka lat temu, była to moja pierwsza praca "wakacyjna". Jedyne, czego ode mnie wymagano (prócz uczciwości oczywiście) to to, abym była opalona...
Na szczęście znam granice opalania w solarium.

Pewnie gdy się pracuje w solarium,to się otrzymuje jakieś darmowe minuty ;D
Więc z opalenizną nie ma problemu ;p

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:26:11

Cytat
Chavess
Pewnie gdy się pracuje w solarium,to się otrzymuje jakieś darmowe minuty ;D
Więc z opalenizną nie ma problemu ;p

Ja miałam opalanie i kosmetyki za darmo do woli, ale skorzystałam z tego "przywileju" tylko kilka razy w ciągu dwóch miesięcy mojej pracy.
Co innego jak takie opalanie to Twój wybór, a co innego jak jest to wręcz nakaz ze strony szefowej.

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:37:21

Ja pracowałam kilka lat temu w solarium. Ogolnie praca ok, wiele sie nie narobisz. Pracowalam w sieciowce (krk). Do moich obowiazkow nalezalo: sprzedaz kosmetykow, karnetow, obsluga klienta, utrzymanie miejsca pracy w porzadku plus VACU. Minusy: nie mialam przez 8h przerwy, przez suche powietrze czesto dostawlam krwotok z nosa, ze sprzedazy kosmetykow powinnam miec prowizje ale nie mialam. Plusy? Yyy darmowe opalanie.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:43:03

u mnie koleżanka pracuje w solarium, to szef nalega by się opalała (każda pracownica ma ileś tam minut) bo ona jest wizytówką solarium :D
Więc musiała się opalić by dostać pracę, tragedia

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:44:07

Cytat
elastina
Ja pracowałam kilka lat temu w solarium. Ogolnie praca ok, wiele sie nie narobisz. Pracowalam w sieciowce (krk). Do moich obowiazkow nalezalo: sprzedaz kosmetykow, karnetow, obsluga klienta, utrzymanie miejsca pracy w porzadku plus VACU. Minusy: nie mialam przez 8h przerwy, przez suche powietrze czesto dostawlam krwotok z nosa, ze sprzedazy kosmetykow powinnam miec prowizje ale nie mialam. Plusy? Yyy darmowe opalanie.

W większym mieście może faktycznie się narobisz, bo jest większy wybór solariów. Ja pracowałam w solarium w małym mieście, do którego przychodzili wszyscy opalający się. Przez 2 tygodnie schudłam (a raczej wypociłam od ciągłego biegania) 4kg więc to mówi samo za siebie.
Upał 40 stopni (w solarium blisko 50), a tu kolejka ludzi chętnych do opalania. Nigdy tego nie mogłam zrozumieć.

zweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w Solarium.

01 lip 2013 - 14:54:53

Cytat
zoza1622
jak byłam młodsza, to raz poszłam na taką rozmowę kwalifikacyjną do solarium,żeby sobie dorobić i powem ci,że masakra była jakaś hehe....
na wejściu powitała mnie bardzo dziwna pani, paznokcie tak długie,że guziczka nacisnąc nie mogła hehe, dała mi zeszyt i powiedziała,że mam się nauczyć zasad w solarium jakie mają być (z zeszytu), a przy tym wciskać klientkom ubrania, które pozawieszała tam na sprzedaż...tragedia jakaś!
Praca 1000zł za 6 dni w tygodniu, po 12h... haha.... jak to usłyszałam, to podziękowałam i wyszłam, a ona do mnie,że marnuję jej czas tylko!!!

To wychodzi ponad 13 zł za godzinę, nieźle wybredna byłaś... o.O
Inni ciężko pracują, żeby tyle zarobić, a ty miałaś tylko wciskać guziczki i się uśmiechać.
Brak słów...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co mam teraz zrobić?