Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 00:21:09

cześć , potrzebuje waszej pomocy .
Pisze pierwszy raz CV , do pracy w solarium
i nie mam pojęcia co mogę wpisać w umiejętnościach ( mam tylko dobry kontakt z klientem ) i w zainteresowaniach (moda, kosmetyka )
i też nie wiem czy w wykształceniu wpisać tylko liceum i technikum do których uczęszczałam czy gimnazjum tez ?
Chcę żeby to dobrze było napisane a nie na ochlap bo zależy mi na tej pracy , i w ogóle to może byc moja pierwsza praca .

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 00:24:39

Wydaje mi się, że liceum/technikum wystarczy, kogo to obchodzi jakie gimnazjum skonczyłaś. Powinnaś się skupić raczej na podpunkcie zainteresowania związanym z samą pracą - może rozwiń coś na temat kosmetyki... Nie mając doświadczenia trzeba sobie zapunktowac tym, że podejdziesz do pracy z pasja a nie przymusem, przynajmniej ja wychodzę z tego założenia ;)

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 00:26:39

do pracy w solarium raczej więcej umiejętności nie potrzeba
wpisz tylko szkołę średnią,gimnazjum się nie wpisuje
do cv dołącz za to jakiś dobry list motywacyjny i już

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 00:26:39

do pracy w solarium raczej więcej umiejętności nie potrzeba
wpisz tylko szkołę średnią,gimnazjum się nie wpisuje
do cv dołącz za to jakiś dobry list motywacyjny i już

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 00:29:11

doświadczenie wpiszę , ze w sklepie u znajomej pracowałam . Troszkę naściemniam ;p

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 00:34:47

Cytat
Moli93
doświadczenie wpiszę , ze w sklepie u znajomej pracowałam . Troszkę naściemniam ;p


To, ja Ci mogę zagwarantować, że takie ściemnianie wyjdzie przy rozmowie kwalifikacyjnej.

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 00:38:31

nie wyjdzie , nie wyjdzie bo ten sklep dobrze znam , bo jest mojej znajomej , mała budeczka . Powiem ze sprzedawałam tam kosmetyki i to wszystko , bo o co więcej mogą się pytać

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 00:38:40

Po co ściemniać.. Wpisz wszystko co możesz "zaoferować". Język obcy, prawo jazdy.

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 00:40:50

Nie ściemniaj, bo to bez sensu

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 00:44:14

Cytat
dzuska
Po co ściemniać.. Wpisz wszystko co możesz "zaoferować". Język obcy, prawo jazdy.

języki obce znam 4 ale co z tego jak tylko podstawowe zdania
prawka nie mam

myśle że wyjdzie mi to na dobre jak napiszę że w tym sklepie kosmetycznym pracowałam

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 00:56:38

Jak znasz podstawowe zdania to nie oznacza, że znasz język ;) jeśli posługujesz się którymś w stopniu komunikatywnym to go uwzględnij. :)
wpisz ten sklep ale oprócz tego jakieś umiejętności by się przydały. Może to tylko solarium ale jest więcej osób, które ubiegają się o pracę więc lepiej zadbać o to aby dobrze się zareprezentować.

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 01:02:28

Może zamiast ściemniać w cv dodaj jakiś list motywacyjny. Chociaż nie wiem czy do pracy w solarium jest potrzebne. Ja bym nie wymyślała w cv, jeśli już to na rozmowie można bardziej podkolorować swoje zalety i mówić to, co oni chcą usłyszeć. :D

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 01:02:53

Cytat
dzuska
Jak znasz podstawowe zdania to nie oznacza, że znasz język ;) jeśli posługujesz się którymś w stopniu komunikatywnym to go uwzględnij. :)
wpisz ten sklep ale oprócz tego jakieś umiejętności by się przydały. Może to tylko solarium ale jest więcej osób, które ubiegają się o pracę więc lepiej zadbać o to aby dobrze się zareprezentować.

No ja tych języków sie uczyłam w szkole , niemieckiego 6 lat , angielskiego 4 , resztę po roku , to myślę że mogę je wypisać , choć za dobrze ich nie umiem .

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 02:29:30

bez sensu ściemniać , wystarczy ,że masz dobry kontakt z klientem, w solarium niewiele wymagają .

moje pierwsze CV pomocy

27 kwi 2013 - 02:39:46

Nie wpisuj tych jezykow, jak nie znasz. Jak nie masz doswiadczenia, to zapunktuj lepiej ladnie napisanym listem motywacyjnym.

A co do sciemniania w CV i ze to potem i tak wyjdzie w rozmowie kwalifikacyjnej - niekoniecznie. Moja znajoma po ogolniaku szukala pracy i poskladala CV do odziezowek. Ladnie nasciemniala, jakiego to ona nie ma doswiadczenia i niedlugo potem zadzwonila babka z reserved. Byla zachwycona doswiadczeniem kolezanki i nawet nie poprosila o zaden dowod. Rozmowe dziewczyna przeszla bez problemow, a nawet glupiej kasy nie umiala obslugiwac. Takze zawsze moze zaryzykowac :D.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca Calzedonia - ktos pracowal?