Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

20 minut temu

sprawdzony stomatolog

23 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BEZROBOCIE okresy nieskładkowe

01 cze 2013 - 23:12:25

Dziewczyny potrzebuję porady osoby znającej się na rzeczy- przepisach prawa pracy, okładniej dotyczących okresów składkowych i nieskładkowych przy obliczaniu wysokości zasiłku dla bezrobotnych. Od kilku godzin przeszukuję internet i mam już głowę 5 na 10 z natłoku informacji, a dalej tak samo nie wiem, o co w tym biega, jak przedtem... Proszę o pomoc.
Co zalicza się do okresów nieskładkowych i skąd wyliczają te wartości? Czy okres stażu absolwenckiego też jest nieskładkowy? Na decyzji jaką otrzymałam naliczyli mi 613 dni (!) ta liczba jest jakaś z kosmosu. Nie mam dzieci i nie byłam na żadnych bezpłatnych urlopach, tylko na chorobowym 37 dni. Stażu wogóle nie uwzględnili jako zatrudnienia, a byłam rok. Już nie mam pojęcia skąd ta kosmiczna liczba... mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.
Wybaczcie lekki chaos, ale ciśnienie mi skoczyło ;)

BEZROBOCIE okresy nieskładkowe

01 cze 2013 - 23:16:09

A nie lepiej w pup podpytac,maila im wyslac.dla mnie to czarna magia:/

BEZROBOCIE okresy nieskładkowe

01 cze 2013 - 23:19:40

pup to dopiero w poniedziałek, do tego czasu spać nie będę mogła ;) chciałabym wiedzieć już teraz. Tymbardziej, że przez te ich wyliczenia przyznają mi 80%, a nie 100% zasiłku.

BEZROBOCIE okresy nieskładkowe

01 cze 2013 - 23:23:56

Przez 3 miesiace jest 100 a przez nastepne 3 80% to jest normalne

BEZROBOCIE okresy nieskładkowe

01 cze 2013 - 23:27:47

ale jeżeli ma się przepracowane mniej niż 5 lat to na dzień dobry płacą 80% :) a mi tak wyliczyli, mimo, że mam prawie 7 odliczając już te chorobowe...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca sezonowa w bujakowie koło mikołowa