Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

15 minut temu

Druk ścienny

23 minut temu

Nowy samochód

42 minut temu

Montaż Klimatyzacji

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam pytanie :) planuje z mamą założyć swój własny sklep z odzieżą używaną.
Znacie może jakieś hurtownie w województwie łódzkim, które mają w miarę ciekawe ubrania?
z góry dziękuję za odpowiedzi :)

zweryfikowana
Posty: 454
Ostrzeżenia: 2/5

Z tego co wiem,zazwyczaj ludzie niechętnie dzielą się namiarami na swoje hurtownie. Trzeba sobie samemu wypracować kontakty.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

ja także jestem zainteresowana hurtowniami z woj. świętokrzyskiego
jeśli ktoś ma namiary, słyszał itd. to proszę o kontakt na priv

Cytat
antee
Z tego co wiem,zazwyczaj ludzie niechętnie dzielą się namiarami na swoje hurtownie. Trzeba sobie samemu wypracować kontakty.

osoby prowadzące własny biznes się nie podzielą namiarami, ale osoby, które np. mieszkają w tej samej miejscowości itd. mogły coś gdzieś słyszeć, ktoś z ich znajomych tam pracuje itd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 14:06 przez xanthina.

Cytat
Monis19937
Nie znam.

osoby prowadzące własny biznes się nie podzielą namiarami, ale osoby, które np. mieszkają w tej samej miejscowości itd. mogły coś gdzieś słyszeć, ktoś z ich znajomych tam pracuje itd.[/quote]




jestem własnie tego samego zdania :)
wiadomo, że ktoś kto ma własny sklep nie będzie robił sobie konkurencji :)




Nikt nie zna, albo nie słyszał o jakiejś dobrej hurtowni?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 21:13 przez independent0710.

Dynamicznie rozwijająca się firma z Poznania poszukuje partnerów do współpracy w ramach handlu odzieżą używaną! Poszukujemy sklepów z odzieżą używaną i outletową gotowych podjąć współpracę z nowym dostawcą. Oferujemy jasne zasady, rzetelność i terminowość dostaw, ale przede wszystkim konkurencyjne ceny, dogodne sposoby płatności oraz gwarantowaną jakość produktów. Sprowadzane przez nas rzeczy pochodzą z wybranych europejskich krajów, takich jak: Anglia, Szwajcaria, Włochy, Francja i Dania.
Chętnie nawiążemy współpracę w ramach umowy franczyzowej. Bardzo korzystna oferta, zapewniamy między innymi tygodniowe szkolenie, pomoc w pozyskaniu funduszy i szerokie wsparcie marketingowe.
Nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!
Tel. 663 745 225
http://www.familytextiles.pl/PL-H79/wspolpraca.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca