Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

Hej. Mam do was pytanie...
Czy skorzystalibyście z usług mobilnego optyka- który wprawiłby szkła do waszej oprawki lub sprzedałby wam oprawki ze szkłami włącznie ( oczywiście dobrane indywidualnie)- wszystko taniej o 50% niż w salonie optycznym.
Napiszcie proszę co sądzicie o tym pomyśle.

hmm jeśli taniej to czemu nie:)

Ale co, jeździły po domach? ze 100 wzorami oprawek? Czy trzeba by było iść do niego do domu, żeby przymierzyć? DO jakiejś kanciapy? Optyk to optyk, z lokalem, salonem optycznym. O wzrok trzeba dbać a nie szukać podejrzanych oszczędności, a po tym krótkim opisie z takimi kojarzy mi się mobilny optyk :P

moglabys okreslic dokladniej o co chodzi? na czym to dokladnie ma polegac?

Raczej nie. Ze wzrokiem nie ma żartów,mamy jeden na całe życie, ufam tylko sprawdzonym markom i lekarzom :)

jezeli to jest tylko wstawienie oprawek, bez doboru mocy to w sumie czemu nie, wydaje mi sie ze jest taiej temu ze nie musza oplacac czynszu za wynajem lokalu itd ;)

w sumie tak, mój dziadek tak ma, że przyjeżdża do niego koleś do domu i wszystko załatwia na miejscu i to taniej

gdyby któraś koleżanka mi Ciebie poleciła to raczej bym się skusiła :) próbuj dziewczyno , jak nie spróbujesz to się nie dowiesz:)

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

..na podstawie recepty wykonywałabym okulary.- osoba musiałaby pofatygować się do lekarza lub optometrysty.
...do mnie należałoby zaznaczenie rozstawu źrenic, kątu pantoskopowego- tak aby okulary dobrze służyły klientowi. Miejsce spotkania- u klienta. Myślałam również o małym biurze na piętrze w centrum miasta, tak aby kosztów dużych nie ponosić i móc utrzymać konkurencyjną cenę.

Co myślicie?
...faktycznie będę miała spory bagaż oprawek- wiadomo że nie będę miała tyle co w salonie, ale za to będzie taniej:)
..piszcie dziewczyny co myślicie:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-05 12:58 przez 0kasia10.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rejestracja w urzedzie pracy a zameldowanie