Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:24:57

Może pamiętacie, tydzień temu zakladalam wątek " jak się zwolnić"... otóż zwolniłam się i dziś rozpoczynam nową pracę w lepszych warunkach, z normalną umową;) Pól nocy nie spałam i się denerwuje. Mam nadzieje, że będzie dobrze.
Jak wspominacie swoj pierwszy dzien w pracy?;]

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:27:20

Zawsze jakiś stresik był. Ale jak już weszłam w tryby to było już git.

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:27:58

dziwnie. akurat tego dnia byłam u dentysty i miałam pół twarzy 'sparaliżowane' przez znieczulenie. do tego bardzo się stresowałam -.-'

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:35:48

może melisę sobie zaparzę, to jakoś będzie lżej;)

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:41:01

Ja również w ostatnim czasie zwolniłam się z pracy. Bardzo mi się tam dobrze pracowało i w bardzo miłej atmosferze. Ale szefostwo było straszne. Traktują pracowników jak podludzi i nie wytrzymywałam psychicznie, mimo że kontakt z nimi miałam z dwa razy w miesiącu.
Dziś również zaczynam nową pracę.
Boję się!
Ale fakt, że wiele dziś w pracy będzie nowych dziewczyn powoduje, że jest mi milej :)

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:43:15

Przyszłam do pracy zaraz po Wielkanocy. Wzięłam klucz do pokoju z portierni, usiadłam przy biurku, które miało być dla mnie przeznaczone i........... byłam sama przez cały dzień. Okazało się, że wszyscy, którzy ze mną siedzieli w pokoju (3 osoby) wzięli urlopy na wtorek.
Najgorzej było z telefonami, na początku nie odbierałam, ale później ludzie wchodzili do pokoju , sprawdzając dlaczego nikt nie odbiera. A ja jak trusia nawet nie wiedziałam co im mam odpowiedzieć, bo nikt mnie poinformował o urlopach moich kolegów z pokoju. Całe szczęście, że poszłam do Kadr i wszystkiego się dowiedziałam. Pani z Kadr oprowadziła mnie po pokojach, przedstawiła i jakoś poszło. Teraz mija 14 lat jak tam pracuję.

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:46:51

Cytat
amanduska153
Ja również w ostatnim czasie zwolniłam się z pracy. Bardzo mi się tam dobrze pracowało i w bardzo miłej atmosferze. Ale szefostwo było straszne. Traktują pracowników jak podludzi i nie wytrzymywałam psychicznie, mimo że kontakt z nimi miałam z dwa razy w miesiącu.
Dziś również zaczynam nową pracę.
Boję się!
Ale fakt, że wiele dziś w pracy będzie nowych dziewczyn powoduje, że jest mi milej :)

powodzenia!;)

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:50:10

Cytat
19ania90
Przyszłam do pracy zaraz po Wielkanocy. Wzięłam klucz do pokoju z portierni, usiadłam przy biurku, które miało być dla mnie przeznaczone i........... byłam sama przez cały dzień. Okazało się, że wszyscy, którzy ze mną siedzieli w pokoju (3 osoby) wzięli urlopy na wtorek.
Najgorzej było z telefonami, na początku nie odbierałam, ale później ludzie wchodzili do pokoju , sprawdzając dlaczego nikt nie odbiera. A ja jak trusia nawet nie wiedziałam co im mam odpowiedzieć, bo nikt mnie poinformował o urlopach moich kolegów z pokoju. Całe szczęście, że poszłam do Kadr i wszystkiego się dowiedziałam. Pani z Kadr oprowadziła mnie po pokojach, przedstawiła i jakoś poszło. Teraz mija 14 lat jak tam pracuję.

Oj podziwiam :) też nie wiedziałabym jak się zachować

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:52:10

Po pierwsze, to gratuluję :)
Po drugie..
U mnie na początku zaserwowali 2 tygodnie płatnych szkoleń.
Po dwóch tygodniach przestało być
kolorowo, bo do obsługi wpadło mi
kilkanaście (dosłownie 19) programów
komputerowych, na których działanie
wymagało ode mnie dużej odpowiedzialności.

Trzęsłam portkami jak mało kto :D
Ale powoli, powoli i teraz zasuwam
jak mały samochodzik :)

Chociaż faktycznie, na początku
szukałam wszędzie i u każdego pomocy,
bo nie wszystko da się wytłumaczyć na
szkoleniu. Wpadał jakiś dziwny błąd
i dla innych mimo, że było to normalne,
u mnie powodowało gęsią skórkę.

Dzisiaj jest bardzo fajnie, więc
nie taki diabeł straszny :)


DUŻO POWODZENIA W NOWEJ PRACY! :)

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:53:05

Cytat
nurhia
Cytat
amanduska153
Ja również w ostatnim czasie zwolniłam się z pracy. Bardzo mi się tam dobrze pracowało i w bardzo miłej atmosferze. Ale szefostwo było straszne. Traktują pracowników jak podludzi i nie wytrzymywałam psychicznie, mimo że kontakt z nimi miałam z dwa razy w miesiącu.
Dziś również zaczynam nową pracę.
Boję się!
Ale fakt, że wiele dziś w pracy będzie nowych dziewczyn powoduje, że jest mi milej :)

powodzenia!;)

Ojj przyda się :)
Pracować będę w pewnej drogerii a na forach nie czytałam zbyt dobrych opinii. Ale spróbować trzeba :)

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:54:32

Dla mnie pierwszy dzień pracy był strasznie stresujacy.... Nigdy sie bardziej nie stresowalam chyba... Nawet dokładnie nie pamiętam co robiłam hehe...

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:56:55

Na początku w swojej obecnej pracy również bardzo wszystkim się przejmowałam. Teraz jak widać - siedzę na szafie i piję kawę. :D

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 10:58:52

ja 1 dnia byłam zestresowana i trochę przerażona, zobaczyłam ekipę którą miałam kierować - 30 chłopa patrzących na mnie z niedowierzaniem i głupim uśmiechem, ale jakoś dałam radę.

Początki zawsze są trudne ;) powodzenia w nowej pracy :)

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 11:32:17

Ja wspominam bardzo mile... zreszta tak mile jest do dziś;)

Pierwszy dzien w nowej pracy.

18 mar 2013 - 19:22:02

ja też się denerwowałam bo byłam jedną z nowych a reszta była już od bardzo dawna,ale jakoś to przeżyłam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca Pokojowej