Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odbycie stażu

12 cze 2013 - 18:53:56

poszukaj ofert w internecie

Odbycie stażu

12 cze 2013 - 18:55:32

jestem 3-ci dzień na stażu który rzeczywiście załatwił mi UP, dostałam 3 skierowania do biur i i po pierwsze rozmowie mnie przyjeli:) jest tak rzeczywiście że pracodawca "musi" zatrudnić ale babka nie zostawiła mi złudzeń bo "z przyczyn niezależnych od pracodawcy, pani czy nas czasami sie tak nie dzieje"... a koleżanka chciała u teścia w firmie to powiedzieli że nie mają kasy. Ja się załapałam na jakiś program dla młodych długotrwale bez pracy:)

ogólnie to papierki, komputer, segregatory:) nie jest źle trafiłam do fajnej, młodej ekipy:)

Odbycie stażu

12 cze 2013 - 19:00:33

Ja się zastanawiam po co tylko utrzymywane są PUP-y skoro nic nie robią.
No ale gdyby je zlikwidować to bezrobocie skoczyło by do 30% ;p

Odbycie stażu

12 cze 2013 - 19:03:46

Cytat
Emileczkaa92
to chyba urzad pracy powinien ci zalatwic staz..jakas glupote ci powiedziala moim zdaniem pierwsze slysze

dokładnie, ja też byłam na stażu i to właśnie urząd pracy mi go zorganizował

Odbycie stażu

12 cze 2013 - 19:06:18

ja chodziłam po firmach dowiedziałam się od kuzynki,że poszukują i złożyłam podanie ...

Odbycie stażu

12 cze 2013 - 19:07:14

Cytat
dziefczynka
Ja się zastanawiam po co tylko utrzymywane są PUP-y skoro nic nie robią.
No ale gdyby je zlikwidować to bezrobocie skoczyło by do 30% ;p
Za dużo osób tam pracuje :D Wogóle jak się zarejestrowałam skierowali mnie do takiej pani na pouczenie. Miała taka minę jakby chciała mi coś zrobić przez to że do niej podeszłam i jeszcze mówiła takim szeptem ...

Odbycie stażu

12 cze 2013 - 19:12:59

staz szukasz sobie sama albo sprawdzac strone UP jakie tam sa oferty pracy, wieskze ma sie szanse dostania stazu jesli nigdzie sie wczesniej nie pracowalo, czesto firmy chca stazyste bo przez 3-6 miesiecy maja pracownika za dramo ktory robi dla nich robote a nic mu nie placa bo robi to UP

Odbycie stażu

12 cze 2013 - 19:14:17

Cytat
asinek16
Cytat
dziefczynka
Ja się zastanawiam po co tylko utrzymywane są PUP-y skoro nic nie robią.
No ale gdyby je zlikwidować to bezrobocie skoczyło by do 30% ;p
Za dużo osób tam pracuje :D Wogóle jak się zarejestrowałam skierowali mnie do takiej pani na pouczenie. Miała taka minę jakby chciała mi coś zrobić przez to że do niej podeszłam i jeszcze mówiła takim szeptem ...

U mnie wiecznie są niezadowolone. Miny mają jakby chciały powiedzieć:
" Po co tu przylazłaś i mi przeszkadzasz w piciu kawy i ploteczkach"

Na stronie napisane jest, że wszelkich info udzielają telefonicznie. Jako, że mam kawał do urzędu więc postanowiłam zadzwonić i zapytać o oferty stażu.
Niestety usłyszałam, że takich informacji to ja nie dostanę. Mam przyjść koniecznie jutro to wtedy się coś dowiem.
Następnego dnia okazało się, że mam za wysokie wykształcenie i nie ma opcji, że dostanę skierowanie na cokolwiek.

Inna sytuacja. Dzwonią do mnie i mówią, że mają super ofertę stażu ale koniecznie muszę jeszcze dziś się zgłosić. Więc jadę i co ?
Pani rzuca hasełko, że nie mają dla mnie nic. Jak zaczynam mówić, że przecież miałam telefon i oferta była np. sekretarki wtedy jakimś cudem oferta się znajduje.

Brak mi już do nich sił. Jak zadzwonią teraz to powiem, że nie mieszkam pod urzędem a na bilet 6zł nie mam.

Odbycie stażu

12 cze 2013 - 20:08:51

Cytat
dziefczynka
Cytat
asinek16
Cytat
dziefczynka
Ja się zastanawiam po co tylko utrzymywane są PUP-y skoro nic nie robią.
No ale gdyby je zlikwidować to bezrobocie skoczyło by do 30% ;p
Za dużo osób tam pracuje :D Wogóle jak się zarejestrowałam skierowali mnie do takiej pani na pouczenie. Miała taka minę jakby chciała mi coś zrobić przez to że do niej podeszłam i jeszcze mówiła takim szeptem ...

U mnie wiecznie są niezadowolone. Miny mają jakby chciały powiedzieć:
" Po co tu przylazłaś i mi przeszkadzasz w piciu kawy i ploteczkach"

Na stronie napisane jest, że wszelkich info udzielają telefonicznie. Jako, że mam kawał do urzędu więc postanowiłam zadzwonić i zapytać o oferty stażu.
Niestety usłyszałam, że takich informacji to ja nie dostanę. Mam przyjść koniecznie jutro to wtedy się coś dowiem.
Następnego dnia okazało się, że mam za wysokie wykształcenie i nie ma opcji, że dostanę skierowanie na cokolwiek.

Inna sytuacja. Dzwonią do mnie i mówią, że mają super ofertę stażu ale koniecznie muszę jeszcze dziś się zgłosić. Więc jadę i co ?
Pani rzuca hasełko, że nie mają dla mnie nic. Jak zaczynam mówić, że przecież miałam telefon i oferta była np. sekretarki wtedy jakimś cudem oferta się znajduje.

Brak mi już do nich sił. Jak zadzwonią teraz to powiem, że nie mieszkam pod urzędem a na bilet 6zł nie mam.
No to rzeczywiście niefajnie... Wkurzaja mnie takie osoby, jak im nie pasuje że maja pracę to niech się zwolnią i zrobia miejsce komuś kto będzie się cieszył z tej pracy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KRUS a umowa zlecenie